Testosteron Enanthate 250 mg / ml

Testosteron Enanthate 250 mg / ml

Ogólnie, androgeny promują syntezę białek i wzrost tych tkanek z receptorami androgenowymi. Efekty testosteronu można sklasyfikować jako wirylizujące i anaboliczne, choć rozróżnienie jest nieco sztuczne, ponieważ wiele efektów można uznać za oba.

Szczegóły produktu

wirylizujący i anaboliczny dla budybuilding Test enan 250mg / ml, 300mg / ml oleju

Foshan Xinhang Biological Technology Co., Ltd.

Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Słowa kluczowe: Test enan 250 mg / ml, enantan testosteronu, olej, zastrzyk, test


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Historia: Wielkim ojcem wszystkich AAS, z których pochodzi każdy inny steryd, jest testosteron. Jego historia sięga prawie 100 lat… do początku lat 30. XX wieku. Jego pierwsze udokumentowane użycie jest uważane za nazistowskie Niemcy podczas II wojny światowej, w której podawano go głodującym żołnierzom, aby zwiększyć ostrość umysłu, agresję i pomóc utrzymać masę beztłuszczową w czasach niskiego zaopatrzenia w żywność. Następnie został użyty do zwiększenia wydajności przez rosyjskich zawodników olimpijskich w latach 50-tych i z niewielkim opóźnieniem, udał się do Ameryki, gdzie był również używany przez olimpijczyków i BB'rs. Jednak wraz z pojawieniem się Dianabolu zaledwie kilka lat później, testosteron w dużej mierze wypadł z łask, a jego użycie pozostało stosunkowo mało znane aż do połowy lat 80-tych, kiedy niewielki kontyngent BB'rs zaczął włączać go do swoich programów PED. Jednak dopiero w latach 90. testosteron przejął rolę steroidu ołowiowego i na przełomie tysiącleci uznano go za integralną część niemal każdego cyklu.


2. Dane techniczne:

Sprzedajemy niefiltrowany Test enan 250 mg / ml, 300 mg / ml oleju, należy użyć sterylnego filtra strzykawkowego 0,22 µm lub jednorazowego filtra do zakończenia filtracji, a następnie dozować do 10 ml sterylnej fiolki. Następnie jest gotowy do użycia lub sprzedaży. Możemy również dostosować wtrysk wstępnie zmieszany w zależności od potrzeb.

1. Punkt topnienia (baza): 155

2. Skuteczna dawka (mężczyźni): 200–1000 mg tygodniowo

3. Życie aktywne: 15-16 dni

4. Czas detekcji: 3 miesiące

5. Stosunek anboliczny / androgenny: 100/100

6. Retencja wody: jeśli podatność może być wysoka


3. Zastosowania:

Enanthat testosteronu jest sterydem do wstrzykiwania na bazie oleju, przeznaczonym do powolnego uwalniania testosteronu z miejsca wstrzyknięcia (depot). Po podaniu stężenia tego hormonu w surowicy wzrastają przez kilka dni i pozostają wyraźnie podwyższone przez około dwa tygodnie. To może potrwać trzy tygodnie, zanim działanie tego leku całkowicie się zmniejszy. Dla celów medycznych jest to najczęściej przepisywany testosteron, stosowany regularnie w leczeniu przypadków hipogonadyzmu i innych zaburzeń związanych z niedoborem androgenów. Ponieważ pacjenci na ogół nie przyjmują takich zastrzyków, taki steroid o długotrwałym działaniu jest bardzo mile widziany. Terapia jest wyraźnie wygodniejsza w porównaniu z estrowym propionianem, który wymaga znacznie częstszego schematu dawkowania. Ten produkt został również zbadany jako możliwe opcje antykoncepcyjne u mężczyzn9. Regularne zastrzyki skutecznie obniżą produkcję nasienia, stan, który będzie odwracalny, gdy lek zostanie usunięty. Jednak przy obecnym piętnie otaczającym steroidy jest mało prawdopodobne, aby taki pomysł stał się faktycznie przyjętą praktyką.


4. Szczegóły ochrony

Korzyści z enantatu testosteronu:
Ogólnie, androgeny promują syntezę białek i wzrost tych tkanek z receptorami androgenowymi. Efekty testosteronu można sklasyfikować jako wirylizujące i anaboliczne, choć rozróżnienie jest nieco sztuczne, ponieważ wiele efektów można uznać za oba.
• Efekty anaboliczne obejmują wzrost masy i siły mięśniowej, zwiększoną gęstość i siłę kości oraz stymulację wzrostu liniowego i dojrzewania kości.
• Efekty androgenne obejmują dojrzewanie narządów płciowych, w szczególności prącia i tworzenie moszny u płodu, a po urodzeniu (zwykle w okresie dojrzewania) pogłębienie głosu, wzrost brody i włosów pachowych. Wiele z nich należy do kategorii cech płci męskiej wtórnej.
Efekty testosteronu można również klasyfikować według wieku zwykłego występowania. W przypadku efektów poporodowych zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet, są one w większości zależne od poziomów i czasu trwania krążącego wolnego testosteronu.

Testosterone Enanthate


Testosteron Enanthate 250 mg / ml Dawkowanie:

Enanthat testosteronu jest wstrzykiwany dwa razy w tygodniu (dwa razy w tygodniu), aby utrzymać jak najbardziej stabilne stężenie. Wspólna dawka 500 mg umożliwia użytkownikowi podzielenie zastrzyków 250 mg na przykład w poniedziałek i czwartek, przy czym wspólne produkty o stężeniu wynoszą 250 mg / ml, dlatego 1 ml wstrzykuje się za każdym razem.

Cykl sterydów anabolicznych testosteronu enanthate:

Większość produktów będzie wynosić 250 mg / ml. Jeśli zażywasz 250 mg na tydzień, spowoduje to jeden ml wstrzyknięcia raz w tygodniu. Jeśli przyjmujemy 500 mg na tydzień, będziemy chcieli wstrzykiwać co dwa tygodnie, na przykład jeden zastrzyk w poniedziałek i drugi w czwartek.

Cykl nowicjusza:
250 mg-500 mg testosteronu enanthate na tydzień przez 10 tygodni. Rozpocznij PCT 14 dni po ostatnim wstrzyknięciu

Średni cykl użytkownika:
500 mg-1000 mg testosteronu enanthate na tydzień przez 10+ tygodni. Prawdopodobnie będzie układany w stos z innymi sterydami anabolicznymi i jest często stosowany jako związek podstawowy.

Cykl zaawansowanego użytkownika:
750 mg + enantatu testosteronu na tydzień przez 10+ tygodni. Prawdopodobnie zostanie ułożone z wieloma innymi sterydami anabolicznymi, takimi jak dianabol, trenbolon, deca itp.


6.Dostawa , wysyłka i obsługa

Nasza przewaga

Najwyższej jakości

Profesjonalni wiodący producenci w China.Strict
kontrola jakości przed dopuszczeniem produktów do sprzedaży.

Konkurencyjna cena

Factory direct sales.Best ceny, które na pewno będziesz
zadowolona.

Bezpieczne pakowanie

Profesjonalny dział pakowania, który ma więcej
ponad 16 lat doświadczenia w przebraniu pakietów

Szybka dostawa

Wiele w magazynie, dostawa w ciągu 24 godzin po
szybka i bezpieczna dostawa przez DHL, TNT,
FedEx, HKEMS, UPS itp.

Zapłata

T / T, Western Union, Money Gram, Bitcoin.

Usługa

Oferowane zdjęcia przesyłki i numer przesyłki
aktualna, 24/7 pomocna usługa online

Zniżka

Specjalne są możliwe, gdy zamówienie klienta jest duże
wystarczająco, w tym polityka rabatowa


FAQ
1. Jaka jest skuteczność powodzenia dostawy paczek?
Nasze opakowanie towarów nie będzie zawierać żadnych informacji hormonalnych i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów wysyłanych do Stanów Zjednoczonych i Europy wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez zwyczaje. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.

2. Jaka jest minimalna i maksymalna ilość proszku steroidowego, jaką mogę zamówić w jednym czasie?
Normalnie, nasza ilość min.order wynosi 10 g, prosimy o kontakt w sprawie konkretnego zamówienia.
Sugerujemy, aby waga netto każdego opakowania była mniejsza niż 3,5 kg. Ale jeśli ilość zamówienia przekracza 3,5 kg, podzielimy towary na kilka pakietów, a następnie wyślemy je oddzielnie.

3. Czy wysyłasz w weekend?
Używamy czterech rodzajów kurierów EMS, TNT, FEDEX, DHL. EMS nie zbiera paczek w weekend. Pakiety można wysyłać normalnie przed godziną 12:00 w czasie w Pekinie, jeśli zdecydujesz się wysłać przez TNT lub FedEx.

Hot Tags: testosteron enanthate 250mg / ml, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również