Femara 5 mg / ml Letrozol

Letrozol jest silnym inhibitorem aromatazy, który został opracowany do walki z rakiem piersi. Dla sportowców i kulturystów. Letrozol jest lekiem stosowanym do zwalczania estrogenowych skutków ubocznych sterydów anabolicznych zatrzymujących wodę, trądziku i gynocomastii.

Szczegóły produktu

Steroid Liquid Letrozole Femara 5 mg / ml do anty-estrogenów


Nasze laboratorium poważnie traktuje ból po wstrzyknięciu, więc stosuj bardzo poprawne przepisy (które zostały przetestowane), aby uniknąć bólu po wstrzyknięciu. Wszystkie rozpuszczalniki i oleje nośne są wszystkie klasy medycznej. Biorąc również pod uwagę specjalną osobistą konstytucję, nasze laboratorium może na zamówienie wytworzyć oleje steroidowe.

Wszelkie zainteresowania, mile widziane zapytanie.

wickr: puresteroid

WhatsApp +8613302415760

e-mail cindy1114@yccreate.com


189


Femara 5 mg / ml Szybkie szczegóły


Femara, nazwa rodzajowa to letrozol. Femara jest drugą w nowej klasie selektywnych doustnych inhibitorów aromatazy trzeciej generacji. Działa poprzez blokowanie enzymu aromatazy, blokując następnie produkcję estrogenu.


Nazwa produktu: Femara 5 mg / ml

Alias: Femara 5, letrozol 5 mg / ml

Stężenie: 5 mg / ml

Aktywny cykl życia: 6 godzin

Okres półtrwania: Letrozole 2-4 dni

Skuteczna dawka (mężczyźni): 25–5 mg na dobę

Skuteczna dawka (kobiety): 2,5 mg / dzień (tylko w celach medycznych)

Zastosowanie: anty estrogen, stosowany w cyklu kulturystycznym PCT

Minimalna ilość zamówienia: 50 ml

Nieobecność podaży: 50 litrów / dzień

Sposób pakowania: pakiety stealth oparte na różnych krajach i różnych ilościach

Metody wysyłki: DHL, TNT, FEDEX, EMS, ETK, EUB i tak dalej

Czas dostawy: w ciągu 4-7 dni po śledzeniu

Metody płatności: związek wetsern, gram pieniędzy, bitcoin i TT


Femara Oral Conversion Recipes


200 ml letrozolu @ 5 mg / ml

1 gram proszku

1 zlewka odpowiednia do przechowywania objętości płynów

19,9 ml PEG 300

179,1 ml 190 Proof Grain Alcohol


Aplikacja Femara 5 mg / ml


Femara (letrozol) jest inhibitorem aromatazy trzeciej generacji typu II (niesteroidowego). Klinicznie jest stosowany w leczeniu kobiet po menopauzie z rakiem piersi z obecnością receptora estrogenowego lub receptora estrogenowego nieznanego.


U kobiet z rakiem piersi wykazano, że zmniejsza poziom estrogenów o 98% lub więcej. Jednak jego zastosowanie i korzyści nie ograniczają się do eliminacji estrogenów u kobiet.


Dla kulturystów przed zawodami Letrozol jest niemal koniecznością wyeliminowania retencji wody i uzyskania zgrabnego wyglądu niezbędnego do konkurowania w dzisiejszym świecie kulturystyki. Jednak z mojego doświadczenia wynika, że konieczne jest stosowanie tylko przez ostatnie 4-6 tygodni, aby wyeliminować nadmiar estrogenów i zatrzymywanie wody. Po zastosowaniu Letrozolu zalecam trzymanie się z dala od supresji estrogenów przez co najmniej miesiąc, aby spróbować normalizować organizm.


Femara letrozole Dawkowanie


Ogólny zakres dawek Femara wynosi około 1,25 mg - 2,5 mg na dobę. Istnieje bardzo duży margines dostosowania i preferencji użytkownika w odniesieniu do dawek Femara, ponieważ każdy powinien powoli dostosowywać dawkę w zależności od tego, jak czuje, że organizm reaguje.


Jest tak szczególnie w przypadku Femary, która jest najpotężniejszą i najsilniejszą sztuczną inteligencją trójki. Nawet 1,25 mg dziennie to zbyt wiele dla wielu użytkowników sterydów anabolicznych, a często zalecana dawka wynosi 1,25 mg co drugi dzień, a często może być nawet mniej częsta, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że okres półtrwania Femara wynosi 2 - 4 dni. Te dawki Femara można łatwo dostosować, jeśli użytkownik czuje, że nie działa wystarczająco dobrze lub jeśli zbyt mocno obniża poziom estrogenu.


Krok, aby zrobić płyn Femara 5 mg / ml


Krok 1. Przygotuj kąpiel z gorącą wodą. Zagotuj wodę w kuchence mikrofalowej lub na garnku. Po rozpoczęciu gotowania usuń z

ciepło.

Krok 2. Umieść PEG i proszek w zlewce.

Krok 3. Umieść zlewkę wystarczająco głęboko w wodzie, aby gorąca woda znalazła się na poziomie PEG i

proszek. Delikatnie wirować lub mieszać za pomocą pręta mieszającego, aż roztwór stanie się klarowny. W razie potrzeby podgrzej wodę.

Krok 4. Pozwól PEG ostygnąć. Następnie dodaj swój alkohol 190 proof. Nie musisz tego robić

upuść, ale nie po prostu go wrzuć. Powoli wlej.

Krok 5. Mieszaj lub delikatnie wstrząsaj aż do wymieszania.


letrozole 5mg


Nasza przewaga konkurencyjna:

Minimalne zamówienie: 10-100 gramów. Min. Opakowanie każdego proszku wynosi 10 g lub 100 g, ale niektóre drogie proszki można kupić w kilku gramach.
Metoda płatności: Western Union, Money Gram, bitcoin i przelew bankowy.

Profesjonalna dostawa: Preferowany jest kurier (EMS, DHL, Fedex, UPS, TNT), zamówienie zbiorcze może być negocjowane w terminie 5–7 dni roboczych. Numer śledzenia jest dostępny, możemy zapewnić Ci najnowsze śledzenie naszych klientów, aby sprawdzić ważność dostawy, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Dyskretnie pakowane: można zagwarantować bezpieczny i profesjonalny ukryty pakiet.
Wiele w magazynie: Większość proszków jest w magazynie. Eksportujemy ponad 1000 kilogramów proszku steroidowego miesięcznie.

Wysoka stawka dostawy: Nasze opakowanie towarów nie zawiera żadnych informacji o hormonach i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.


FA Q


Q1. Czy jesteś producentem?
Odp .: Tak, mamy własną fabrykę i laboratorium.

P2: Czy są jakieś zniżki?
Odp .: Tak, tak jak w przypadku starych klientów i większych ilości, zawsze wspieramy dużymi rabatami i niespodziankami.


P3: Jak kontynuować porządek?
Pozwól mi poznać elementy, ilość i cel podróży, które pomogą mi uzyskać odpowiednią cenę
Daj mi znać przedmioty, których szukasz, ilość i kraj docelowy. Po potwierdzeniu wszystkich szczegółów zamówienia, zapłacić 100% z góry i podać nam adres wysyłki. Organizujemy przesyłkę po raz pierwszy po otrzymaniu płatności i oferujemy numer śledzenia dla Twoich towarów, a my dostarczymy obsługę posprzedażną po otrzymaniu paczki.

P4: Jak traktujesz reklamację dotyczącą jakości?
Odp .: Po pierwsze, nasz dział QC przeprowadzi ścisłe badania naszych produktów eksportowych za pomocą HPLC, UV, GC, TLC itd., Aby zmniejszyć problem jakości do wartości bliskiej zeru. Jeśli wystąpi prawdziwy problem z jakością, wyślemy Ci darmowy towar w celu wymiany lub zwrócimy Ci stratę.

 

P5: Czy akceptujesz zamówienie próbki?
O: Tak,
W przypadku niektórych proszków akceptujemy małe zamówienie od 10 g, 100 gi 1 kg w celu oceny jakości naszych towarów.
W przypadku peptydów akceptujemy 10 fiolek lub 1 pudełko.

 

P6: Jakiego rodzaju przesyłki ekspresowej używasz?

EMS, DHL, FEDEX, UPS, Hongkong EMS itp.

 

P7: Jak akceptujesz płatności?
Western Union, Moneygram i Bitcoin oraz przelew bankowy

 

P8: Czy wysyłasz do skrzynek pocztowych?
TAK, absolutnie!letrozole5mg


Hot Tags: femara 5mg / ml letrozole, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

Może ci się spodobać również