Anomass 400 Anomass 400 mg / ml

Anomass 400 Anomass 400mg / ml China Steroid Raws / Sarms / Peptides sprzedają online. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów, skontaktuj się z Jasonem pod adresem: e-mail: jason168@yccreate.com WhatsApp : +8618042849221 słowa kluczowe: Anomass 400, Anomass 400 mg / ml 1. Opis: Anomass 400 to potężna mieszanka trzech ...

Szczegóły produktu

GORĄCA SPRZEDAŻ (2)

Anomass 400 Anomass 400 mg / ml

China Steroid Raws / Sarms / Peptides sprzedają online. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Jasonem pod adresem: Email: jason168@yccreate.com WhatsApp : +8618042849221

słowa kluczowe: Anomass 400, Anomass 400 mg / ml

1. Opis:

Anomass 400 to silna mieszanka trzech wyjątkowych sterydów zaprojektowanych z inteligentnym podejściem do syntezy produktów. Anomass 400 został zaprojektowany jako „stos w butelce” i zapewnia skuteczne podejście do cotygodniowego trybu dawkowania przez użytkownika. Łącząc Boldenone Undecylenate, Testosterone Enanthate i Trenbolone Enanthate ten produkt zapewnia wszystko, czego użytkownik potrzebuje w dwóch prostych wstrzyknięciach w tygodniu.

Anomass 400 to steryd, który jest wysoce skuteczną mieszanką trzech wyjątkowych związków. Został zaprojektowany, aby zapewnić zalety wszystkich trzech związków i zmaksymalizować wyniki. Może być stosowany w tygodniowej dawce i zawiera enantan testosteronu, boldenon undecylenate i trenbolon enanthate. Dzięki dwóm prostym zastrzykom co tydzień produkt ten zapewni wszystko, czego wymagałby użytkownik, i będzie oferował wiele korzyści kulturystom, sportowcom wyczynowym i innym.

Anomass 400 (4)

2. Przepis Anomass 400:

testosteron enanthate 150 mg / ml

boldenon undecylenian 150 mg / ml

trenbolon enanthate 100 mg / ml

Przepisy Anomass 400mg / ml @ 500ml:

30 gramów proszku etanatu testosteronu

15g Boldenone Undeclynate

20 gramów proszku etanolanu trenbolonu

13 ml BA (2%)

64 ml BB (15%)

349 ml oleju

3.Funkcja:

Ten rodzaj sterydów ma wiele zalet dla kulturystów i sportowców. Jest to popularny rodzaj sterydów i jest często używany przez początkujących. Ma zdolność dodawania całkiem sporo mięśni, ale ma niewiele skutków ubocznych. Jest popularny ze względu na silne efekty i od razu zauważysz wyniki.


Anomass zawiera boldenon undecylenate, który jest sterydem, który jest pochodną testosteronu. Ma wyższą aktywność mitropową niż testosteron i nie przekształca się w estrogeny - co oznacza, że nie będzie mieć żadnych skutków ubocznych związanych z estrogenami. Substancja ta pomoże zwiększyć apetyt i ogólną szybkość metabolizmu ciała, co pomoże szybko zwiększyć masę ciała. Wzrost apetytu może być korzystny dla osób, które mają trudności z konsumpcją dużej ilości kalorii, ponieważ jest to niezbędne do wzrostu mięśni.


Kolejną zaletą jest to, że boldenon pobudza nerki, dzięki czemu mogą wytwarzać erytropoetynę. Zwiększa to liczbę czerwonych krwinek we krwi, a także poprawia lepkość krwi. Dzięki temu krwi łatwiej będzie przenosić tlen do komórek organizmu - poprawiając wyniki w ćwiczeniach aerobowych.

4. Dawkowanie:

Typowa dawka sterydu Anomass 400 wynosi 25-50 mg dziennie. Zaleca się przyjmowanie sterydu dwa razy w tygodniu, aby uniknąć wahań poziomu testosteronu. Im więcej bierzesz, tym więcej efektów sterydów będzie przesadzone.

4. Proces zamówienia:

zamówienie

- Wiesz, czego byś potrzebował

-Wyślij całkowitą cenę i przygotuj plan wysyłki

-jeśli myślisz dobrze i wysyłasz płatność

- wyślemy paczkę w ciągu 12-24 godzin, a następnie prześlemy Ci opakowanie ze zdjęciem i numerem przesyłki

- będziemy go śledzić i informować o szczegółach

-Paczka zostanie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych

5. Produkty powiązane:

Compound Injectable Steroid Oil

Hot Tags: anomass 400 anomass 400mg / ml, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również