Cypionian boldenonu w proszku

Proszek cypionianu boldenonu Chiny Surowce sterydów / sarmy / peptydy sprzedają online. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów, skontaktuj się z Jasonem na: Email: jason168@yccreate.com WhatsApp : +8618042849221 Słowa kluczowe: Cypionat Boldenonu, Bold Cyp 1. Wprowadzenie produktu Nazwa produktu: Cypionate Boldenone Alias: ...

Szczegóły produktu

GORĄCA SPRZEDAŻ (2)

Cypionian boldenonu w proszku

China Steroid Raws / Sarms / Peptides sprzedają online. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Jasonem pod adresem: Email: jason168@yccreate.com WhatsApp : +8618042849221

Słowa kluczowe: Cypionate Boldenone, Bold Cyp

1. Wprowadzenie produktu

Nazwa produktu: Cypionian boldenonu

Alias: Bold Cyp

Czystość: 99,5% metodą HPLC.

Wygląd: Biały lub białawy lub jasnożółty krystaliczny proszek


2. Opis produktu:

Cypionian boldenonu jest sterydem anabolicznym opracowanym do użytku weterynaryjnego; Zwiększy retencję azotu, syntezę białek, zwiększy apetyt i pobudzi uwalnianie erytropoetyny w nerkach. Został zsyntetyzowany w celu stworzenia długotrwałego wstrzykiwania metandienonu (dianabolu), w rzeczywistości boldenon nie działa niczym metandrostenolon. Ma bardzo długi okres półtrwania i może pojawić się na teście steroidowym przez okres do 1,5 roku, ze względu na długi ester undecylenianowy dołączony do macierzystego steroidu. Śladowe ilości leku można łatwo wykryć przez wiele miesięcy po zaprzestaniu stosowania.

Boldenone Cypionate

3. Wynik testu cypionianu boldenonu:

Boldenone Cypionate


4. Przepisy Bionenone Cypionate:

Cypionian boldenonu do 25 ml przy 200 mg / ml
5 gramów proszku
16,25 ml oleju sezamowego
1,25 ml BA 5%
3,75 ml BB 15%

Optymalna dawka Boldenonu waha się od 200 do 600 mg na tydzień. Większość kulturystów woli przyjmować wysokie dawki boldenonu do 800 mg na tydzień. Wstrzyknięcia 200 Boldenonu można regulować do 2 lub 3 tygodni.


5. Dawka Cypionianu Boldenonu:

Cypionian boldenonu wspomaga procesy budowy tkanki ciała i może odwrócić katabolizm. W szczególności jest to pochodna testtosteronu, undecylenianu boldenonu, który Boldenon undecylenian wykazuje silne właściwości anaboliczne i umiarkowanie androgenne. Ten produkt boldenon undecylenate wykazuje wyraźny wpływ na beztłuszczową masę ciała, zwiększony apetyt i poziom energii. Boldenon undecylenate (Equipoise) (Boldenone undeclynate) Dawka = 200 - 600 mg boldenonu undecylenian na tydzień Czas detekcji = do 5 miesięcy Życie aktywne = 15 dni Equipoise to podstawa Kulturystyka i kultura sportowa ze względu na niesamowitą wszechstronność. boldenone undecylenate Equipoise jest tak samo anaboliczny jak testosteron, ale boldenon undecylenian tylko w połowie tak androgenny, a przyrost siły z dwóch związków jest bardzo podobny.


6. Proces zamówienia:

zamówienie

- Wiesz, czego byś potrzebował

-Wyślij całkowitą cenę i przygotuj plan wysyłki

-jeśli myślisz dobrze i wysyłasz płatność

- wyślemy paczkę w ciągu 12-24 godzin, a następnie prześlemy Ci opakowanie ze zdjęciem i numerem przesyłki

- będziemy go śledzić i informować o szczegółach

-Paczka zostanie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych

7. Produkty powiązane:

Proszek sterydowy

Hot Tags: cypionian boldenone w proszku, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również