Dawkowanie octanu boldenonu i Repice

Octan boldenonu jest jedną z powszechnych form bazowego leku Boldenone stosowanego przez kulturystów w celu przyspieszenia przyrostów masy mięśniowej i innych korzyści. Ze względu na inny związany z nim ester octan boldenonu jest powszechnie nazywany „krótkim oddziaływaniem Equipoise”. W rzeczywistości jest to steryd weterynaryjny, który jest najbardziej znany do stosowania w wyścigach konnych i nigdy nie został zatwierdzony do stosowania u ludzi. Jednak octan boldenonu jest dość rozpowszechnionym sterydem anabolicznym do wstrzykiwania wśród kulturystów

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


2. Specyfikacje:


CAS 2363-59-9
Octan boldenonu

Nazwa produktu: Octan boldenonu, BoldenoneAcetateCAS, 17-octan boldenonu, BoldenoneAc
Nr CAS: 2363-59-9
NR EINECS: 219-112-8
Wzór cząsteczkowy: C21H28O3
MW: 328,45
Czystość: 98%
Test: 97,0% ~ 103,0%
Wygląd: biały lub białawy krystaliczny proszek.
Zastosowanie: używane jako materiał farmaceutyczny.


3. Zastosowania:


Octan boldenonu byłby bardziej intensywny, aby podnieść krwinki czerwone, zwiększyć apetyt i naprawić tkankę łączną, co jest również ogromnym plusem dla kulturystów podczas treningu. Octan boldenonu będzie bolesnym zastrzykiem. Ten steroid zawiera 25 mg / ml hormonu boldenonu przyłączonego do estru octanowego i 75 mg / ml hormonu boldenonu przyłączonego do estru propipropanu. Przyłączenie Boldenonu do tych estrów pozwala na szybkie podniesienie poziomu we krwi i na szybsze efekty niż w przypadku wolniejszego estru tradycyjnego EQ. Sprzyja to sportowcom, którzy chcą przeprowadzać krótsze cykle, oraz tym, którzy obawiają się częstych testów narkotykowych i muszą być w stanie terminowo usuwać hormony ze swojego systemu.

Można go skutecznie włączyć zarówno w cyklach „cięcia”, jak i „łączenia” dzięki dobrze zrównoważonym efektom tej substancji anabolicznej. Ten steroid bardzo mało aromatyzuje i dlatego nie wywołuje prawie żadnych estrogenowych skutków ubocznych, takich jak zatrzymywanie wody lub „gyno”

Ten steroid znacznie zwiększa syntezę białek i liczbę krwinek czerwonych, co oznacza, że składniki odżywcze są transportowane w organizmie znacznie skuteczniej. Z tego powodu octan boldenonu jest w stanie znacznie bardziej zużywać mniej pokarmu, zwiększając jego możliwości jako skuteczny hormon do stosowania przy „cięciu”. Zwiększona liczba krwinek czerwonych spowodowana przez ten steroid również zwiększa transport tlenu w organizmie, dając tym samym sportowcom i kulturystom o wiele większą wytrzymałość i zdolność do wytrzymywania sesji cardio przez znacznie dłuższe okresy czasu, co oczywiście czyni ten lek jeszcze bardziej popularnym wśród tych, którzy chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej.4. szczegóły ochrony


Proszek octanu boldenonu na sprzedaż
Alias: 17-octan boldenonu
Nr CAS: 846-46-0
Test: 99% min
Standard jakości: standard przedsiębiorstwa
Metale ciężkie : ≤ 10 ppm
Strata przy suszeniu : ≤0,5%
Temperatura topnienia ~ 147 ~ 153 ° C
Pozostałość po zapłonie : ≤0,1%
Wygląd: biały lub białawy krystaliczny proszek
Opakowanie: worek 1 kg / folia
Przechowywanie: cieniowanie, ograniczona konserwacja.


Cykle octanu boldenonu:


Octan boldenonu należy podawać w 300-700 miligramach (mg) na tydzień, wstrzykując co najmniej co 2-3 dni. Minimalny zalecany czas trwania cyklu z octanem boldenonu wynosi 6 tygodni. Niektórzy faceci lubią układać z nim trochę testosteronu lub trenbolonu; a piękną częścią wersji octanowej jest to, że nie jest konieczne kopnięcie, więc oszczędzasz na konieczności używania ustnej gry.

Przepisy Boldenone Acetate Cook:


100ml zastrzyki budujące mięśnie Octan boldenonu + benzoesan benzylu + alkohol benzylowy
100 ml przy 100 mg / ml
100g proszku octanu boldenonu 80 ml
18% benzoesan benzylu 18 ml
2% alkohol benzylowy 2 ml

 

Dane techniczne octanu boldenonu :


ELEMENTY TESTOWE

SPECYFIKACJA

WYNIKI

Opis

: Biały lub biały stały proszek

biały, stały proszek

Analiza

: 98,0% min

98,36%

Rozwiązanie

: Jasne i klarowne

Zgodny

Temperatura topnienia

: 125 ° C min

129,0 ~ 133,0 ° C

Strata przy suszeniu

: 1,0% max

0,47%

Wniosek

Specyfikacja jest zgodna ze standardem przedsiębiorstwa5. Pakowanie i dostawa  

Przewaga konkurencyjna:

1. Nasza firma jest profesjonalną fabryką wiodącą w Chinach w dziedzinie farmacji od wielu lat. Obszary dostaw naszych produktów: USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Czechy, Litwa, Irlandia , Tunezja, Meksyk, Grecja, Puerto Rico, Tajlandia, Izrael i tak dalej.

Metoda płatności: T / T, Western union, Moneygram
2. Dyskretne opakowanie. Pakowanie najlepiej pasuje do celnych zakupów. Lub jeśli masz swój własny idealny sposób, można to również wziąć pod uwagę.
3. Najwyższa jakość. Wysoka jakość gwarantowana, po znalezieniu jakiegokolwiek problemu pakiet zostanie wysłany ponownie.
4. Bezpieczeństwo wysyłki: Wysyłka ekspresową (FedEx, UPS, DHL, EMS) drogą lotniczą. Najbardziej profesjonalny spedytor byłby polecony dla Ciebie.
5. Posiadamy zapasy, więc możemy szybko dostarczyć towar w dniu otrzymania płatności.
6. Ciepła obsługa po sprzedaży dla Ciebie 24/7. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
7. Zniżka zostanie udzielona po złożeniu dużego zamówienia.

Octan anaboliczno-proszkowo-CAS-2363-59-9-Boldenonu
Hot Tags: dawkowanie octanu boldenonu i repice, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również