Test Blend 500

Test Blend 500

Testosteron jest najczęstszym hormonem anabolicznym, który istnieje i jest również uważany za najbardziej podstawowy. Z tego powodu kulturyści często uważają go za podstawowy steryd w większości cykli. Testosteron ma charakter anaboliczny i androgenny.

Szczegóły produktu

Mieszanka testowa 500 sterydów anabolicznych testosteronu do wstrzykiwania

Foshan Xinhang Biological Technology Co., Ltd.

Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Słowa kluczowe: mieszanka testowa 500 mg / ml, testosteron, anaboliczny,


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Formuła:

Test cypionate 150mg

Test Decanoate 200mg

Test Enanthate 150 mg


1. Testosteron jest najczęstszym hormonem anabolicznym, który istnieje i jest również uważany za najbardziej podstawowy. Z tego powodu kulturyści często uważają go za podstawowy steryd w większości cykli. Testosteron ma charakter anaboliczny i androgenny.

2. Użytkownicy tego steroidu zauważą dramatyczny wzrost wielkości i siły mięśni, a także ogólne poczucie dobrego samopoczucia i zwiększenie libido i popędu seksualnego.

3. Testosteron bardzo łatwo i dlatego gromadzenie się estrogenów i skutki uboczne mogą stać się problemem dla użytkowników wrażliwych na te problemy lub decydujących się na stosowanie wysokiej dawki tego związku.

4. Dlatego, stosując testosteron, kulturyści często wybierają antyestrogeny, takie jak Anastrozole, Proviron, Tamoxifen, aby ograniczyć do minimum skutki uboczne związane z estrogenami.

5. Niezwykle wrażliwi użytkownicy lub użytkownicy stosujący bardzo wysokie dawki (800-1200 mg) mogą uznać, że bardziej odpowiednie są silniejsze antyestrogeny, takie jak letrozol lub eksemestan. Androgenne skutki uboczne, takie jak tłusta skóra, są również możliwe podczas przyjmowania testosteronu.

6. Stosowanie testosteronu szybko zamknie naturalną produkcję hormonu w organizmie, dzięki czemu odpowiedni plan PCT, niezbędny do przywrócenia naturalnej funkcji organizmu i maksymalnego utrzymania korzyści po zaprzestaniu stosowania sterydu, zostanie przerwany.

7. Po zakończeniu cyklu kulturyści często wybierają kombinację Clomidu, Tamoksyfenu i HCG przez okres 3-4 tygodni, aby szybko i skutecznie przywrócić pracę przysadki mózgowej i jąder.

8. Test Blend 500 reprezentuje króla hybryd testosteronu. Od dawna zauważamy, jak silne są niektóre estry, aby osiągnąć wyniki. Spośród nich szybko działające estry, takie jak prop i fenyl, wydają się być niezwykle potężne.

9. Jednak problemem zawsze były wielokrotne zastrzyki i częste zastrzyki. Za pomocą pojedynczego strzału 500 mg / ml zmniejszyliśmy ilość objętości potrzebną do wstrzyknięcia do organizmu, co ułatwia przyspieszenie dawki testosteronu do 1000 mg na tydzień przy zaledwie 2 strzałach

10. jego mieszanka zrobi wszystko, co zrobi dobra mieszanka testosteronu. Zyskasz ogromne ilości mięśni, zauważysz zwiększoną objętość wody w mięśniach i oczywiście doświadczysz surowej siły i mocy.

11. Test Blend 500 może być stosowany jako część ładnego stosu z innymi produktami, które pochylają się bardziej w kierunku twardości i kondycjonowania, takimi jak Equipoise, Deca i lub Tren, lub mogą być układane z oralami, takimi jak Dbol i Anadrol, do poważnego rozmiaru poza sezonem.

12. Jest to ekstremalny związek bazowy, który tworzy podstawę do budowy dużej i imponującej sylwetki. Podobnie jak w przypadku wszystkich związków testosteronu, estrogen może być problemem, jeśli jesteś wrażliwy na działanie estrogenów. Zalecamy stosowanie Arimidex, Aromasin lub Nolvadex z tym produktem.

13. Ten produkt był również dobrym produktem dla mężczyzn, którzy chcą lub potrzebują terapii zastępczej testosteronem, ale nie chcą przyjmować cotygodniowych zastrzyków. Ze względu na długotrwałe działanie niektórych estrów można po prostu zażywać 1 zastrzyk co 14 dni w terapii TRT.


2. Dane techniczne:

Produkt na sprzedaż:
Mieszanka testowa 450 mg / ml
Mieszanka testowa 500 mg / ml
Mieszanka testowa 300 mg / ml

Mieszanka testowa 450 każdy 1 ml zawiera:
200 mg testosteronu Enanthate;
150 mg testosteronu Cypionate;
100 mg propionianu testosteronu.

Mieszanka testowa 500 każdy 1 ml zawiera:
200 mg dekanianu testosteronu;
100 mg na propionian testosteronu;
100 mg na fenylopropionian testosteronu;
50 mg na cypionian testosteronu;
50 mg izokapronianu testosteronu.

Rozpuszczalniki: alkohol benzylowy i benzoesan benzylu
Olej z pestek winogron USP


3. Aplikacje:

Zastosowanie testosteronu

Testosteron jest najczęstszym hormonem anabolicznym, który istnieje i jest również uważany za najbardziej podstawowy. Z tego powodu kulturyści często uważają go za podstawowy roid do większości cykli. Test ma zarówno charakter anaboliczny, jak i androgenny. Użytkownicy tego roidu zauważą dramatyczny wzrost wielkości i siły mięśni, a także ogólne samopoczucie i zwiększenie libido.

Testosteron bardzo łatwo i dlatego gromadzenie się estrogenów i skutki uboczne mogą stać się problemem dla użytkowników wrażliwych na te problemy lub decydujących się na stosowanie wysokiej dawki tego związku. Dlatego, stosując testosteron, kulturyści często wybierają antyestrogen, aby ograniczyć do minimum skutki uboczne związane z estrogenami. Niezwykle wrażliwi użytkownicy lub użytkownicy stosujący bardzo wysokie dawki (800-1200 mg) mogą uznać, że bardziej odpowiednie są silniejsze antyestrogeny. Androgenne działania niepożądane, takie jak tłusta skóra, są również możliwe podczas przyjmowania testosteronu.

Zastosowanie testosteronu szybko zamknie naturalną produkcję hormonu w organizmie, dzięki czemu odpowiedni plan PCT, niezbędny do przywrócenia naturalnej funkcji organizmu i maksymalnego utrzymania korzyści po zaprzestaniu stosowania roidu, został przerwany. Po zakończeniu cyklu kulturyści często wybierają kombinację Clomidu na okres 3-4 tygodni, aby szybko i skutecznie przywrócić pracę przysadki mózgowej i jąder.


4. Szczegóły ochrony

Test Blend


5. Kwalifikacja produktu

Test Blend 500 Step:

Krok 1: Włóż Trenbolon Enanthate, Drostanolone Enanthate Powder do zlewki
Krok 2: Włóż BA do zlewki
Krok 3: Włóż BB do zlewki
Krok 4: Umieść zlewkę na grzejniku, temperatura wynosi około 80 ° C. Użyj szklanego pręta, aby wymieszać ciecz, aż proszek całkowicie rozpuści się w cieczy, wtedy będzie to przezroczysty żółty płyn
Krok 5: Zdejmij zlewkę z grzejnika, poczekaj, aż przezroczysty żółty płyn będzie zimny
Krok 6: Włóż EO do zlewki, użyj szklanego pręta, aby wymieszać ciecz, aż stanie się ponownie przezroczystą żółtą cieczą.
Krok 7: Przefiltrować ciecz za pomocą sterylnego filtra lub urządzenia filtrującego


6.Dostawa , wysyłka i obsługa

1. Masowe zapasy, aby upewnić się, że dostawa następuje natychmiast każdego dnia po dokonaniu płatności.
2. Od lat zajmujemy się tą dziedziną, posiadamy wyrafinowany i profesjonalny dział logistyki, który może zagwarantować bezpieczną i szybką dostawę.
3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący, który jest wystarczająco profesjonalny, aby zapewnić Ci bezpieczny pakiet. Pozwala to również uniknąć sytuacji awaryjnych podczas dostawy, dzięki czemu gwarantowana jest wysoka przepustowość celna.
4. Pakowanie zdjęć i kod halsujący są dostarczane w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności.
5. Doskonała obsługa po sprzedaży: wszelkie pytania lub problemy wystąpiły po otrzymaniu produktu.


7. Po sprzedaży:
Zniżki są dostępne dla naszych klientów po raz drugi. Możemy dostarczyć przepisy i profesjonalne propozycje, aby się promować. Numer przesyłki i zdjęcia do pakowania można podać szybko po wysłaniu towarów. Zawsze tu czekamy!

Nasze główne produkty w magazynie:
Anaboliczne proszki sterydowe
Półprodukt w płynie sterydowym
Peptydy
Męski proszek wzmacniający
Proszki przeciwbólowe
Środek nootropowy (Smart Drugs)
Antydepresant
Seria SARM
Utrata tłuszczu
Rozpuszczalniki do sterydów: BA, BB, GSO, gwajakol, EO, PEG itp.
Narzędzia i urządzenia: Filtr, Crimper, Vials, Caps, ect.

Hot Tags: mieszanka testowa 500, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

Może ci się spodobać również