Dianabol 50 mg / ml

Dianabol 50 mg / ml

Dianabol to szybko działający steryd anaboliczno-androgenny, który ma ogromną moc i możliwości, a spośród wszystkich sterydów anabolicznych jest jednym z najważniejszych wszechczasów.

Szczegóły produktu

Dianabol 50ml / mlCAS: 72-63-9

Anabolic Androgen Controlled Dianabol 50ml / ml

Foshan Xinhang Biological Technology Co., Ltd.

Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Słowa kluczowe: metandienon, Dianabole, Encephan, Geabol, Metanabol, Metandienon, Metandienonum, Metandrostenolon, Metandrostenolon, Metastenol, Methandrolon, Naposim, Nerobol, Nerobolettes, NSC-42722, Protobolin, Stenolon, Stenolone, Sterolon, 1-dehydro-17-metyl -Metandiemone, Dianabol

1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


Dianabol to szybko działający steryd anaboliczno-androgenny, który ma ogromną moc i możliwości, a spośród wszystkich sterydów anabolicznych jest jednym z najważniejszych wszechczasów. Dianabol, ulubiony wśród kulturystów, sportowców siłowych, szczurów gimnastycznych i wszystkich innych, naprawdę zajmuje szczególne miejsce w sercach wielu. Dianabol jest dziś i jest najczęściej stosowanym doustnym sterydem anabolicznym / androgennym do celów budowy ciała i zwiększania wydajności.

Dianabol jest męskim hormonem i hormonami anabolicznymi. Dianabol jest często stosowany przez kulturystów i sportowców, aby rozpocząć wzrost masy mięśniowej lub jako pomost między cyklami innych leków w celu utrzymania zysków. W przypadku przewlekłej wyniszczającej choroby, skarłowaciałych dzieci, osteoporozy, hiperlipidemii.


2. Dane techniczne:

Nazwa produktu: Dianabol
Alias: Metandienone, Dianabole, Encephan, Geabol, Metanabol, Metandienon, Metandienonum, Metandrostenolon, Metandrostenolone, Metastenol, Methandrolon, Naposim, Nerobol, Nerobolettes, NSC-42722, Protobolin, Stenolon, Stenolone, Sterolon, 1-dehydro-17-metylo- Metandiemone, Dianabol
CAS: 72-63-9
Einecs No: 200-787-2
Czystość: 99%
MF: C20H28O2
MW: 300,43512
Aktywny okres półtrwania: około 4,5 do 6 godzin
Średnia zgłaszana dawka: mężczyźni 50-100 mg dziennie
Zastosowanie: steryd anaboliczny. Androgen. Substancja kontrolowana.
Dbol Dose:
Męscy sportowcy zwykle stosują Dianabol w dawkach 25-50 mg na dobę;
Zawodniczki preferują stosowanie Dianabolu w dawkach 10-20 mg na dobę.


3. Zastosowania:
Cięcie Dianabol i Lean Mass Cycle

Jest to doskonały cykl spęczniania oparty na testosteronie Cypionate i Deca Durabolin. Methandienone pomaga wzmocnić zyski, a użycie tylko 200 mg testosteronu i Deca powinno utrzymać poziom estrogenu zbyt daleko od ręki.

Niezwykle skuteczny cykl cięcia i utrzymywania beztłuszczowej masy ciała. Dodanie Proviron do Deca Durabolin
dodaje zawartość androgenów, a Winstrol pomaga zmniejszyć tłuszcz na końcu.

Dianabol (lub D-bol) jest silnym związkiem steroidowym zdolnym do wytwarzania dużych przyrostów masy mięśniowej. Jest to również jeden z najstarszych związków steroidowych i pomimo wielu lat doskonalenia technologii sterydów, D-bol jest nadal powszechnie stosowany. Dianabol jest często wykorzystywany przez kulturystów i sportowców do pobudzania wzrostu mięśni lub jako pomost między cyklami innych leków w celu utrzymania zysków.

Jedną z największych zalet Dianabol jest jego zdolność do dobrego samopoczucia, pewności siebie i mocy. Wszystkie trzy są bardzo ważne w wykonywaniu ćwiczeń na siłowni, a Dianabol z pewnością sprawi, że będziesz dobrze występował na siłowni! Na siłowni zauważysz ogromne przyrosty siły, a przekonasz się, że twoje mięśnie wypełniają się w pełni i duże, głównie dlatego, że dramatycznie zwiększa syntezę białek i zatrzymywanie azotu w komórkach mięśniowych.


4. Szczegóły ochrony

Dianabol


5. Kwalifikacja produktu

Niekorzystne działania niepożądane Dianabolu obejmują konwersję do estradiolu, hamowanie naturalnej produkcji testosteronu i toksyczność wątroby. Ponadto możliwe są wszystkie inne działania niepożądane wspólne dla sterydów anabolicznych, takie jak podwyższone ciśnienie krwi, zwiększony hematokryt, możliwy niekorzystny wpływ na skórę głowy i skórę oraz pogorszony profil lipidów we krwi. Ogólnie rzecz biorąc, użycie Dianabol jest korzystne.


Dianabol jest naprawdę popularnym sterydem u mężczyzn.
W przypadku stosowania przez kobiety, silne objawy wirylizacji są oczywiście możliwym wynikiem. Niektórzy jednak eksperymentują z nim i odkrywają, że niskie dawki (5 mg) tego steroidu są niezwykle skuteczne dla nowego wzrostu mięśni. Gdy tylko zostanie podjęta, Dianabol przyniesie wyjątkowe przyrosty masy i siły. Jego skuteczność jest często porównywana do innych silnych sterydów, takich jak testosteron i Anadrol 50, a także jest popularnym wyborem dla celów łączenia.


6.Dostawa , wysyłka i obsługa

1. Masowe zapasy, aby upewnić się, że dostawa następuje natychmiast każdego dnia po dokonaniu płatności.
2. Od lat zajmujemy się tą dziedziną, posiadamy wyrafinowany i profesjonalny dział logistyki, który może zagwarantować bezpieczną i szybką dostawę.
3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący, który jest wystarczająco profesjonalny, aby zapewnić Ci bezpieczny pakiet. Pozwala to również uniknąć sytuacji awaryjnych podczas dostawy, dzięki czemu gwarantowana jest wysoka przepustowość celna. Unikalne sposoby wysyłania 10 gramów do 25 kilogramów proszków (lub 100 ml do 30 litrów płynów) jednocześnie do miejsca przeznaczenia.
4. Pakowanie zdjęć i kod halsujący są dostarczane w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności. Zaktualizowany kod śledzenia będzie dostarczany co drugi dzień, ponieważ możesz trzymać dłoń swojego pakietu.
5. Doskonała obsługa po sprzedaży: wszelkie pytania lub problemy wystąpiły po otrzymaniu produktu.


7.FAQ
1. Jaka jest skuteczność powodzenia dostawy paczek?
Nasze opakowanie towarów nie będzie zawierać żadnych informacji hormonalnych i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów wysyłanych do Stanów Zjednoczonych i Europy wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez zwyczaje. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.

2. Jaka jest minimalna i maksymalna ilość proszku steroidowego, jaką mogę zamówić w jednym czasie?
Normalnie, nasza ilość min.order wynosi 10 g, prosimy o kontakt w sprawie konkretnego zamówienia.
Sugerujemy, aby waga netto każdego opakowania była mniejsza niż 3,5 kg. Ale jeśli ilość zamówienia przekracza 3,5 kg, podzielimy towary na kilka pakietów, a następnie wyślemy je oddzielnie.

3. Czy wysyłasz w weekend?
Używamy czterech rodzajów kurierów EMS, TNT, FEDEX, DHL. EMS nie zbiera paczek w weekend. Pakiety można wysyłać normalnie przed godziną 12:00 w czasie w Pekinie, jeśli zdecydujesz się wysłać przez TNT lub FedEx.

Hot Tags: dianabol 50mg / ml, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również