Anomas 400 mg / ml

Anomass 400 to silna mieszanka trzech wyjątkowych sterydów zaprojektowanych z inteligentnym podejściem do syntezy produktów. Anomass 400 został zaprojektowany jako „stos w butelce” i zapewnia skuteczne podejście do cotygodniowego trybu dawkowania przez użytkownika.

Szczegóły produktu

Multi-mix Steroid Oil Anomass 400mg / ml Bez PIP

Witamy na naszej stronie internetowej. Nasze główne produkty obejmują surowy proszek steroidowy, półprodukt, proszek do prania i peptydy, a także wszystkie urządzenia do procesu sterydowego. Nasze laboratorium poważnie traktuje PIP, więc stosuj bardzo poprawne przepisy (które zostały przetestowane), aby uniknąć bólu po wstrzyknięciu. Wszystkie rozpuszczalniki i oleje nośne są wszystkie klasy medycznej. Biorąc również pod uwagę specjalną konstytucję osobistą, nasze laboratorium może na zamówienie wytworzyć oleje sterydowe. Skontaktuj się ze mną w sprawie jakości narzędzi whatsapp + 8613302415760 skype +8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com


Anomass 400mg / ml Szybkie szczegóły

Anomass 400 to silna mieszanka trzech wyjątkowych sterydów zaprojektowanych z inteligentnym podejściem do syntezy produktów. Anomass 400 został zaprojektowany jako „stos w butelce” i zapewnia skuteczne podejście do cotygodniowego trybu dawkowania przez użytkownika. Łącząc Boldenone Undecylenate, Testosterone Enanthate i Trenbolone Enanthate ten produkt zapewnia wszystko, czego użytkownik potrzebuje w dwóch prostych wstrzyknięciach w tygodniu.


Każdy ml Anomass 400 zawiera

Testosteron Enanthate 150 mg
Boldenon undecylenian 150 mg
Trenbolon Enanthate 100 mg


Anomass 400mg / ml Przepis kucharski:

(Uwagi: BB = benzoesan benzylu; BA = alkohol benzylowy; EO = oleinian etylu; Olej = olej z pestek winogron)

1. 500ml @ Anomass 400mg

30 gramów proszku etanatu testosteronu

15g Boldenone Undeclynate

20 gramów proszku etanolanu trenbolonu

13 ml BA (2%)

64 ml BB (15%)

349 ml oleju


2. 250ml @ Anomass 400mg

15 gramów proszku etanatu testosteronu

7,5 g Boldenone Undeclynate

10 gramów proszku etanolanu trenbolonu

6,5 ml BA (2%)

32,5 ml BB (15%)

174,5 ml oleju


Efekty Anomass 400 mg / ml

Anomass 400 to steryd, który jest wysoce skuteczną mieszanką trzech wyjątkowych związków. Został zaprojektowany, aby zapewnić zalety wszystkich trzech związków i zmaksymalizować wyniki. Może być stosowany w tygodniowej dawce i zawiera enantan testosteronu, boldenon undecylenate i trenbolon enanthate. Dzięki dwóm prostym zastrzykom co tydzień produkt ten zapewni wszystko, czego wymagałby użytkownik, i będzie oferował wiele korzyści kulturystom, sportowcom wyczynowym i innym.


Anomass 400 ma wiele zalet dla kulturystów i sportowców. Jest to popularny rodzaj sterydów i jest często używany przez początkujących. Ma zdolność dodawania całkiem sporo mięśni, ale ma niewiele skutków ubocznych. Jest popularny ze względu na silne efekty i od razu zauważysz wyniki.

Dawkowanie anomasy

Typowa dawka sterydu Anomass 400 wynosi 25-50 mg dziennie. Zaleca się przyjmowanie sterydu dwa razy w tygodniu, aby uniknąć wahań poziomu testosteronu. Im więcej bierzesz, tym więcej efektów sterydów będzie przesadzone.


Oczywiście efekty działania sterydów są różne dla każdej osoby. Przed rozpoczęciem programu należy skonsultować się z lekarzem. Dowiedz się, jaki rodzaj sterydów i jaka dawka jest odpowiednia dla Twoich potrzeb, abyś mógł opracować swój własny harmonogram dawkowania. Sterydy są silnym lekiem, więc upewnij się, że używasz ich z szacunkiem i odpowiedzialnością.


Pakiet

Rozumiemy, że będziesz się martwić o nasze metody pakowania, zanim spróbujesz lub poznasz nas, podczas gdy robimy prawdziwą ofertę i wiemy, jak działa urząd celny.

Mamy profesjonalny zespół do specjalnego ukrytego paczki, na paczkach nie będzie pokazany steryd dotyczący słów, niestandardowa stawka przekroczy 99%.

Zanim będziemy mogli zaoferować pewne szczegóły dotyczące naszych metod pakowania i wysyłki, i lepiej jest porozmawiać pocztą, skype lub whatsapp + 8613302415760.


Dostawa

Nasza firma posiada profesjonalny i wydajny zespół do pakowania z naszymi najlepszymi dyskretnymi lub stealth pakietami. Zamówienia zostaną wysłane w ciągu jednego dnia roboczego po dokonaniu płatności. Szczegóły dotyczące przesyłki i numer przesyłki zostaną wysłane do Ciebie. Wysyłka przez DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS, EUB, ETK i tak dalej.

Zazwyczaj trwa to od 4 do 7 dni lub od 7 do 10 dni przez innego kuriera ekspresowego; będzie to 15 do 20 dni przez slowpost.

Nasze produkty eksportowane są do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajów, ponad 100 kg każdego miesiąca.

Będziemy układać stos na paczkach, dopóki nie dostaniesz ich pod rękę, abyś nie musiał poświęcać na to czasu.

anomass 400mg(3)


FAQ

1. Co to jest olej sterydowy wstępnie przygotowany lub półprodukt

Gotowy lub półprodukt, który oferujemy, jest rzeczywiście gotowy. Oleje są już warzone za pomocą rozpuszczalników klasy medycznej i oleju nośnikowego, filtrujemy również olej raz przez membrany 0,22 μm, ale ze względu na problemy z opakowaniem oleje są niesterylne podczas wysyłki lub wysyłki. Pozostał ci tylko proces sterylizacji i bezpiecznego użycia - sterylna filtracja, dość prosty proces.


2. Dlaczego nie gotowe oleje sterydowe w fiolkach?

Aby zapewnić bezpieczną dostawę do Twojego kraju, korzystamy z dyskretnego opakowania, które nie może zapewnić sterylizacji środowiska. I jest znacznie tańszy niż ten w fiolkach. Zgodnie ze wskaźnikiem powodzenia paczek wysyłanych do wielu krajów lepszym wyborem będzie wstępnie przygotowany lub częściowo wykończony olej sterydowy. Co więcej, jest to świetna okazja, aby Twoja firma również mogła.


3. Dlaczego warto wybrać wstępnie przygotowany lub półproduktowany olej sterydowy

Jeśli chcesz znaleźć legit sterydowy sprzęt do samodzielnego użytku, wstępnie przygotowane oleje sterydowe działają tak samo jak gotowe oleje i pomagają zaoszczędzić pieniądze.

Jeśli chcesz rozwinąć własną firmę, przebudować swój własny rand, gotowe oleje, które obsługujemy, pomagają oszczędzać czas i zarabiać więcej.

Jeśli masz specjalne wymagania dotyczące nośnika i koncentracji, nasze laboratorium może również działać jako twój umysł.


4. Jak filtrować wstępnie przygotowany lub półproduktowany olej sterydowy

Damy Ci instrukcje, jak krok po kroku filtrować. Służymy również filtrom strzykawkowym, filtrom próżniowym, pustym fiolkom (z nakrętkami i blatami), zaciskaczom do fiolek, aby wykonać gotowe sterydy.


Lista innych produktów gorącej sprzedaży

Surowe źródło sterydów

Mieszane półprodukty

Blend Steroid Solutions


Roztwór steroidów

Sustanon

Sustanon 250 mg, 400 mg / ml

Mieszanka testowa 450 mg

Propionian testosteronu

Test Prop 100mg / ml

Mieszanka testowa 500 mg

Enantan testosteronu

Test E 250 mg, 300 mg / ml

Tri Tren 180 mg

Cypionian testosteronu

Test Cyp 250 mg, 300 mg / ml

Tri Test 300mg, 400mg

Dekanian nandrolonu

Deca Durabolin 250 mg / ml

Tri Deca 300mg

Nandrolon fenylopropionian

NPP 100 mg, 150 mg / ml

Tren Test 225mg

Undekylenian boldenonu

Equipoise 250 mg, 300 mg, 400 mg / ml

Tren Test Depot 450mg

Anavar / Oxandrolon

Cypionian boldenonu 200 mg

Test Equi 450 mg

Winstrol / Stanozol

Zawiesina Winstrol 50 mg wody

Supertest 450 mg

Octan trenbolonu

Stanozol 50 mg / ml na bazie oleju

Anomass 400 mg

Trenbolon Enanthate

Tren Ace 100 mg / ml

Rippex 225mg

Propionian drostanolonu

Tren E 100 mg, 200 mg / ml

Masa 500 mg

Octan metenolonu

Tren Hexa 75 mg / ml

Rip Cut 175mg

Dianabol

Masteron 100 mg, 150 mg / ml

TMT 300mg

Oral Turinabol

Primobolan 100 mg / ml

TMT 375 mg

Anadrol (Oxymetholon)

Anavar 20 mg / ml

TM Blend 500mg

Proviron

Anastrozol 5 mg / ml

Tri-tren 150 mg

Hot Tags: anomass 400mg / ml, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również