Multi Blend Deca Liquid Tri Deca 300 Mg / Ml

Deca jest jednym z innych leków obok var, który jest łatwy w wątrobie i łatwo jest jednym z optymalnych wzmacniaczy wydajności opracowanych w celu rozwijania wzrostu i wielkości mięśni. Lek ten jest również znany ze zwiększania poziomu wytrzymałości i pomaga w rozwijaniu funkcji mięśniowych, co czyni ten lek bardzo popularnym wśród profesjonalnych sportowców i kulturystów.

Szczegóły produktu


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


2. Dane techniczne:

Nazwa produktu: Deca 250

MF: C28H44O3

MW: 428,65

Wygląd: Żółta ciecz

Miejsce pochodzenia: Chiny

Certyfikacja: SGS

Metoda analizy: HPLC

Możliwość dostawy: 1000 l / miesiąc.
 
Specyfikacja: 200 mg / ml 250 mg / ml 300 mg / mg

Minimalna ilość zamówienia: 100 ml
 
Zastosowanie: Efekty anaboliczne obejmują wzrost masy i siły mięśni, zwiększoną gęstość i siłę kości oraz stymulację wzrostu liniowego i dojrzewania kości. Efekty androgenne obejmują dojrzewanie narządów płciowych, w szczególności penisa i tworzenie moszny u płodu, a po urodzeniu (zwykle w okresie dojrzewania) pogłębienie głosu, wzrost brody i włosów pachowych. Wiele z nich należy do kategorii cech płci męskiej wtórnej.


3. Zastosowania:


Deca 250 Zastosowanie:

Deca może być również stosowana w celu radykalnej poprawy syntezy białek, zatrzymywania azotu, wydajności i wytrzymałości. Może być nawet stosowany przez niektórych jako środek antykoncepcyjny na bazie progestyny. Ten związek anaboliczny jest łatwy w wątrobie i rzadko wiąże się z wypadaniem włosów, podrażnieniem skóry i trądzikiem. Deca to także związek anaboliczny, który można kojarzyć ze znaczną poprawą czasu regeneracji między intensywnymi treningami i maskowaniem niewielkich bólów stawów i starych dokuczliwych urazów.


1). Wszystkie proszki steroidowe, olej i rozpuszczalniki stosowane do wstrzykiwania sterydów są standardem USP / BP.
2). Oferujemy półprodukty zastrzyków sterydowych. Musisz tylko kupić filtry strzykawkowe
Filtrować przed wstrzyknięciem. Ogrzanie półproduktów iniekcyjnych sterydów do 20º C spowoduje
Płynniejsze filtrowanie.
 
Uwaga: Oczywiście, jeśli chcesz, aby ten olej był bardziej niż twój osobisty użytek, możemy zaoferować więcej rzeczy dla twojego laboratorium.
Taka jak maszyna filtrująca, która mogłaby filtrować około 500 ml w ciągu godziny.

Deca na 10 gramów 50 ml przy 200 mg / ml
10 gramów proszku
32,50 ml oleju sezamowego
2,5 ml BA 5%
7,50 ml BB 15%
Możemy zaoferować topiący się proszek w płynie, to są sterydy na bazie oleju.
 
Dodaj: BB = benzoesan benzylu BA = alkohol benzylowy EO = oleinian etylu Olej = olej z pestek winogron)
 
Deca Durabolin jest to, że związek ten jest stosunkowo łagodny pod względem niepożądanych skutków ubocznych na skórę głowy i skórę. Dzieje się tak, ponieważ enzym reduktazy 5-alfa działa zmniejszając siłę deka, podczas gdy w przeciwieństwie do wielu innych anabolików ten enzym nie ma na nie wpływu, a siła testu jest przez to zwiększona.
 
Deca musi być przyjmowana przez długi okres czasu (cykle minimum 12 tygodni), aby była skuteczna.
 
Deca nie jest znany jako bardzo „szybki” konstruktor. Działanie budujące mięśnie tego leku jest dość zauważalne, ale nie dramatyczne. Powolny początek i łagodne właściwości tych steroidów sprawiają, że jest on bardziej odpowiedni dla cykli o dłuższym czasie trwania. Generalnie można oczekiwać, że masa mięśniowa osiągnie około połowę tempa przy równej ilości testu.


4. szczegóły ochrony


Deca 250 COA:
 

Testy Standard analizy Wyniki
Identyfikacja Odpowiadać Odpowiadać
Organiczne lotne zanieczyszczenia Spełnia wymagania Odpowiadać
Dokładny obrót + 32 ° ~ + 36 ° + 34,1 °
Czystość chromatograficzna Odpowiadać Odpowiadać
17α-Izomer

Organiczne lotne zanieczyszczenia Odpowiadać Odpowiadać
Strata przy suszeniu ≤ 0,50% 0,30%
Pozostałość przy zapłonie 0,1% max 0,06%
Analiza 97,0% min 99,10%


5. Pakowanie i dostawa

 

1. Zapewnienie jakości
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, nasza jakość polega na pełnym zaspokojeniu potrzeb rynku, aby sprostać wymaganiom klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, wierzymy, że produkt jest bardzo dobry. Czy jest to proszek, czy ciecz, tak, wszyscy wiemy, nasza ciecz jest lepsza.
 
2. Bezpieczny transport
Nasz sposób transportu jest realizowany w zależności od sytuacji każdego kraju, jest to inny transport, podczas gdy nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszają nasze opakowania, gwarantujemy, że otrzymasz je w ciągu 3-5 dni od zakupu.
 
3. Różnorodność produktów
Nasze produkty to proszki i płyny, tak, bracia, działanie płynu jest bardzo dobre, ale wielu ludzi nie używa płynów, więc masz szczęście, kupujesz nasz proszek, możemy powiedzieć, jak wytworzyć płyn Jeśli kupujesz płyn, powiemy Ci, jak filtrować. Absolutnie gwarantujemy, że możesz bardzo bezpiecznie używać naszych produktów
 
4. Wysoka jakość usług
Nasze opakowanie towarów nie będzie zawierać żadnych informacji hormonalnych i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.


Hot Tags: multi blend deca ciecz tri deca 300 mg / ml, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również