Przetestuj 400 mg / ml

Test 400 to kolejna mieszanka testosteronu. Dobrą rzeczą w Test 400 jest to, że można uzyskać ogromną dawkę testosteronu w kilku mililitrach produktu.

Szczegóły produktu

Przetestuj 400 mieszanych olejów gotowych do sterydów do budowy mięśni

Test 400 zawiera 175 mg / ml cypionianu testosteronu, 175 mg / ml enantahatu testosteronu i 50 mg / ml propionianu testosteronu. , wyposażenie siłowni i sprzęt sportowy. Skontaktuj się z moim WhatsApp: +8613378646535 E-maile: eleven11@chembj.com


Test 400 Opis:

Test 400 to kolejna mieszanka testosteronu. Dobrą rzeczą w Test 400 jest to, że można uzyskać ogromną dawkę testosteronu w kilku mililitrach produktu.

Niektóre problemy związane z Testem 400 wynikają z faktu, że jedynym sposobem na rozpuszczenie testosteronu w tak małej ilości oleju jest zwiększenie ilości alkoholu w roztworze. Odkąd wstrzyknięcie alkoholu w mięśnie użądliło go jak skurwysyna, sprawia to, że wielu ludzi unika stosowania tego sterydu.

Podobnie jak większość innych sterydów na bazie testosteronu, jest łatwo aromatyzowany do estrogenu, a osoby stosujące Test 400 są narażone na estrogenowe skutki uboczne, w tym na przerażającą ginekomastazję.

Podobnie jak w przypadku każdego wstrzyknięcia testosteronu, ma on tendencję do szybkiego wyłączania zdolności organizmu do wytwarzania własnego testosteronu, więc należy odpowiednio zaplanować leczenie po cyklu. Wykazano, że test 400 zwiększa popęd płciowy, agresję i libido.


testosterone mixed 400


Podanie:

TEST 400 łączy 3 związki w określonej dawce i stosunku z Beta Alanine i BioPerine, opatentowaną formą piperyny, testowaną klinicznie i udowodnioną, że zwiększają biodostępność związków odżywczych. Może łączyć się z EPISTERONE dla maksymalnego rozmiaru i siły.

W jednym zastrzyku pakuje ogromną dawkę testu, zużywając mniej ml rzeczywistego produktu. Kiedy Denkall po raz pierwszy to przedstawił, został szybko znaleziony w różnych miejscach, w tym w Chinach, Meksyku i w rękach lokalnego dostawcy siłowni w pobliżu. Niesie ze sobą dokładnie te same korzyści ze wszystkich innych testów, tylko w większym uderzeniu! Wielu kulturystów uwielbia T400, ponieważ dawka 2 ml dwa razy w tygodniu zapewni solidny 1600 mg testosteronu! Dla tych, którzy szukają zamiennika / terapii testowej, jest to może trochę przesada, ale dla sportowca mocnego to niesamowite znalezisko! Niektórzy narzekają na ból w miejscu wstrzyknięcia. T400 to, naszym zdaniem, związek, który chce się wstrzyknąć w pośladki, w przeciwieństwie do quada lub delta. Poza ilością na ml, T400 NIE różni się od żadnego innego testu. Te, które są podatne na działanie estrogenów, zachęca się do stosowania anty-estrogenu z T400.


Nasza siła:

1. Pakowanie

Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami, które można wybrać jako referencje.

2. Jakość

Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w dziedzinie farmacji, każda partia surowców została przetestowana przez nasz dział kontroli jakości (QC) przed sprzedażą.

3. Dostawa

Możemy spakować produkty w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, a odpowiedni obraz paczki twoich proszków zostanie wysłany następnego dnia.

4. Cena

Najlepsze ceny, na pewno będziesz zadowolony, im więcej kupisz, tym bardziej uzyskasz konkurencyjne ceny.

5. Płatność

T / T, Money Gram, Bitcoin, Western Union.


Produkty powiązane:

Cypionian testosteronu

Dianabol

SR9009

MGF

Fenylopropionian testosteronu

Anavar

LGD4033

CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Propionian testosteronu

Anadrol

MK2866

GHRP-2

Octan trenbolonu

Cypionian boldenonu

Cardarine

GHRP-6

Sustanon 250

T3

YK11

Heksarelin

Trenbolon Enanthate

Trenbolon Hex

s4 (anadaryna)

TB50

Dekanian nandrolonu

T4

Rad140

Oksytocyna

Nandrolon fenylopropionian

Sildenafil (viagra)

MK677

HGH 176-191

Równowaga

Cytrynian tamoksyfenu

Aicar

igf-1 LR3

Propionian Masteron

Eksemestan

S-23

PT-141

Masteron Enanthate

Anastrozol

sr9011

Melanotan-2

Winstrol

Letrozol

lgd-3033

BPC157

Hot Tags: test 400mg / ml, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również