YK11 CAS.431579-34-9

YK11 CAS.431579-34-9

W obecności YK11 indukcja kluczowego regulatora powstawania mięśni (MRF), takiego jak miogenny czynnik różnicowania (MyoD), mioflawina 5 (myf5) i mioblastyna), jest bardziej znacząca w obecności DHT. Leczenie YK11 komórek C2C12, ale nie DHT, indukowana ekspresja folistatyny (Fst), różnicowanie myastotyczne za pośrednictwem YK11 było odwróceniem przeciwciała anty-Fst.

Szczegóły produktu

Utrata masy YK11 / YK-11 najsilniejsze SARM

Foshan Xinhang Biological Technology Co., Ltd.

Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Słowa kluczowe: YK11 / YK-11 / AR (receptor androgenowy)


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

YK11 jest selektywnym modulatorem receptora androgenowego (SARM), który aktywuje AR przy braku interakcji N / C. W tym badaniu dalej badaliśmy mechanizm indukowanego przez YK11 różnicowania miogennego komórek C2i12.

W obecności YK11 indukcja kluczowego regulatora powstawania mięśni (MRF), takiego jak miogenny czynnik różnicowania (MyoD), mioflawina 5 (myf5) i mioblastyna), jest bardziej znacząca w obecności DHT. Leczenie YK11 komórek C2C12, ale nie DHT, indukowana ekspresja folistatyny (Fst), różnicowanie myastotyczne za pośrednictwem YK11 było odwróceniem przeciwciała anty-Fst.

W przypadku braku negatywnego DHT, YK11 będzie miał podobny efekt (prawdopodobnie bardziej skuteczny) na DHT. Oznacza to, że produkt najprawdopodobniej zostanie stłumiony, co wymaga późniejszego cyklu, a nie obsługi pętli. Nie ma skutków związanych z androgenami, takich jak wypadanie włosów, trądzik i tak dalej. Wzrost folistatyny spowodowany przez YK11 będzie działał jako antagonista mistatyny (która będzie blokować miostatynę) i cechy anabolicznego wzrostu YK111


2. Dane techniczne:

Nazwa produktu: YK11 / YK-11
Pełna nazwa: (17a, 20E) -17,20 - [(1-metoksyetylideno) bis (oksy)] - 3-okso-19-norpregna-4,20-dien-21-karboksylowy ester metylowy kwasu
Synonimy: (17a, 20E) -17,20 - [(1-metoksyetylideno) bis (oksy)] - 3-okso-19-norpregna-4,20-dien-21-karboksylowy ester metylowy kwasu; YK11 ((17α, 20E) -17,20 - [(1-metoksyetylideno) bis- (oksy)] - 3-okso-

CAS: 431579-34-9; 366508-78-3

Standard: Standard w domu
Wygląd: Biały proszek

Czystość: 98,6%

Okres ważności: 2 lata

Dawkowanie: Dzienna dawka YK11 wynosi 4 mg raz na dobę dla zaawansowanych użytkowników maksymalnie 8 mg

Minimalne zamówienie: Tylko 1 g, 5 g, 10 g

Pakiet: Super dyskretny, aby zapewnić 100% przepustowości

Teraz: Masa i mnóstwo --- Szybka wysyłka

Płatność: T / T, przelew bankowy, Western Union, Paypal, Money Gram i Bitcoin

Czas realizacji: w ciągu 12 godzin od otrzymania płatności

Dostawa: wszystkie tryby ekspresowe (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS itp.)

Czas wysyłki: 3-7 dni ekspresowym od drzwi do drzwi


3. Zastosowania:

1. SIŁA MIĘŚNIOWA:

W raporcie Kanno komórki mięśniowe narażone na ich działanie wytwarzają więcej syntetycznych efektów metabolicznych niż komórki mięśniowe eksponowane na DHT. W związku z tym można bezpiecznie powiedzieć, że jest to najlepszy mięsień do wzmocnienia, bez niekorzystnych skutków powodowanych przez tradycyjne sterydy, w tym wiele zagrożeń dla zdrowia. Dzieje się tak, ponieważ indukuje komórki mięśniowe, stymulując je do tworzenia większej ilości folistatyny, znacznie lepiej niż DHT.

Ponadto nie można ignorować faktu, że badane substancje chemiczne, takie jak SARM, działają poprzez receptory androgenowe mięśni, ale nie uszkadzają kości i stawów, a także odkrywają inne części ciała AR - ze względu na ich selektywną aktywność.


2. MYOSTAT ININHIBITOR:

Chociaż wykazano, że YK-11 jest dobrym uzupełnieniem siły mięśniowej, zwłaszcza dla kulturystów i sportowców, jest on również uważany za wielki inhibitor hamowania mięśni. SARM jako silny androgen, ale bez skutków ubocznych są wyjątkowe i cenne, i mogą być powszechne w substytutach do wstrzykiwania (takich jak sterydy i hormony).

Może również działać jako inhibitor inhibiny mięśniowej. Czym jest inhibina wzrostu mięśni? Jest to białko, które ogranicza produkcję i wzrost tkanki mięśniowej, gdy jest obecna. Tak więc, tłumiąc rolę miostatyny, może faktycznie zwiększyć potencjał organizmu do budowy większej i cieńszej tkanki mięśniowej. Ale choć brzmi to świetnie, naukowcy już to udowodnili.

To, co się dzieje, hamuje również produkcję i stopniowo dezaktywuje folistatynę, miogenny inhibitor inhibiny. W tym momencie można powiedzieć, że oprócz swoich syntetycznych właściwości metabolicznych jest silnym i skutecznym inhibitorem miostatyny, co oznacza więcej mięśni dla twojej służby!


3. WZROST MIĘŚNI:

YK11 można podawać od 8 do 8 mg tygodniowo przez 8 tygodni w tygodniu. Jednak możesz być zaniepokojony wpływem estrogenu, w tym powiększania piersi, ale teraz go nie ma.

Ze względu na swoje selektywne właściwości działa dobrze, ale tylko komórki mięśniowe komórek mięśniowych syntetycznej aktywności metabolicznej bez niepożądanego działania estrogenu, co może prowadzić do wstydu „męskiej klatki piersiowej”.

Ponadto związek nie zmienia ekspresji innych genów w organizmie, ponieważ pozostawia receptor androgenowy w innych częściach ciała (w tym kości, stawy i prostata). Jeśli więc wybierzesz typowy steryd na rynku, możesz doświadczyć wielkich korzyści związanych z hodowlą mięśni, z wyjątkiem tego, że będziesz musiał zmierzyć się ze skutkami ubocznymi.

Najlepszą rzeczą jest to, że może zapewnić wszystkie powyższe korzyści bez szkody dla ciała, zwłaszcza wątroby - może być konieczne wybranie tych hormonów, wybierając inne hormony na rynku, co może wymagać dłuższego użycia W celu osiągnięcia jakichkolwiek dramatycznych wyników. The

Ponieważ badanie jest nadal w toku, szczegółowe informacje na temat związku nie zostały jeszcze opublikowane, nie odnotowano jeszcze skutków ubocznych. Zgodnie z pierwotnymi danymi i wstępnymi wynikami, nie ma żadnego negatywnego skutku.


Dawkowanie i sugestia

Zalecana maksymalna dawka YK11 wymaga dawek 2,0-5,0 mg dwa razy na dobę u mężczyzn i 0,5 mg - 2 mg na dobę u kobiet, aby osiągnąć optymalne działanie u ludzi w przypadku wskazanych wskazań


Wniosek

YK11 wykazuje wiele nadziei jako odpowiedni syntetyczny SARM metaboliczny. Ze względu na potencjał wzrostu mięśni nie ma niepożądanych skutków ubocznych związanych z syntetycznymi sterydami metabolicznymi i hormonami.

SRM YK-11 to potężny kibic SARM, który wspomaga zbiory dużej ilości beztłuszczowej masy mięśniowej, co jest bardzo przydatne dla tych, którzy chcą mieć estetykę i posiekaną sylwetkę! Zobacz najnowsze i najbardziej popularne produkty YK-11 Focused Nutrition. W świecie SARM absolutnie go zabij.


4. Szczegóły ochrony

YK11YK-11


5. Kwalifikacja produktu

Certyfikat analizy

Nazwa produktu

(17-alfa, 20E) -17,20 - [(1-metoksyetylideno) bis (oksy)] - 3-okso-19-norpregna-4,20-dienowy ester metylowy kwasu 21-karboksylowego / YK11

Partia nr

170306

Ilość

2 kg

Data produkcji

2017.03.06

Ref Standard


Termin ważności

2019.03.07

Przedmioty i wyniki

Pozycja

Poziom jakości

Determinacja

Wygląd

Biały lub białawy proszek

biały proszek

HNMR

Zgodny ze strukturą

odpowiada

LCMS

Zgodny z MW

odpowiada

Analiza

≥97%

98,10%

Wniosek

Przeszedł

Opis opakowania

Zamknięty bęben klasy eksportowej i podwójny zapieczętowany plastikowy worek

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, nie zamrażać, trzymać z dala od silnego światła i ciepła

Okres trwałości

1 rok po prawidłowym przechowywaniu


6.Dostawa , wysyłka i obsługa

Złożyc zamówienie

Wyjaśnij, jakiego produktu i jakiej ilości potrzebujesz

Mini Order

Tylko 1 g, 5 g, 10 gramów

Zacytować

Ceny i szczegóły specyfikacji (COA) byłyby oferowane do rozważenia i potwierdzenia

Sposoby płatności

T / T, przelew bankowy, Western Union, Paypal, Money Gram i Bitcoin

Sposoby dostawy

Wszystkie tryby ekspresowe (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS itp.)

Adres wysyłki

Podaj swoje prawidłowe i poprawne informacje o adresie docelowym (jeśli to możliwe z kodem pocztowym, numerem telefonu).

Uszczelka

Wybierz najlepsze sposoby w zależności od ilości i stopnia bezpieczeństwa (Super dyskretny, profesjonalny i doświadczony)

Czas realizacji

W ciągu 12 godzin od otrzymania płatności

Pakuj zdjęcia

Zdjęcia paczki byłyby oferowane do odróżnienia przedmiotów

Numer przesyłki

Oferowane po wydaniu

Czas wysyłki

3-7 dni roboczych (od drzwi do drzwi)

Obsługa posprzedażna

24/7 Online na wszelkie problemy


FAQ
1. Jakie usługi oferujesz?
Oferujemy premiksy niestandardowe, półprodukty, produkty gotowe, usługi OEM.
Możemy również pomagać przy formułach, mieszankach i opakowaniach niestandardowych. QHNUTRACEUTICALS to Twoje kompletne źródło na dziś i najefektywniejsze i najbardziej popularne naturalne składniki. Dzięki doświadczeniu ponad 500 produktów do formułowania, jeśli potrafisz wyobrazić sobie produkt funkcjonalny, możemy go zrealizować.

2. Jak mogę złożyć zamówienie?
Po prostu skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie + 86-027-81302011. Połączymy Cię z jednym z naszych menedżerów kont, którzy chętnie pomogą Ci w złożeniu zamówienia.

3. Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?
Produkty w magazynie zazwyczaj wysyłane są w ciągu 24-48 godzin od otrzymania i przetworzenia zamówienia. Jeśli produkt nie znajduje się w magazynie, czas realizacji jest różny, ale zazwyczaj wynosi około 1-3 tygodni, w zależności od dostępności.

4. Czy sprzedajesz małe ilości użytkownikom końcowym?
Akceptujemy każdą ilość na zamówienie, od gramów do ton.

5. Czy testujesz swoje produkty pod kątem tożsamości?
Tak, testujemy identyfikator wszystkich przychodzących surowców przed wyprodukowaniem ekstraktów w kraju pochodzenia. Identyfikator badania przed jakimkolwiek przetwarzaniem pomaga nam dostarczyć najwyższej jakości składniki w najniższych możliwych cenach.


Nie krępuj się kontaktować się ze mną:

Morgan@chembj.com,

Whatapp: +8617725670492

Skype: +8617725670492

Wechat: 17725670492

Hot Tags: yk11 cas.431579-34-9, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like