Trenbolon Enanthate 200 mg / ml

Trenbolon Enanthate 200 mg / ml

Późne wejście w świat AAS, ten szczególny ester Trenbolonu był odpowiedzią Czarnego Rynku na Parabolan (heksahydrobenzylowęglan trenbolonu; francuska wersja leku o długiej estetyce). Podczas gdy oba są bardzo porównywalne, enancjat trenbolonu został wyprodukowany ściśle na rynek podziemny, nigdy nie został zatwierdzony jako recepta farmaceutyczna lub weterynaryjna.

Szczegóły produktu

Trenbolon Enanthate Trenbolon Proszek Tren Enanthjate Finaplix steroidy

Foshan Xinhang Biological Technology Co., Ltd.

Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Słowa kluczowe: Trenbolon Enanthate, finaplix, test enan, test e,


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Historia: Późne wejście w świat AAS, ten szczególny ester Trenbolonu był odpowiedzią Czarnego Rynku na Parabolan (heksahydrobenzylowęglan trenbolonu; francuska wersja leku o długiej estetyce). Podczas gdy oba są bardzo porównywalne, enancjat trenbolonu został wyprodukowany ściśle na rynek podziemny, nigdy nie został zatwierdzony jako recepta farmaceutyczna lub weterynaryjna. Jego wprowadzenie do Blackmarketu było bardziej kwestią zysku niż różnorodności, ponieważ większy koszt estru węglanu heksahydrobenzylowego doprowadził różne UGL do poszukiwania mniej kosztownej alternatywy. Ponieważ ester enantanu jest łatwiejszy i tańszy w produkcji, oferując niemal identyczne efekty pod względem okresu półtrwania, dobrze spełnia swoje zadanie, przynosząc korzyści zarówno producentowi, jak i nabywcy. Pomiędzy tymi dwoma efektami są praktycznie identyczne, a żadna z nich nie daje żadnej realnej korzyści w porównaniu z innymi.

Sposób podawania: Enanchat trenbolonu jest podawany w postaci do wstrzykiwania.

Klasa narkotyków: Enanchat trenbolonu należy do 19-osobowej rodziny sterydów.


2. Dane techniczne:

Nazwa chemiczna: 4,9,11-estratrien-17beta-ol-3-on Enanthate

Synonimy: finaplix

Wzór cząsteczkowy: C 25 H 34 O 3

Masa cząsteczkowa: 382,54

Struktura molekularna:

image002

CAS: 472-61-546

Test: 97-101%

Standard: Enterprise Standard

Opakowanie: worek foliowy lub puszka.

Dostawa: 5-7 dni

Wygląd: jasnożółty lub żółty krystaliczny proszek;

MP: 72 ~ 78 ° C

Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, Anabolin. Jako męski hormon i hormony anaboliczne


3. Zastosowania:

Efekty Trenbolonu Enanthate:

Patrząc na cechy funkcjonalne Trenbolonu Enanthate, nie jest trudno zobaczyć, jak cenny może być ten hormon. Ponadto powinieneś już mieć dobre pojęcie o efektach, które można cieszyć. Chcemy jednak przyjrzeć się efektom Trenbolonu Enanthate w bardziej realistyczny sposób. W szczególności chcemy wyjaśnić, czego możesz się spodziewać z powodu suplementacji. Nie możemy dokładnie określić każdego ostatniego efektu. Będzie to się różnić w zależności od człowieka i może zależeć od wielu czynników, ale poniższe informacje pomogą ci uzyskać bardzo dobre informacje na temat tego, co można uzyskać.


Hormon trenbolonowy jest dobrze znany z tego, że jest największym sterydem anabolicznym do cięcia, a to jest trudny argument, by się temu sprzeciwić. Jednak związki takie jak Trenbolon Enanthate są również niezwykle korzystne w okresach wzrostu poza sezonem. Ten steryd anaboliczny ma zdolność do promowania wzrostu beztłuszczowej tkanki w tempie znacznie przewyższającym większość sterydów anabolicznych. Co ważniejsze, zrobi to w sposób czystszy niż większość sterydów. Wiele sterydów związanych z pęcznieniem poza sezonem często sprzyja dużej retencji wody, ale jest to niemożliwe w przypadku Tren. Każdy kilogram masy ciała uzyskany dzięki zastosowaniu tego hormonu będzie czystą, beztłuszczową masą mięśniową. Równie ważne jest to, że dana osoba uzyska mniej tłuszczu w fazie poza sezonem z powodu olbrzymiego metabolizmu sterydów i właściwości spalania tłuszczu.


Biorąc pod uwagę wykorzystanie poza treningiem Trenbolonu Enanthate, jest coś, o czym musimy pamiętać. Zastosowanie pomoże jednostce kontrolować tkankę tłuszczową, ale nie oznacza to, że nie można uzyskać tkanki tłuszczowej. Aby naprawdę rosnąć, musisz spożywać poziom kalorii powyżej poziomu utrzymania. Na szczęście dzięki Tren lepiej wykorzystasz każdą kalorię, a czynniki metaboliczne zapewnią również ochronę przed otłuszczeniem. Jednak nadal będzie punkt odcięcia. Wykorzystanie Trenu poza sezonem nie jest licencją na jedzenie, ponieważ nie ma końca na miejscu. Nadal możesz uzyskać dużo tkanki tłuszczowej, jeśli nie ćwiczysz samokontroli.


Następnie mamy fazę cięcia i możemy śmiało powiedzieć, że na tym etapie nie ma na świecie sterydu anabolicznego bardziej niż Trenbolon. Trenbolon Enanthate, jak powinno być oczywiste, pomoże Ci spalić tłuszcz w bardziej wydajny i znacznie bardziej wydajny sposób. Samo to jest zaletą, ale dalekie od podstawowej. Nie ma sterydu anabolicznego, który chroni beztłuszczową masę, taką jak Tren, i jest to jeden z dwóch kluczowych celów podczas diety. Aby stracić tkankę tłuszczową, musimy spalić więcej kalorii niż konsumujemy. Może to zagrozić naszej chudej tkance i organizm zacznie się nią żywić, aby zaspokoić swoje zapotrzebowanie na energię. Często odżywia się nim przed tkanką tłuszczową w ramach instynktu przetrwania, zwłaszcza gdy poziom tkanki tłuszczowej się obniża. Jeśli tracimy na wadze, ale także tracimy tkankę mięśniową, nie jest to udana dieta. Celem jest utrata tkanki tłuszczowej przy zachowaniu jak największej ilości tkanki mięśniowej. Trenbolon Enanthate zapewni tę ochronę i zapewni, że spalimy tylko tkankę tłuszczową, a nie naszą ciężko zarobioną tkankę mięśniową. Hormon będzie również promować silne działanie kondycjonujące. Twardość, zwiększone unaczynienie i ogólnie większa definicja są wspólne z Tren. W rzeczywistości możesz zabrać dowolne dwa sterydy na ziemię i połączyć je, a nie otrzymać efektów kondycjonowania w tempie mocy Tren.


Wszyscy, którzy uzupełnią Trenbolon Enanthate, odkryją, że ich wytrzymałość mięśniowa jest znacznie zwiększona. Wypełnienie lub wycięcie to nastąpi, podobnie jak dramatyczna poprawa odzyskiwania. Wszystko to prowadzi do większego postępu i bardziej wydajnego ciała w fizycznej zdolności do funkcjonowania. Jednak niektórzy zgłaszali problemy ze zmniejszoną wytrzymałością układu sercowo-naczyniowego podczas używania Tren, a to powstrzyma niektórych sportowców przed używaniem. Jednak nie jest to gwarantowany efekt w żaden sposób. Wielu będzie mogło stosować hormon bez żadnego negatywnego wpływu na wytrzymałość układu sercowo-naczyniowego. Wydaje się, że jest bardzo indywidualnie oparty. Wszyscy, którzy używają Trenbolonu Enanthate, zwłaszcza poza sezonem, powinni również zauważyć, że ich siła znacznie wzrasta. Nawet przy utrzymaniu poziomu kalorii wzrost siły powinien być znaczący. Podczas deficytu kalorii, zwłaszcza gdy jednostka staje się bardzo chuda, nie należy oczekiwać wzrostu siły. Jednak użycie Tren powinno zapewnić utrzymanie o wiele większej siły niż w innym przypadku.


4. Szczegóły ochrony

Trenbolone Enanthate


5, Kwalifikacja produktu

Trenbolon Enanthate jest zwykle najlepiej przyjmować w dwóch równych dawkach na tydzień dla pojedynczej całkowitej dawki tygodniowej. Wspólne dawki Trenbolonu Enanthate spadną w zakresie 200-400 mg na tydzień, co równałoby się dwóm wstrzyknięciom na tydzień przy 100-200 mg na wstrzyknięcie. Zapewni to wymierne rezultaty u większości ludzi. Czy można użyć więcej? Oczywiście, jeśli jesteś dobrym respondentem, można rozważyć więcej, ale każdy wzrost zwiększy ryzyko związane z użytkowaniem. Dawki bliskie lub nawet nieznacznie przekraczające 800 mg tygodniowo nie są rzadkością, szczególnie w kręgach kulturystycznych, a korzyści mogą być nierealne, ale należy pamiętać o pozytywnych negatywnych skutkach i zawsze mieć oko na swoje zdrowie.

Jeśli chodzi o układanie, Trenbolon Enanthate układa się dobrze z każdym i wszystkimi sterydami anabolicznymi. Jest nie tylko uniwersalny na podstawie okresów użytkowania, ale naprawdę wszystkich aspektów stosowania sterydów anabolicznych. Poza sezonem wielu z nich znajdzie stos Tren i testosteronu, aby był bardzo korzystny przy ewentualnym dodaniu Anadrolu lub Dianabolu. Wielu może również uznać, że użycie Nandrolonu w planie nakładania się z ich Trenem jest bardzo korzystne, ale takie użycie jest zwykle zalecane tylko w przypadku zaawansowanych cykli długoterminowych. Podczas fazy cięcia Tren i testosteron mogą znowu być korzystne. Dawki testosteronu są często niższe w tym okresie stosowania, ale nie zawsze. To naprawdę kręci się wokół całkowitego planu i diety. Inne mile widziane dodatki mogą obejmować Masteron, Winstrol, Anavar i Primobolan Depot.


6. Dostawy, wysyłka i doręczenie

1. Masowe zapasy, aby upewnić się, że dostawa następuje natychmiast każdego dnia po dokonaniu płatności.
2. Od lat zajmujemy się tą dziedziną, posiadamy wyrafinowany i profesjonalny dział logistyki, który może zagwarantować bezpieczną i szybką dostawę.
3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący, który jest wystarczająco profesjonalny, aby zapewnić Ci bezpieczny pakiet. Pozwala to również uniknąć sytuacji awaryjnych podczas dostawy, dzięki czemu gwarantowana jest wysoka przepustowość celna. Unikalne sposoby wysyłania 10 gramów do 25 kilogramów proszków (lub 100 ml do 30 litrów płynów) jednocześnie do miejsca przeznaczenia.
4. Pakowanie zdjęć i kod halsujący są dostarczane w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności. Zaktualizowany kod śledzenia będzie dostarczany co drugi dzień, ponieważ możesz trzymać dłoń swojego pakietu.
5. Doskonała obsługa po sprzedaży: wszelkie pytania lub problemy wystąpiły po otrzymaniu produktu.


7.FAQ
1. Jaka jest skuteczność powodzenia dostawy paczek?
Nasze opakowanie towarów nie będzie zawierać żadnych informacji hormonalnych i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów wysyłanych do Stanów Zjednoczonych i Europy wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez zwyczaje. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.

2. Jaka jest minimalna i maksymalna ilość proszku steroidowego, jaką mogę zamówić w jednym czasie?
Normalnie, nasza ilość min.order wynosi 10 g, prosimy o kontakt w sprawie konkretnego zamówienia.
Sugerujemy, aby waga netto każdego opakowania była mniejsza niż 3,5 kg. Ale jeśli ilość zamówienia przekracza 3,5 kg, podzielimy towary na kilka pakietów, a następnie wyślemy je oddzielnie.

3. Czy wysyłasz w weekend?
Używamy czterech rodzajów kurierów EMS, TNT, FEDEX, DHL. EMS nie zbiera paczek w weekend. Pakiety można wysyłać normalnie przed godziną 12:00 w czasie w Pekinie, jeśli zdecydujesz się wysłać przez TNT lub FedEx.

Hot Tags: trenbolone enanthate 200mg / ml, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

Może ci się spodobać również