200 mg / ml Trenbolonu Enanthate Liquid

Trenbolon Enanthate finsiehd olej jest przeznaczony do budowy mięśni. Dostarczamy sterydy, peptydy, sarmy i inne produkty farmaceutyczne, wszelkie potrzeby skontaktuj się z WhatsApp; +8613378646535 E-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu


steroid store

200 mg / ml trenbolonu enanthate gotowy olej do wzmocnienia mięśni

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: Trenbolon Enanthate

Alias: 19-nortestosteron (19-nor)

Nr CAS: 472-61-546

Test: 97,0 ~ 103,0%

Wygląd: Żółty kryształ w proszku

Wzór cząsteczkowy: C25H34O3

Masa cząsteczkowa: 382,54

Struktura molekularna:

Zastosowanie: Trenbolon Enanthate jest dostępny tylko w podziemnych laboratoriach i nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi, chociaż jest uważany za idealny lek dla kulturystów, którzy chcą spalić tłuszcz i uzyskać przyrost mięśni, chociaż jego długi ester sprawia, że jest nierozsądny dla profesjonalnych sportowców, którzy przechodzą badania używać.Opis:


Trenbolon Enanthate jest długim wariantem estrowym hormonu Trenbolon.

Trenbolon Enanthate jest sterydem, który znacznie zwiększy wytrzymałość mięśniową, można wykonać więcej pracy i nie zmęczysz się tak szybko, a także odegra ważną rolę w regeneracji i leczeniu.

W przypadku łączenia nie może być lepszego sterydu niż trenbolonu Enanthate, a w przypadku estru enantatu użytkownicy będą potrzebować tylko jednego wstrzyknięcia na tydzień.

Trenbolon Enanthate jest dostępny tylko w podziemnych laboratoriach i nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi, chociaż uważa się go za idealny lek dla kulturystów, którzy chcą spalić tłuszcz i uzyskać przyrost masy mięśniowej, chociaż jego długi ester czyni nierozsądnym dla profesjonalnych sportowców, którzy poddają się testom .

Trenbolon Enanthate jest bardzo silnym androgenem o silnej aktywności anabolicznej. Dobrze nadaje się do szybkiego budowania siły i masy mięśniowej, zwykle zapewniając użytkownikowi wyjątkowe wyniki w stosunkowo krótkim czasie.

Wysoki poziom androgenów wynikający z tego steroidu, w przypadku braku nadmiaru estrogenu, może również przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Rezultatem powinno być znacznie ciaśniejsza budowa ciała, miejmy nadzieję, że bez potrzeby ekstremalnej diety. Trenbolon Enanthate może zatem przyczynić się do powstania niesamowicie twardej, rozerwanej sylwetki i jest idealnym produktem dla konkurencyjnych kulturystów.Podanie:


Trenbolon Enanthate wykazuje okres półtrwania około 7-10 dni i jest obecnie bardziej powszechny niż jego inny długotrwały odpowiednik Parabolan, zapewnia wielu użytkownikom, którzy są głównie nieśmiali lub często mają kłopotliwe zastrzyki z wygodniejszą formą Trenbolonu do posługiwać się. W przeciwieństwie do octanu trenbolonu, który wymaga co najmniej wstrzyknięć co drugi dzień, Trenbolon Enanthate wymaga podawania tylko dwa razy w tygodniu przy każdym wstrzyknięciu równomiernie rozłożonym (na przykład w poniedziałek i czwartek). Ponieważ Trenbolon jest uważany za steryd anaboliczny o średnio zaawansowanym poziomie zaawansowania, większość użytkowników tego związku zwykle dobrze zna jego tajniki. Wiele półproduktów dokonujących pierwszego kroku do Trenbolonu preferuje Trenbolon Enanthate ze względu na wygodę rzadszych zastrzyków. Wadą tego jest jednak fakt, że Trenbolon jest sterydem anabolicznym, który jest niezwykle silny i niesie ze sobą pewne potencjalne skutki uboczne, nie spotykane w przypadku innych związków. Dlatego został oznaczony jako „ostry” steryd anaboliczny, a początkujący do trenbolonu, którzy zastanawiają się, jaką formę użyć, może zamiast tego zdecydować się na octan trenbolonu. Powodem jest to, że szybszy okres półtrwania octanu trenbolonu zapewnia, że poziom trenbolonu we krwi szybko wzrasta i spada również szybko, zapewniając szybki odstęp od ciała, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy i użytkownik chce się zatrzymać. Z Trenbolonem Enanthate wymagane są dwa tygodnie, zanim Trenbolon będzie całkowicie pozbawiony ciała, w tym czasie mogą utrzymywać się niepożądane skutki uboczne.


Przepis Cook:


Wspólna receptura 100 mg / ml na 100 ml

10 gramów proszku etanonianu trenbolonu (7,5 ml)

2 ml BA (2%)

10 ml BB (10%)

80,5 ml oleju


Wspólna receptura 200 mg / ml na 100 ml

20 gramów proszku etanonianu trenbolonu (15 ml)

2 ml BA (2%)

15 ml BB (15%)

68 ml oleju


Dawkowanie:


Zakres dawek trenbolonu wynosi zazwyczaj 75 mg-100 mg.

Ze względu na krótką długość estru; należy podawać codziennie, a nawet co drugi dzień przez wstrzyknięcie domięśniowe.

Niezależnie od celu, czy to cięcia czy łączenia, większość ludzi uzna Tren E za zadowalająco skuteczny w zakresie 300 mg - 500 mg na tydzień. Zazwyczaj najlepiej przyjmować 2 równe dawki na tydzień dla pojedynczej całkowitej dawki tygodniowej.

400 mg na tydzień jest ogólnie uważane za dość stałą dawkę. I tak, możesz skorzystać z większej ilości, zwłaszcza jeśli jesteś dobrym respondentem, chociaż większość z nich znajduje się w dawce przekraczającej 500 mg tygodniowo, w jakiś sposób przyjaznej dla efektów ubocznych.

trenbolone enanthate finished oil


Korzyści z trenbolonu:


Trenbolon jest silnie androgennym steroidem, z wiązaniem z receptorem androgenowym (AR) w okolicy trzy razy większej niż testosteron. Nie aromatyzuje i dlatego nie podlega estrogennym skutkom ubocznym. Oprócz wysokiej androgenności, jest również wyjątkowo anaboliczny, dlatego jest bardzo dobry w budowaniu masy mięśniowej i utrzymywaniu masy mięśniowej w trybie niedoboru kalorii. Uważa się również, że trenbolon hamuje wytwarzanie kortyzolu bezpośrednio przez receptory glukokortykoidowe. Trenbolon często okazuje się być lekiem przekształcającym organizm, a także może pomóc trochę w utracie tłuszczu. Może to być spowodowane bardzo silnym wiązaniem trenbolonu z AR, co postuluje się, że jest to jeden z mechanizmów powodujących aktywację szlaków utraty tłuszczu, możliwych poprzez bezpośrednie wiązanie z AR komórek tłuszczowych. To sprawia, że trenbolon jest ulubionym wśród kulturystów do cięcia, a oprócz tych korzyści trenbolon zwykle powoduje duży wzrost siły ze względu na jego silne działanie androgenne.


Jak to działa:

Pod względem dawki zaleca się 20-50 mg. Zazwyczaj ludzie przyjmują dawkę na wyższym końcu tego zakresu jako samodzielną lub niższą dawkę podczas układania. Ponieważ związek ten jest metylowany, toksyczność wątroby jest potencjalnym problemem. Nie przyjmowanie więcej niż 50 mg, ograniczenie długości cyklu do miesiąca lub mniej, unikanie alkoholu, innych metylów i innych leków, które mogą zagrozić wątrobie, i zaleca się przyjmowanie suplementu w celu ochrony wątroby. I tak jak w przypadku każdego steroidu lub prohormonu, cykl powinien być uzupełniony terapią post-cykliczną.


Zalety firmy:


1. Mamy doświadczenie w eksporcie sterydów, jak wiesz, UE kładzie na nie duży nacisk, a Ty musisz znaleźć doświadczonego partnera, który zapewni Cię;

2. Jakość: Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w dziedzinie farmacji, mieliśmy stałych klientów i eksportowaliśmy do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Bliskiego Wschodu i innych krajów. Możemy dostarczyć dobrych referencji na temat naszej firmy. Jeśli chodzi o jakość produktów, jesteśmy pewni, że mogą cię zadowolić wystarczająco dobrze;

3. Pakiet: Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami

4. Dostawa: Mamy produkty w magazynie i dostarczymy je wkrótce po przybyciu Twojej PO. W międzyczasie podamy Ci numer śledzenia, abyś mógł dokładnie znać lokalizację produktów. Będziemy śledzić produkt, dopóki go nie dotrą; Wybieramy dla Ciebie najlepszą usługę kurierską, a przy dostawie około 4-7 dni roboczych.

5. Serwis: najlepsza usługa z obsługą posprzedażną i konsultacjami.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com

Hot Tags: 200 mg / ml trenbolonu enanthate liquid, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

Może ci się spodobać również