Parabolan 75 mg / ml

Parabolan to węglan cykloheksylometylu trenbolonu. Okres półtrwania estru steroidowego zależy głównie od stosunku rozpuszczalności tłuszczu do rozpuszczalności w wodzie: dłuższy łańcuch estru, tym wyższy stosunek i dłuższy okres półtrwania. Ten szczególny węglan można najdokładniej porównać z estrem enantanu; okres półtrwania jest prawdopodobnie nieco krótszy niż tydzień.

Szczegóły produktu

Wstępnie wstrzykiwalna baza testosteronu na bazie oleju sterydowego 100 mg / ml

Witamy na naszej stronie internetowej. Nasze główne produkty obejmują surowy proszek steroidowy, półprodukt, proszek do prania i peptydy, a także wszystkie urządzenia do procesu sterydowego. Nasze laboratorium poważnie traktuje PIP, więc stosuj bardzo poprawne przepisy (które zostały przetestowane), aby uniknąć bólu po wstrzyknięciu. Wszystkie rozpuszczalniki i oleje nośne są wszystkie klasy medycznej. Biorąc również pod uwagę specjalną konstytucję osobistą, nasze laboratorium może na zamówienie wytworzyć oleje sterydowe. Skontaktuj się ze mną w sprawie jakości narzędzi whatsapp + 8613302415760 skype +8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com


Parabolan Quick Details

Parabolan to węglan cykloheksylometylu trenbolonu. Okres półtrwania estru steroidowego zależy głównie od stosunku rozpuszczalności tłuszczu do rozpuszczalności w wodzie: dłuższy łańcuch estru, tym wyższy stosunek i dłuższy okres półtrwania. Ten szczególny węglan można najdokładniej porównać z estrem enantanu; okres półtrwania jest prawdopodobnie nieco krótszy niż tydzień.


Parabolan Basic Info

Nazwa produktu: Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu 75 mg / ml

Alias: Parabolan 75 mg / ml, Tren Hexa 75 mg / ml

Stężenie: 50 mg / ml, 75 mg / ml, 100 mg / ml

Skuteczna dawka (mężczyźni): 300-500 mg / tydzień

Skuteczna dawka (kobiety): Nie zalecane

Aktywny czas życia: 5-7 dni

Czas wykrywania: 4-5 tygodni

Przepis Parabolan Cook:

Przepis na 100 ml Parabolanu 50 mg / ml
5 gramowy proszek węglanu heksahydrobenzylu Trenbolonu
2 ml BA
20 ml BB
74,25 ml oleju


Aplikacja Parabolan

Trenbolonowy heksahydrobenzylowęglan (Parabolan) jest wolno działającym iniekcyjnym estrem silnego trenbolonu anabolicznego steroidowego. Trenbolon pojawia się najczęściej jako octan trenbolonu, który jest znacznie szybciej działającą postacią leku. Stosowany tutaj ester heksahydrobenzylowęglanu rozszerza uwalnianie trenbolonu na ponad 2 tygodnie, co zawsze uważano za bardziej odpowiednie do stosowania u ludzi ze względu na rzadziej planowany zastrzyk.


Podstawowy trenbolon steroidowy jest w przybliżeniu trzy razy bardziej androgenny niż testosteron, co czyni go dość silnym androgenem. Wykazuje także około 3-krotnie większą aktywność budowania tkanki w porównaniu z jej właściwościami androgennymi, dzięki czemu jej oficjalna klasyfikacja jest sterydem anabolicznym.


Wpływ trenbolonu na mięsień jest często porównywany z takimi popularnymi substancjami wypełniającymi jak testosteron lub Dianabol, ale bez tych samych estrogenowych efektów ubocznych. Jest on najczęściej identyfikowany jako lek budujący masę mięśniową i jest niezwykle popularny wśród sportowców ze względu na jego zdolność do promowania szybkiego wzrostu siły, rozmiaru mięśni i definicji.

trenbolone hex


Dawkowanie Parabolan

Parabolan to steryd anaboliczny, który ma skoncentrowaną siłę, która jest nieco wyjątkowa. Jeden mililitr zawiera 76 mg parabolanu. Daje to 50 mg aktywnego Trenbolonu na mililitr. W warunkach terapeutycznych Parabolan podawano zwykle 3 razy w miesiącu lub 1 mililitr co 10 dni. W celu zwiększenia wydajności 3-4 mililitry na tydzień jest bardzo powszechne i powinno przynieść znaczące rezultaty. Można próbować wyższych dawek, może 5-6 mililitrów na tydzień i nie jest to rzadkie. Jednak wielu znajdzie 3-4 na tydzień, aby być wszystkim, czego potrzebują.


Niezależnie od całkowitej dawki, 8-10 tygodni stosowania jest standardem. Nie oznacza to, że całkowity cykl sterydów anabolicznych wynosi 8-10 tygodni, ale stanowi część planu Parabolan. Parabolan będzie również doskonale pasował do większości sterydów anabolicznych.


FAQ

1. Co to jest olej sterydowy wstępnie przygotowany lub półprodukt

Gotowy lub półprodukt, który oferujemy, jest rzeczywiście gotowy. Oleje są już warzone za pomocą rozpuszczalników klasy medycznej i oleju nośnikowego, filtrujemy również olej raz przez membrany 0,22 μm, ale ze względu na problemy z opakowaniem oleje są niesterylne podczas wysyłki lub wysyłki. Pozostał ci tylko proces sterylizacji i bezpiecznego użycia - sterylna filtracja, dość prosty proces.


2. Dlaczego nie gotowe oleje sterydowe w fiolkach?

Aby zapewnić bezpieczną dostawę do Twojego kraju, korzystamy z dyskretnego opakowania, które nie może zapewnić sterylizacji środowiska. I jest znacznie tańszy niż ten w fiolkach. Zgodnie ze wskaźnikiem powodzenia paczek wysyłanych do wielu krajów lepszym wyborem będzie wstępnie przygotowany lub częściowo wykończony olej sterydowy. Co więcej, jest to świetna okazja, aby Twoja firma również mogła.


3. Dlaczego warto wybrać wstępnie przygotowany lub półproduktowany olej sterydowy

Jeśli chcesz znaleźć legit sterydowy sprzęt do samodzielnego użytku, wstępnie przygotowane oleje sterydowe działają tak samo jak gotowe oleje i pomagają zaoszczędzić pieniądze.

Jeśli chcesz rozwinąć własną firmę, przebudować swój własny rand, gotowe oleje, które obsługujemy, pomagają oszczędzać czas i zarabiać więcej.

Jeśli masz specjalne wymagania dotyczące nośnika i koncentracji, nasze laboratorium może również działać jako twój umysł.


4. Jak filtrować wstępnie przygotowany lub półproduktowany olej sterydowy

Damy Ci instrukcje, jak krok po kroku filtrować. Służymy również filtrom strzykawkowym, filtrom próżniowym, pustym fiolkom (z nakrętkami i blatami), zaciskaczom do fiolek, aby wykonać gotowe sterydy.


Proces zamówienia

Złożyc zamówienie:

Proszę podać ilość

Mini Order:

Proszek 10g, olej 50ml

Zacytować:

Ceny potwierdzają

Sposoby płatności:

T / T, Western Union, Money Gram i Bitcoin

Sposoby dostawy:

Wszystkie tryby ekspresowe (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS itp.)

Adres wysyłki:

Podaj swoje prawidłowe i poprawne informacje o adresie docelowym (jeśli to możliwe z kodem pocztowym, numerem telefonu).

Uszczelka:

Wybierz najlepsze sposoby w zależności od ilości i stopnia bezpieczeństwa (Super dyskretny, profesjonalny i doświadczony)

Czas realizacji:

W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności

Pakiety zdjęć:

Zdjęcia paczki byłyby oferowane do odróżnienia przedmiotów

Numer przesyłki:

Oferowane po wydaniu

Czas wysyłki:

5-7 dni roboczych (od drzwi do drzwi)

Obsługa posprzedażna:

24/7 Online na wszelkie problemy


Lista innych produktów gorącej sprzedaży

Surowe źródło sterydów

Mieszane półprodukty

Blend Steroid Solutions

Roztwór steroidów

Sustanon

Sustanon 250 mg, 400 mg / ml

Mieszanka testowa 450 mg

Propionian testosteronu

Test Prop 100mg / ml

Mieszanka testowa 500 mg

Enantan testosteronu

Test E 250 mg, 300 mg / ml

Tri Tren 180 mg

Cypionian testosteronu

Test Cyp 250 mg, 300 mg / ml

Tri Test 300mg, 400mg

Dekanian nandrolonu

Deca Durabolin 250 mg / ml

Tri Deca 300mg

Nandrolon fenylopropionian

NPP 100 mg, 150 mg / ml

Tren Test 225mg

Undekylenian boldenonu

Equipoise 250 mg, 300 mg, 400 mg / ml

Tren Test Depot 450mg

Anavar / Oxandrolon

Cypionian boldenonu 200 mg

Test Equi 450 mg

Winstrol / Stanozol

Zawiesina Winstrol 50 mg wody

Supertest 450 mg

Octan trenbolonu

Stanozol 50 mg / ml na bazie oleju

Anomass 400 mg

Trenbolon Enanthate

Tren Ace 100 mg / ml

Rippex 225mg

Propionian drostanolonu

Tren E 100 mg, 200 mg / ml

Masa 500 mg

Octan metenolonu

Tren Hexa 75 mg / ml

Rip Cut 175mg

Dianabol

Masteron 100 mg, 150 mg / ml

TMT 300mg

Oral Turinabol

Primobolan 100 mg / ml

TMT 375 mg

Anadrol (Oxymetholon)

Anavar 20 mg / ml

TM Blend 500mg

Proviron

Anastrozol 5 mg / ml

Tri-tren 150 mg

Hot Tags: parabolan 75mg / ml, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również