Surowy proszek na bazie boldenonu do utraty wagi

Boldenone base CAS: 846-48-0, Produkty te są przeznaczone do budowy mięśni, odchudzania, sprzętu do ćwiczeń, fitnessu, jeśli masz jakieś potrzeby, skontaktuj się z moim WhatsApp: +8613378646535 E-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu


steroid store

Proszek steroidowy na bazie boldenonu do utraty wagi

Witamy na naszej stronie internetowej, dostarczamy sterydy w proszku, sterydy gotowe oleje, peptydy, sarmy i inne produkty farmaceutyczne. Użyjemy dyskretnego pakietu z wysoką przepustowością, Współpracujemy z EMS, TNT, FEDEX, DHL i innymi specjalnymi sposobami wysyłki. kontakt : WhatsApp : +8613378646535 E-maile: eleven11@chembj.com


Boldenon

CAS: 846-48-0

EINECS: 212-686-0

Test: 98% min.

Opakowanie: 1 kg netto / plastikowa butelka lub puszka.

Dostawa: kurier ekspresowy.

Min. zamówienie wynosi 10 gramów.

Charakter: Biały krystaliczny proszek.

Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, Anabolin. Substancja kontrolowana. Steryd anaboliczny. Czy to męski hormon, leki na hormony anaboliczne.


COA:

ELEMENTY TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis : Biały lub białawy proszek białawy proszek
Analiza : 98,0% min 98,80%
Rozwiązanie : Jasne i klarowne Zgodny
Temperatura topnienia : 166 ~ 173 ° C 166,5 ~ 170,0 ° C
Dokładny obrót : + 23 ~ + 27 ° + 25,1 °
Strata przy suszeniu : 0,5% maks 0,27%
Substancje pokrewne : 2,0% maks <>

Pozostałości rozpuszczalników


: Aceton: 100Pmax max <>
Metanol: 100Pmax max <>
Pirydyna: maks. 100PPm <>
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem przedsiębiorstwa


Opis:

Boldenon został zsyntetyzowany w celu stworzenia długo działającego wstrzykiwanego metandrostenolonu (Dianabol), ale w rzeczywistości boldenon nie działa niczym metandrostenolon. Ma bardzo długi okres półtrwania i może pojawić się na teście steroidowym przez okres do 1,5 roku, ze względu na długi ester undecylenianowy dołączony do macierzystego steroidu. Śladowe ilości leku można łatwo wykryć przez wiele miesięcy po zaprzestaniu stosowania.


Dawkowanie:

Optymalna dawka boldenonu wynosi 400-600 mg raz w tygodniu. Niższe dawki są na ogół nieskuteczne, wyższe dawki nie prowadzą do lepszych wyników, ale zwiększają ryzyko działań niepożądanych.


Kurs boldenonu trwa 8-10 tygodni.

Boldenone-base

Specyficzna funkcja:

Receptory hormonów steroidowych są aktywowanymi przez ligand czynnikami transkrypcyjnymi, które regulują ekspresję genu eukariotycznego i wpływają na proliferację komórkową i różnicowanie w tkankach docelowych. Aktywność czynnika transkrypcyjnego jest modulowana przez związane białka koaktywatora i korepresora.


Substancja kontrolowana. Steryd anaboliczny. Jest to hormon męski, leki anaboliczne hormonów. Chociaż steroidy anaboliczno-androgenne, takie jak Boldenone, mogą zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową, siłę i zdolność do trenowania dłużej i ciężej, poważne skutki uboczne sterydów są liczne i mogą nie być odwracalne.


Niewielkie skutki uboczne stosowania sterydów obejmują trądzik, skórę tłustą, nadmierny wzrost włosów i pogłębienie głosu. Przy wyższych dawkach boldenonu użytkownicy mogą spodziewać się lepszych wyników niż wcześniej sugerowane cykle 400 mg / tydzień lub niższe.


Boldenone raw powder

Serwis pogwarancyjny:


1. wysyłamy towary w ciągu 5 dni po otrzymaniu płatności. Jeśli chcesz anulować lub zmienić zamówienie, poinformuj mnie o tym w ciągu 24 godzin od zakończenia płatności ... Oboje możemy więc jak najlepiej wykorzystać zły interes.

2. Wysyłamy towary zamówione u nas przez EMS, DHL, UPS lub FedEx. Postanowimy wybrać kuriera zależnego od różnych krajów. Aby znaleźć najlepszy sposób dostawy towarów dla Ciebie.

3. Jak zwykle możesz dostać towar w ciągu 4-7 dni. Jeśli towar został zagubiony lub nie został odebrany z innych powodów, skontaktuj się ze mną natychmiast.


Nasze zalety:


Jakość

Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką w Chinach w obszarze farmaceutycznym, każda partia proszków steroidowych musi zostać przetestowana przez nasz dział kontroli jakości (QC), zanim będzie mogła sprzedać.


Uszczelka

Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami, a my damy klientom kilka sposobów pakowania po skontaktowaniu się ze mną za pośrednictwem mojego e-maila.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

Whatsapp: +861337864535

E-maile: eleven11@chembj.com




Hot Tags: boldenone baza surowy proszek do odchudzania, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

Może ci się spodobać również