Winstrol 50 Water Based Oral Liquid

Winstrol jest jednym z najbardziej skutecznych sterydów, które mogą wzmocnić i wzmocnić mięśnie i wytrzymałość. Jest wykonany ze znanych składników w środowisku medycznym i jest uważany za jego bezpieczeństwo i skuteczność. Podczas gdy spożycie sterydów zależy głównie od Ciebie, Winstrol w przeciwieństwie do większości innych sterydów jest dostępny w wielu formach. W zależności od preferencji możesz wybrać pigułki i zastrzyki.

Szczegóły produktu


1. Wprowadzenie do produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan f lub więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, e-mail: liuxf@yccreate.com.


2. Dane techniczne:


Kup Stanozolol (winstrol) 50 mg / ml Zawiesina wodna na bazie zawiesiny

Jest to zawiesina na bazie wody, zanim ją użyjesz, pls potrząśnij nią do perfekcyjnego wymieszania. I nadal używasz filtra do strzykawek, aby dobrze go filtrować, wtedy możesz perfekcyjnie wstrzykiwać.

Kup Mleczny wygląd Stanozolol (winstrol) 50 mg / ml Zawieszenie od HongKong Shijingu Technology Co., Ltd.

Stanozolol (winstrol) 50 mg / ml Zawiesina na bazie wody w zawiesinie3. Zastosowania:


winstrol na bazie wody 500 ml 50 mg / ml
winstrol25g = 20ml
20% BB = 100 ml
2% BA = 10 ml
3% PS80 = 15 ml
destylowana woda355ml

winstrol na bazie oleju 50 mg / ml 500 ml
winstrol 25g
BA 3% 15 ml
BB 20% 100 ml
metylokatechol 25% 125 ml
pół oleinian etylu i pół oleju


Winstrol jest związkiem steroidowym dostępnym zarówno w postaci doustnej, jak i do wstrzykiwania. Jest on najczęściej używany jako środek tnący, ponieważ nie wytwarza dużych przyrostów masy, a także odwraca nieco nadęty wygląd testosteronu i zastępuje go suchym wyglądem.
 
Winstrol nie nadaje się dobrze do budowania masy; bardzo anaboliczny i bardzo lekko androgenny, jest to steryd o wiele bardziej odpowiedni do siły i cięcia. Ze względu na jego zdolność do znacznego obniżenia poziomu SHBG może być stosowany w cyklu łączenia jako sposób na zwiększenie wydajności innych hormonów, zwiększenie poziomu wolnego testosteronu, a nawet utrwalenie zysków w większym stopniu, ale większość znajdzie inne sterydy, które będą znacznie korzystniejsze w długi bieg; to naprawdę jeden z niewielu sterydów, które możemy trafnie nazwać sterydem tnącym. Dla tych, którzy wybiorą, dawki Winstrolu 50 mg na dobę mogą dodać trochę do cyklu łączenia na końcu, zapewniając korzyści, jak omówiono, ale ogólnie mówiąc, nie jest to nasza najlepsza opcja.
 
Winstrol, znany jako Winstrol lub Winny, jest wysoce skutecznym sterydem anabolicznym opartym na DHT, opracowanym po raz pierwszy przez Sterling-Winthrop Laboratories w latach 60. XX wieku o niskiej jakości androgenów, a jednocześnie wysoce anabolicznym. Steryd dobrze nadający się do zwiększania siły i sprawności sportowej w przeciwieństwie do wielu sterydów, zwłaszcza tych o silnych właściwościach androgennych, takich jak testosteron, Stanazolol nie jest dobrze przystosowany do dużych nagromadzeń w masie. Co ważniejsze, ponieważ ten steryd występuje zarówno w postaci doustnej, jak i do wstrzykiwania, wstrzykiwany powszechnie znany jako Winstrol Depot, doustny jest wykrywalny tylko przez krótki okres czasu. Oznacza to po prostu, że wielu sportowców jest w stanie uzupełnić steryd, nawet jeśli zostanie przetestowany i pobije test; znasz sprawdzonego sportowca, takiego jak pro baseballista lub zawodnik olimpijski.


4. szczegóły ochrony


Produkt na sprzedaż: Tri Deca 300
Inne nazwy: Trideca 300, Tri-Deca 300, Tri Deca 300 mg, mieszanka Nand 300 mg, Multi Blend DECA
Stężenie: 300 mg / ml
Wygląd: Jasnożółta przezroczysta oleista ciecz

Każdy 1 ml Tri Deca 300 zawiera:
150 mg deka;
75 mg bpp;
75 mg nand unde.

Tri Deca 300 mg / ml przy 100 ml przepisu na konwersję:
15g deca
7,5 g Nand fenyl
7,5 g nand unde
BA 2%
BB 20%
GSO qs


5. Pakowanie i dostawa


nasza ciecz steroidowa to półprodukty.
dostarczaj tylko te, które są w stanie wykonać go do gotowych zastrzyków o dużej jakości.
jeśli użytkownicy indywidualni chcą, aby nasz półfabrykat był płynny, pls nauczy się, jak go filtrować.
chętnie pomożemy.
puste fiolki i filtr oraz inne dostępne materiały, witamy z zapytaniem.


Hot Tags: winstrol 50 na bazie wody płyn doustny, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

Może ci się spodobać również