Supertest 450 Mg / ml olej steroidowy

Super Test jest jednym z najlepszych boosterów testosteronu na rynku, w tym octanu testosteronu, dekanianu testosteronu, propionianu testosteronu, fenylopropionianu testosteronu, cypionianu testosteronu.

Szczegóły produktu


Bezbolesny mieszanka oleju sterydowego Supertest 450 mg / ml


Specjalizujemy się w surowym proszku sterydowym, wstępnie przygotowanych olejach, sarmach, peptydach i surowcach farmaceutycznych, amerykańskiej wysyłce krajowej, bezpiecznej i szybkiej wysyłce do Worldwide.Pls skontaktuj się ze mną w sprawie listy. Whatsapp +8613302415760 Email cindy1114@yccreate.com


194


Szybkie szczegóły Supertest 450 mg / ml


Nazwa produktu: Supertest 450 mg / ml

Zawartość: 32 mg na octan testosteronu, 147 mg na ml dekanianu testosteronu, 73 mg propionianu testosteronu,
73 mg fenylopropionianu testosteronu, 125 mg cypionianu testosteronu

Stężenie: 450 mg / ml

Olej przewoźnika: olej z pestek winogron, MCT, EO i tak dalej

Dawkowanie: 500-1250 mg na tydzień

Długość cyklu: 8-20 tygodni

Zastosowanie: Masa, Bulking, Siła Cyklu

Minimalna ilość zamówienia: 50 ml

Nieobecność podaży: 50 litrów / dzień

Sposób pakowania: pakiety stealth oparte na różnych krajach i różnych ilościach

Metody wysyłki: DHL, TNT, FEDEX, EMS, ETK, EUB i tak dalej

Czas dostawy: w ciągu 4-7 dni po śledzeniu

Metody płatności: związek wetsern, gram pieniędzy, bitcoin i TT

 

Supertest 450 przepis na gotowanie


Supertest 450mg / ml @ 500ml przepis


octan testosteronu   16 gram
dekanian testosteronu   73,5 gramów

propionian testosteronu 36,5 gram

fenylopropionian testosteronu 36,5 gram
cypionian testosteronu 62,5 gram
10 ml BA (2%)
100 ml BB (20%)
220,5 ml Olej z pestek winogron


Aplikacja Supertest 450


 

Test jest najczęstszym hormonem anabolicznym, który istnieje i jest również uważany za najbardziej podstawowy. Z tego powodu kulturyści często uważają go za podstawowy steryd w większości cykli. Test ma zarówno charakter anaboliczny, jak i androgenny. Użytkownicy tego steroidu zauważą dramatyczny wzrost wielkości i siły mięśni, a także ogólne poczucie dobrego samopoczucia i zwiększa libido i popęd seksualny.

 

Aromaty testowe bardzo łatwo i dlatego gromadzenie się estrogenów i skutki uboczne mogą stać się problemem dla użytkowników wrażliwych na te problemy lub decydujących się na stosowanie wysokiej dawki tego związku. Dlatego, stosując Test, kulturyści często wybierają antyestrogen, aby pomóc Utrzymuj efekty uboczne związane z estrogenami na minimalnym poziomie. Niezwykle wrażliwi użytkownicy lub użytkownicy stosujący bardzo wysokie dawki (800-1200 mg) mogą stwierdzić, że silniejsze antyestrogeny są bardziej odpowiednie. W trakcie badania możliwe są również skutki uboczne, takie jak skóra tłusta.Supertest 450 Common Dosage

 

Dawka tego męskiego kulturysty wynosi zazwyczaj 500-1250 mg na tydzień, a czas trwania cyklu wynosi od 8-20 tygodni, w zależności od celu sportowca. Kobiety zazwyczaj widzą pożądane wyniki z dawek 50-100 mg na tydzień


supertest450Nasze przewagi konkurencyjne:


1. Bogate doświadczenie: specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze sterydy zostały wywiezione prawie na całym świecie. Takich jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Brazylia, Niemcy, Rosja, Australia, Grecja, Polska, Bułgaria, Rumunia, Holandia, Szwecja, Ukraina, Łotwa, Litwa, Irlandia, Austria, Iran, Turcja, Meksyk, Tajlandia, Indie, Malezja, Singapur, inne kraje Bliskiego Wschodu, kraje europejskie, kraje amerykańskie i inne obszary.


2. Świetna jakość: wysoka czystość i korzystna cena. Dobra jakość to pierwsza podstawa naszego sukcesu. Wszystkie nasze produkty cieszą się wysoką czystością. W ten sposób może upewnić się, że twoje zapotrzebowanie. Zapraszamy do zamówienia próbek, MOQ tylko 10 gramów.


3. Bezpieczna i szybka dostawa: wiele różnych dyskretnych bezpiecznych metod pakowania, doświadczenie w wyborze ekspresu, 4 ~ 7 dni na przybycie, skuteczna stawka 99%.


4. Doświadczalny porządek i współpraca: Oprócz surowych proszków oferujemy rozwiązanie hormonalne i przepisy. Możemy Cię nauczyć lub omówić, jak zrobić rozwiązanie hormonalne na stronie. Wszelkie dyskusje i pytania są mile widziane!


Pakowanie i serwis:1. Masowe zapasy, aby upewnić się, że dostawa następuje natychmiast każdego dnia po dokonaniu płatności.
2. Od lat zajmujemy się tą dziedziną, posiadamy wyrafinowany i profesjonalny dział logistyki, który może zagwarantować bezpieczną i szybką dostawę.
3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący, który jest wystarczająco profesjonalny, aby zapewnić Ci bezpieczny pakiet. Pozwala to również uniknąć sytuacji awaryjnych podczas dostawy, dzięki czemu gwarantowana jest wysoka przepustowość celna. Unikalne sposoby wysyłania 10 gramów do 25 kilogramów proszków (lub 100 ml do 30 litrów płynów) jednocześnie do miejsca przeznaczenia.
4. Pakowanie zdjęć i kod halsujący są dostarczane w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności. Zaktualizowany kod śledzenia będzie dostarczany co drugi dzień, ponieważ możesz trzymać dłoń swojego pakietu.
5. Doskonała obsługa po sprzedaży: wszelkie pytania lub problemy wystąpiły po otrzymaniu produktu.


145

Hot Tags: supertest 450 mg / ml olej steroidowy, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również