TMT 375 mg / ml

TMT 375 (mieszanka o długim działaniu) to mieszanka Mast E, Tren E i Test E przeznaczona dla osób pragnących uzyskać szczupłą sylwetkę. Produkt ten, z silną kombinacją hormonów o długotrwałym działaniu, jest idealny do cyklu cięcia, w którym preferowana jest niższa częstotliwość wstrzykiwania. Zazwyczaj pobierane przez tydzień.

Szczegóły produktu

Long Acting Rip Blend Olej steroidowy TMT 375 mg / ml

Witamy na naszej stronie internetowej. Nasze główne produkty obejmują surowy proszek steroidowy, półprodukt, proszek do prania i peptydy, a także wszystkie urządzenia do procesu sterydowego. Nasze laboratorium poważnie traktuje PIP, więc stosuj bardzo poprawne przepisy (które zostały przetestowane), aby uniknąć bólu po wstrzyknięciu. Wszystkie rozpuszczalniki i oleje nośne są wszystkie klasy medycznej. Biorąc również pod uwagę specjalną konstytucję osobistą, nasze laboratorium może na zamówienie wytworzyć oleje sterydowe. Skontaktuj się ze mną w sprawie jakości narzędzi whatsapp + 8613302415760 skype +8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com


TMT 375 mg / ml Szybkie szczegóły

TMT 375 (mieszanka o długim działaniu) to mieszanka Mast E, Tren E i Test E przeznaczona dla osób pragnących uzyskać szczupłą sylwetkę. Produkt ten, z silną kombinacją hormonów o długotrwałym działaniu, jest idealny do cyklu cięcia, w którym preferowana jest mniejsza częstotliwość wstrzykiwania. Zazwyczaj pobierane przez tydzień.


Każdy ml Anomass 400 zawiera

Trenbolon Enanthate 125 mg

Drostanolone Enanthate 125 mg

Testosteron Enanthate 125 mg


TMT 375 mg / ml Efekty

Rip Blend TMT 375 mg / ml jest wysoce preferowaną alternatywą zarówno dla kulturystów rekreacyjnych, jak i profesjonalnych kulturystów, i to z kilku dobrych powodów. Po pierwsze, wielu kupujących decyduje się na to, ponieważ znacznie zmniejsza tkankę tłuszczową i poprawia czas potrzebny na regenerację między treningami. Jedną z największych zalet stosowania Rip Blend TMT 375 mg / ml jest to, że prowadzi do zwiększenia masy mięśniowej - funkcji, która jest bardzo pożądana przez każdego kulturystę. Ponadto produkt daje ciału zwiększoną siłę i wytrzymałość, jednocześnie przyspieszając.


Tak więc, nawet jeśli używanie takiego produktu nie jest konieczne, aby zaangażować się w kulturystykę, spożywanie go jest idealne dla każdego, kto chce uzyskać taką zgraną, dobrze stonowaną formę. Biorąc go, zyskasz wyjątkową sylwetkę i będziesz w lepszej pozycji, aby konkurować z innymi kulturystami na tej samej platformie.


Proces zamówienia

Złożyc zamówienie:

Proszę podać ilość

Mini Order:

10g

Zacytować:

Ceny potwierdzają

Sposoby płatności:

T / T, Western Union, Money Gram i Bitcoin

Sposoby dostawy:

Wszystkie tryby ekspresowe (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS itp.)

Adres wysyłki:

Podaj swoje prawidłowe i poprawne informacje o adresie docelowym (jeśli to możliwe z kodem pocztowym, numerem telefonu).

Uszczelka:

Wybierz najlepsze sposoby w zależności od ilości i stopnia bezpieczeństwa (Super dyskretny, profesjonalny i doświadczony)

Czas realizacji:

W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności

Pakiety zdjęć:

Zdjęcia paczki byłyby oferowane do odróżnienia przedmiotów

Numer przesyłki:

Oferowane po wydaniu

Czas wysyłki:

5-7 dni roboczych (od drzwi do drzwi)

Obsługa posprzedażna:

24/7 Online na wszelkie problemy


Pakiet

Rozumiemy, że będziesz się martwić o nasze metody pakowania, zanim spróbujesz lub poznasz nas, podczas gdy robimy prawdziwą ofertę i wiemy, jak działa urząd celny.

Mamy profesjonalny zespół do specjalnego ukrytego paczki, na paczkach nie będzie pokazany steryd dotyczący słów, niestandardowa stawka przekroczy 99%.

Zanim będziemy mogli zaoferować pewne szczegóły dotyczące naszych metod pakowania i wysyłki, i lepiej jest porozmawiać pocztą, skype lub whatsapp + 8613302415760.


Dostawa

Nasza firma posiada profesjonalny i wydajny zespół do pakowania z naszymi najlepszymi dyskretnymi lub stealth pakietami. Zamówienia zostaną wysłane w ciągu jednego dnia roboczego po dokonaniu płatności. Szczegóły dotyczące przesyłki i numer przesyłki zostaną wysłane do Ciebie. Wysyłka przez DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS, EUB, ETK i tak dalej.

Zazwyczaj trwa to od 4 do 7 dni lub od 7 do 10 dni przez innego kuriera ekspresowego; będzie to 15 do 20 dni przez slowpost.

Nasze produkty eksportowane są do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajów, ponad 100 kg każdego miesiąca.

Będziemy układać stos na paczkach, dopóki nie dostaniesz ich pod rękę, abyś nie musiał poświęcać na to czasu.


tmt 375(5)


FAQ

1. Co to jest olej sterydowy wstępnie przygotowany lub półprodukt

Gotowy lub półprodukt, który oferujemy, jest rzeczywiście gotowy. Oleje są już warzone za pomocą rozpuszczalników klasy medycznej i oleju nośnikowego, filtrujemy również olej raz przez membrany 0,22 μm, ale ze względu na problemy z opakowaniem oleje są niesterylne podczas wysyłki lub wysyłki. Pozostał ci tylko proces sterylizacji i bezpiecznego użycia - sterylna filtracja, dość prosty proces.


2. Dlaczego nie gotowe oleje sterydowe w fiolkach?

Aby zapewnić bezpieczną dostawę do Twojego kraju, korzystamy z dyskretnego opakowania, które nie może zapewnić sterylizacji środowiska. I jest znacznie tańszy niż ten w fiolkach. Zgodnie ze wskaźnikiem powodzenia paczek wysyłanych do wielu krajów lepszym wyborem będzie wstępnie przygotowany lub częściowo wykończony olej sterydowy. Co więcej, jest to świetna okazja, aby Twoja firma również mogła.


3. Dlaczego warto wybrać wstępnie przygotowany lub półproduktowany olej sterydowy

Jeśli chcesz znaleźć legit sterydowy sprzęt do samodzielnego użytku, wstępnie przygotowane oleje sterydowe działają tak samo jak gotowe oleje i pomagają zaoszczędzić pieniądze.

Jeśli chcesz rozwinąć własną firmę, przebudować swój własny rand, gotowe oleje, które obsługujemy, pomagają oszczędzać czas i zarabiać więcej.

Jeśli masz specjalne wymagania dotyczące nośnika i koncentracji, nasze laboratorium może również działać jako twój umysł.


4. Jak filtrować wstępnie przygotowany lub półproduktowany olej sterydowy

Damy Ci instrukcje, jak krok po kroku filtrować. Służymy również filtrom strzykawkowym, filtrom próżniowym, pustym fiolkom (z nakrętkami i blatami), zaciskaczom do fiolek, aby wykonać gotowe sterydy.


Lista innych produktów gorącej sprzedaży

Surowe źródło sterydów

Mieszane półprodukty

Blend Steroid Solutions


Roztwór steroidów

Sustanon

Sustanon 250 mg, 400 mg / ml

Mieszanka testowa 450 mg

Propionian testosteronu

Test Prop 100mg / ml

Mieszanka testowa 500 mg

Enantan testosteronu

Test E 250 mg, 300 mg / ml

Tri Tren 180 mg

Cypionian testosteronu

Test Cyp 250 mg, 300 mg / ml

Tri Test 300mg, 400mg

Dekanian nandrolonu

Deca Durabolin 250 mg / ml

Tri Deca 300mg

Nandrolon fenylopropionian

NPP 100 mg, 150 mg / ml

Tren Test 225mg

Undekylenian boldenonu

Equipoise 250 mg, 300 mg, 400 mg / ml

Tren Test Depot 450mg

Anavar / Oxandrolon

Cypionian boldenonu 200 mg

Test Equi 450 mg

Winstrol / Stanozol

Zawiesina Winstrol 50 mg wody

Supertest 450 mg

Octan trenbolonu

Stanozol 50 mg / ml na bazie oleju

Anomass 400 mg

Trenbolon Enanthate

Tren Ace 100 mg / ml

Rippex 225mg

Propionian drostanolonu

Tren E 100 mg, 200 mg / ml

Masa 500 mg

Octan metenolonu

Tren Hexa 75 mg / ml

Rip Cut 175mg

Dianabol

Masteron 100 mg, 150 mg / ml

TMT 300mg

Oral Turinabol

Primobolan 100 mg / ml

TMT 375 mg

Anadrol (Oxymetholon)

Anavar 20 mg / ml

TM Blend 500mg

Proviron

Anastrozol 5 mg / ml

Tri-tren 150 mg

Hot Tags: tmt 375mg / ml, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również