Olej steroidowy Masteron Propionate 100 mg / ml

Propionian drostanolonu jest stosowany głównie przez sportowców, którzy muszą zachować siłę podczas utraty masy. Jest to korzystne dla biegaczy i sportowców, którzy muszą pozostać w określonej klasie wagowej.

Szczegóły produktu

Budowanie mięśni Steroidy Drostanolone Masteron Propionate 100 mg / ml


Witamy na naszej stronie. Nasze główne produkty obejmują surowy proszek steroidowy, półprodukt, proszek do prania i peptydy, a także wszystkie urządzenia do procesu sterydowego.

Nasza firma posiada dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący do pakowania z naszymi najlepszymi dyskretnymi i ukrytymi opakowaniami. I wystarczające zapasy, aby paczka mogła być dostarczona do ręki szybko i bezpiecznie. Whatsapp + 8613302415760 Email cindy1114@yccreate.com


143


Propionian Drostanolone 100 mg / ml Szybkie szczegóły


Osoby zainteresowane użyciem propionianu drostanolonu to osoby, które chcą zwiększyć twardość i gęstość mięśni do swoich ciał, prawie zawsze w celu rozgrywania zawodów kulturystycznych.


Nazwa produktu: propionian drostanolonu 100 mg / ml

Alias: propionian Masteron 100 mg / ml, maszt P 100 mg / ml, Drost Prop 100

Stężenie: 60 mg / ml, 80 mg / ml, 100 mg / ml

Olej przewoźnika: olej z pestek winogron, MCT, EO i tak dalej

Dawkowanie: 200-400 mg na tydzień

Długość cyklu: 6-12 tygodni

Zastosowanie: poprawa masy mięśniowej i siły

Minimalna ilość zamówienia: 50 ml

Nieobecność podaży: 50 litrów / dzień

Sposób pakowania: pakiety stealth oparte na różnych krajach i różnych ilościach

Metody wysyłki: DHL, TNT, FEDEX, EMS, ETK, EUB i tak dalej

Czas dostawy: w ciągu 4-7 dni po śledzeniu

Metody płatności: związek wetsern, gram pieniędzy, bitcoin i TT


Propionian drostanolonu 100 mg / ml przepis na gotowanie:


1) 1000 ml przy 75 mg / ml

75-gramowy Masterion Propionate (60 ml)

20 ml BA (2%)

200 ml BB (20%)

720 ml oleju


2) Masteron 100 mg / ml - 250 ml

25-gramowy propionian masteronu (20 ml)

5 ml BA (2%)

50 ml BB (20%)

175 ml oleju


3) Masteron 50 ml przy 200 mg / ml

10 g proszku (8 ml)

1,5 ml BA

10 ml BB

28,5 ml oleinianu etylu

2 ml gwajakolu


Aplikacja Drostanolone propionian 100 mg / ml


Masteron 100 jest bardzo przydatnym narzędziem (zwłaszcza w kulturystyce konkurencyjnej) podczas cięcia. Ponieważ wyższy poziom estrogenów powoduje zatrzymywanie wody, Masteron 100 hamuje retencję wody, a wielu użytkowników twierdzi, że ich mięśnie czują się bardzo mocno i mocno w Masteron 100, co daje im niesamowite pompy mięśniowe na siłowni.


Stosowanie Masteron 100 (w połączeniu z innymi odpowiednimi lekami) przy niskim poziomie tkanki tłuszczowej powoduje, że użytkownik widzi drobne szczegóły akcentowanych mięśni, takie jak prążki i drobne szczegóły mięśni.


Masteron 100 pomaga wydobyć wodę spomiędzy skóry i mięśni, nadając jej bardzo ostry wygląd (przy niskim poziomie tkanki tłuszczowej). Niewiele innych leków AS może wywierać taki wpływ na szczegóły mięśni, jak te obserwowane w przypadku Masteron 100.


ponadto stosowanie samego Masteron 100 może spowodować utratę libido z powodu zamknięcia naturalnej produkcji testosteronu w organizmie. Z tych powodów zawsze zaleca się układanie Masteron 100 z innymi sterydami.


Zalecane dawki Masteron:


1. Dawki podstawowe Masteron:

Dawki podstawowe Masteron spadną w zakresie 200-300 mg na tydzień. Jest to bardzo niska dawka i powinna być dobrze tolerowana przez większość mężczyzn. Nie da to tego, co poślubne wywołuje dobre wyniki, ale może wzmocnić odpowiedni stos. Osoba korzystająca z Trenbolonu i być może Anavar lub Winstrol może znaleźć niską dawkę Masteronu, aby wzmocnić swój plan. Może również stosować niską dawkę testosteronu (dowolna forma), a podstawowe dawki Masteron mogą wystarczyć do zapewnienia potrzebnej ochrony antyestrogenowej.


2. Standardowe dawki Masteron:

Standardowe dawki Masteron zwykle wynoszą 300-400 mg tygodniowo lub średnio 350 mg tygodniowo. Osiąga się to przez podawanie 100 mg co drugi dzień. Takie dawki Masteron znacznie zwiększą twardość i suchość w cyklu cięcia. Wiele osób uważa, że jest to również świetny zakres zwiększający siłę. Dla sportowca, sportowca nieuprawnionego fizycznie, dawki Masteron w zakresie 300-400 mg tygodniowo mogą zdziałać cuda.


3. Wysokie dawki Masteron:

Wysokie dawki Masteron zwykle zaczynają się od 200 mg co drugi dzień lub od 600 do 800 mg tygodniowo. Technicznie 150 mg co drugi dzień będzie uważane za wysokie, ale wiele z nich podaje dawki Masteron 600-800 mg na tydzień, aby być tam, gdzie ten steryd naprawdę świeci. Niestety, dawki Masteron tego rodzaju mogą być bardzo surowe dla cholesterolu. Takie dawki Masteron mogą również znacznie podrażnić androgenne skutki uboczne związku u wrażliwych osób. Możliwe jest jednak kontrolowanie takich dawek, ale wymaga to pewnego wysiłku i doświadczenia. Nie należy zaczynać od wysokich dawek Masteron. Ważne jest również, abyś wiedział, że nigdy ich nie potrzebujesz.


4. Dawki kobiet Masteron:

Kobiety mogą uzupełniać hormonem Drostanolone. Nie możemy nazwać tego najbardziej przyjaznym kobietom sterydem anabolicznym, ale wiele kobiet dość dobrze wspiera niskie dawki. Wspieranie niskich dawek oznacza to bez wirylizacji. Standardowe dawki samic Masteron będą wynosić 50-100 mg na tydzień. 50 mg na tydzień jest najbardziej potrzebne. Wzrost powyżej 50 mg zwiększa ryzyko wirylizacji, ale wiele kobiet może tolerować do 100 mg na tydzień. Być może będziesz musiał poeksperymentować, aby znaleźć idealną dawkę dla siebie.


mast p 100mg


Nasza wyższość

1. Jakość

Wszystkie produkty są produkowane w warunkach GMP zgodnie ze Standardową Procedurą Operacyjną (SOP),

nie z małych podziemnych laboratoriów lub czarnych rynków, więc jakość jest gwarantowana.


2. Cena

Ceny zależą od zamówienia, ale zawsze zachęcamy nowych klientów do składania próbek / małych zamówień i sprawdzania naszych usług,

produktów i naszej komunikacji, a następnie stopniowo wykonuj z nami regularną działalność. Oczywiście zamówienia masowe będą korzystały ze zniżek.


3. Pakowanie

W celu zapewnienia jak największej prywatności i bezpieczeństwa naszych klientów, wszystkie pakiety są wysyłane z maksymalną dyskrecją. Po wyjęciu produktów z oryginalnych pudełek są one przepakowywane ze szczególną starannością i ostrożnością, aby zminimalizować wielkość przesyłki i zapewnić ich integralność. W rezultacie pakiet ma optymalny rozmiar i nie zawiera informacji o nazwie lub zawartości organizacji.


4. Dostawa

Wszystkie produkty są luzem w magazynie, zazwyczaj wysyłane w ciągu 24-48 godzin od otrzymania i przetworzenia zamówienia. Szybka dostawa ekspresowa, dostępna z UPS, FedEx, EMS, DHL, TNT i tak dalej,

bezpieczna wysyłka i szybki T / A. USA: 3-5 dni, Wielka Brytania: 4-7 dni, Kanada: 3-7 dni, Europa: 6-10 dni


5. Obsługa posprzedażna

Zawsze chętnie wykonamy dla Ciebie lepszą ofertę. Dla stałych klientów oferujemy wspaniałe oferty.

Gdy stanie się naszym klientem, na pewno wróci po kolejne zamówienie.

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom doskonałej obsługi osobistej, która rozwija długoterminowe relacje, zaspokajając ich specyficzne potrzeby w ramach budżetu i ram czasowych. Zapewnienie zgodności regulacyjnej z maksymalizacją kluczowych kompetencji klientów i jakości produktów dzięki zoptymalizowanym walidowanym i kontrolowanym procesom.


Proces zamówienia


Złożyc zamówienie: Proszę podać ilość
Mini Order: 10g
Zacytować: Ceny potwierdzają
Sposoby płatności: T / T, Western Union, Money Gram i Bitcoin
Sposoby dostawy: Wszystkie tryby ekspresowe (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS itp.)
Adres wysyłki: Podaj swoje prawidłowe i poprawne informacje o adresie docelowym (jeśli to możliwe z kodem pocztowym, numerem telefonu).
Uszczelka: Wybierz najlepsze sposoby w zależności od ilości i stopnia bezpieczeństwa (Super dyskretny, profesjonalny i doświadczony)
Czas realizacji: W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
Pakiety zdjęć: Zdjęcia paczki byłyby oferowane do odróżnienia przedmiotów
Numer przesyłki: Oferowane po wydaniu
Czas wysyłki: 5-7 dni roboczych (od drzwi do drzwi)
Obsługa posprzedażna: 24/7 Online na wszelkie problemy


tren e 200mg

Hot Tags: olej sterydowy masterion propionate 100mg / ml, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

Może ci się spodobać również