50mg / ml Winstrol / stanozolol Gotowy olej

Stanozolol / winstrol jest przeznaczony do budowy mięśni, dostarczamy proszek sterydowy, gotowy olej steroidowy, peptydy, sarmy, produkty przeciwbólowe i inne środki farmaceutyczne. Każdy kontakt: whatsapp: +8613378646535 E-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu

steroid store

Stanozolol / Winstrol finsihed oil do budowy mięśni

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Produkt: Stanozolol

Alias: Winstrol

Nr CAS: 10418-03-8

MF: C21H32N2O

MW: 328,49

Wygląd: Biały proszek

Miejsce pochodzenia: Chiny

Standard: USP30

Certyfikacja: SGS

Metoda analizy: HPLC

Słowa kluczowe: kulturystyka, Stanozolol, Winstrol

Zastosowanie: Winstrol jest najczęściej używany jako środek tnący, ponieważ nie wytwarza dużych przyrostów masy, a także odwraca nieco nadęty wygląd testosteronu i zastępuje go suchym wyglądem.Opis:


Stanozolol gruboziarnisty jest rodzajem anabolicznych leków steroidowych, z efektem promowania syntezy białek, hamowania glukoneogenezy białek, obniżania poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi, pobudzając odkładanie wapnia i zmniejszając rolę supresji szpiku kostnego itp.

Może sprawić, że wzmocnienie fizyczne, zwiększenie apetytu, zwiększenie masy ciała. Ten produkt ma silne działanie anaboliczne, z 30-krotnym efektem niż testosteron, a aktywność męskiego hormonu wynosi 1/4 metylotestosteronu.

Stanozolol gruboziarnisty ma wpływ na zapobieganie i leczenie dziedzicznego obrzęku naczynioruchowego, a także niektórych chorób, takich jak ciężki uraz, przewlekłe zakażenie, niedożywienie i tak dalej.

Jest szeroko stosowany u dorosłych i młodzieży w zapobieganiu i leczeniu dziedzicznego obrzęku naczynioruchowego, również w przypadku zwykłej dawki pediatrycznej w leczeniu obrzęku naczynioruchowego.


Aplikacja na Bodybuidling:


Winstrol to popularna nazwa sterydu anabolicznego stanozololu. Związek ten jest pochodną dihydrotestosteronu, chociaż jego aktywność jest znacznie łagodniejsza niż w naturze androgenu. Jest technicznie klasyfikowany jako steryd anaboliczny, wykazujący nieco większą tendencję do wzrostu mięśni niż aktywność androgenna we wczesnych badaniach.


Stanozolol mikronizowany (Winstrol), nazwa chemiczna to 17beta-hydroksy-17-metylo-5alfa-androstano [3,2-c] pirazol. Jest rodzajem anabolicznych leków steroidowych, promujących syntezę białek, hamujących glukoneogenezę białek, obniżających poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi, promujących odkładanie wapnia i zmniejszających rolę supresji szpiku kostnego itp. Może powodować poprawę fizyczną, zwiększenie apetytu , jak zdobyć. Ten produkt ma silny wpływ na działanie anaboliczne.


Uasge:

Stanozolol Winstrol, jest jednym z najpopularniejszych sterydów anabolicznych. Stanozolol Winstrol można podawać doustnie lub domięśniowo. Niektóre z jego zastosowań terapeutycznych obejmują leczenie niedokrwistości aplastycznej i dziedzicznego obrzęku naczynioruchowego. Wskazano go również jako terapię wspomagającą w leczeniu różnych innych stanów chorobowych, takich jak zaburzenia naczyniowe i zaburzenia wzrostu.

Podobnie jak w przypadku wielu sterydów anabolicznych, Stanozolol Winstrol jest stosowany w leczeniu chorób wyniszczających mięśnie, poparzeń, narażenia na kortykosteroidy i osteoporozę. Stosowano go również do leczenia złamań kości, a nawet z powodzeniem stosowano go w leczeniu otyłości, gdy istnieją zaburzenia równowagi hormonalnej. Specyficzne formy raka piersi, leczenie obrzęku naczynioruchowego, a nawet niektóre formy opóźnionego wzrostu u dzieci, okazały się skuteczne. W przeciwieństwie do wielu sterydów anabolicznych w USA, Stanozolol Winstrol nigdy nie stracił aprobaty FDA.


Przepis:


20 ml Winstrol @ 50 mg / ml zawiesina na bazie wody:

Proszek Stanozololu w proszku 1 g

BB 24% - 4,8 ml

BA 3% - 0,6 ml

PS 80 3% - 0,6 ml

Woda destylowana 12,5 ml


Dawka:


Dawkowanie Winstrolu na arenie medycznej początkowo wymagało dawkowania 6 mg dziennie, idealnie rozdzielonego przez cały dzień (np. Tabletka 2 mg podawana 3 razy dziennie). Wstrzykiwalny Winstrol jako lek był zwykle przepisywany w dawce 50 mg tylko raz na dwa do trzech tygodni. Jednak dla celów lekkoatletycznych i poprawy wydajności te medyczne dawki i częstotliwości dla Winstrol w ogóle nie pomagają.


W przypadku lekkoatletyki, budowy ciała i siły, ogólny zakres dawkowania winstrolu (z iniekcją) około 50 - 100 mg podawany co drugi dzień, co odpowiada około 200 - 400 mg na tydzień. Pod względem doustnego Winstrolu średnie te wynoszą około 60 mg dziennie, a niższe dawki Winstrolu (np. 25 - 50 mg dziennie) działają dobrze dla wszystkich grup użytkowników i sportowców. Ponieważ Winstrol nie jest niewiarygodnie silnym sterydem anabolicznym przeznaczonym do łączenia i zdobywania masy, nie ma potrzeby zwiększania dawek do ekstremalnych lub niebezpiecznych poziomów, a dla celów wspomagania definicji i utraty tłuszczu, wyżej wymienione dawki są dobrymi zakresami.


Wiadomo, że u kobiet 5-10 mg preparatu doustnego dziennie jest dość powszechne wśród kulturystek i sportowców, którzy chcą uniknąć ryzyka wirylizacji lub innych działań niepożądanych. Chociaż Winstrol do wstrzykiwania nie jest zbyt popularny wśród kobiet-sportowców i kulturystów, dobrym zaleceniem jest wstrzyknięcie 15 mg co drugi dzień (w przybliżeniu 60 mg na tydzień).

winstrol finished liquid

Proces pakowania i dostawy:1. Masowe zapasy, aby upewnić się, że dostawa jest natychmiastowa każdego dnia, kiedy płatność zostanie zrealizowana.

2. Od lat zajmujemy się tą dziedziną, dysponujemy zaawansowanym i profesjonalnym agentem logistycznym, który może zagwarantować bezpieczną i szybką dostawę.

3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący, który jest wystarczająco profesjonalny, aby zapewnić Ci bezpieczny pakiet. Pozwala to również uniknąć sytuacji awaryjnych podczas dostawy, dzięki czemu gwarantowana jest wysoka przepustowość celna.

4. Pakowanie zdjęć i kod halsujący są dostarczane w ciągu 12 godzin od momentu otrzymania płatności. Zaktualizowane informacje o śledzeniu będą dostarczane co drugi dzień, ponieważ możesz trzymać dłoń swojego pakietu.

5. Doskonała obsługa po sprzedaży: Wszelkie pytania lub problemy po otrzymaniu produktu się zdarzają, prosimy o kontakt z nami. Problemy zostaną rozwiązane natychmiast.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com
Hot Tags: 50mg / ml winstrol / stanozolol gotowy olej, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również