Surowy proszek DMHA do utraty wagi

Surowy proszek 2-Aminoisoheptan / DMHA jest przeznaczony do budowy mięśni. Dostarczamy sterydy w proszku, sterydy gotowe oleje, peptydy, sarmy i inne farmaceutyki. Każdy kontakt: whatsapp : +8613378646535 E-maile: eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu

steroid store

Surowy proszek DMHA / 2-Aminoisoheptan do utraty wagi

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: DMHA

2-Aminooheptan

Oktodryna

Nr CAS: 543-82-8

Wzór: C8H19N

Masa molowa: 129,24 g / mol

Synonimy: chlorowodorek 2-izooctyloaminy; Chlorowodorek 2-amino-6-metyloheptanu; 2-heptanamina, 6-metylo-chlorowodorek; 2-izooctyloamina HCl; Chlorowodorek 6-metylo-2-heptyloaminy; NSC 27116; S-51; SKF 51; Chlorowodorek Vaporpac; Chlorek (1,5-dimetyloheksylo) amonowy; 2-heptanamina, 6-metylo-, chlorowodorek (9CI); Heksyloamina, chlorowodorek 1,5-dimetylu; Chlorek 6-metyloheptan-2-aminowy.


Czym jest DMHA?

DMHA zwany także 2-Aminoisoheptanem. Ekstrakt DMHA z rośliny, który jest Źródłem dla aconitum. Większość z nas wie, że DMHA jest syntetycznym 2-amino-6-metyloheptanem, także 1,5-dimetyloheksyloaminą. DMHA to nowy, przyjemny środek pobudzający. Istnieje wiele badań, w których związek DMHA ze składnikiem może uwolnić produkt, który daje takie same wyniki jak olej geraniowy (DMAA) i cytrynian AMP. Jesteśmy całkowicie pewni, że to prawda i nie jest to dalekie od naszych doświadczeń! DMHA ma podobną strukturę do DMAA i AMP Citrate (DMBA). Wszystkie te związki są klasyfikowane jako „psychostymulanty”.


Kiedy to zrobię?

Aby wykorzystać właściwości DMHA zwiększające wydajność, najlepiej stosować około 15-30 minut przed treningiem. Alternatywnie, jeśli stosuje się go głównie ze względu na właściwości tłumiące apetyt, DMHA można stosować w ciągu dnia między posiłkami. Zalecamy jednak zachowanie ostrożności podczas stosowania tego składnika późnym popołudniem lub wczesnym wieczorem, ponieważ może to utrudniać spanie.


Najbardziej skuteczną dawką DMHA jest 100 mg syntetycznego 2-amino-6-metyloheptanu lub 75 mg naturalnie występującego 2-amino-5-metyloheptanu.


Jak długo trwa praca?


DMHA zaczyna działać, gdy tylko zostanie wchłonięty do krwioobiegu, co nastąpi około 15-30 po spożyciu, w zależności od tego, czy zostanie pobrane na pusty pełny żołądek. Zauważysz podwyższony poziom skupienia umysłu, zwiększoną energię i zmniejszenie apetytu, a także zwiększone poczucie dobrego samopoczucia i motywacji.


Funkcjonować:

1) DMHA może zwiększać poziomy różnych monoamin w organizmie, zwłaszcza noradrenaliny i dopaminy. Gdy zaczną zalewać ciało, poczujesz typowe efekty wywołane przez inne stymulanty, w tym zwiększoną czujność i nastrój.

2) DMHA może być właściwościami zmniejszającymi stres przy niskich dawkach teakryny.

3) Może zwiększyć koncentrację podczas ćwiczeń i intensywną energię.

4) Ponieważ struktura jest najbardziej podobna do DMAA, stała się zamiennikiem DMAA.


Dawkowanie i sugestia.

Zalecana dawka wynosi 40 mg na dobę.

Zastąpienie AMP Citrate i DMAA, wspomaganie poziomów energii, działanie jako leki rozszerzające oskrzela (poszerzenie oskrzeli w celu zwiększenia przepływu powietrza), działanie zmniejszające przekrwienie (zwężenie naczyń krwionośnych w celu zmniejszenia obrzęku, a zatem lepsza zdolność do oddychania), zwiększona ostrość i dość silny tłumiący apetyt


Korzyści DMHA dla kulturystyki:


Być może najlepszym aspektem DMHA, który można wykorzystać do podnoszenia, jest jego zdolność do zwiększania poziomów energii i zwiększania koncentracji i uwagi. Ponadto posiada podobną strukturę do związków, które są postrzegane jako środki uwalniające monoaminę. Oznacza to, że może potencjalnie zwiększyć poziom monoamin, takich jak dopamina i noradrenalina. Może to dodatkowo wspierać motywację i chęć szkolenia. Badania na zwierzętach wykazały również, że DMHA lub Octodrine mają zdolność zwiększania progu bólu. Jeśli ten efekt zaobserwowano również u ludzi, może on zdecydowanie wspierać intensywniejsze treningi i zmniejszać RPE (wskaźnik postrzeganego wysiłku). Zasadniczo mniej zmęczenia, więcej pracy, lepsze wyniki.


Ponieważ silne środki pobudzające są również doskonałymi środkami tłumiącymi apetyt, DMHA może być również potencjalnie stosowana w celu wspomagania utraty tkanki tłuszczowej poprzez minimalizowanie chęci na przekąskę i ewentualne zbaczanie z diety. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że chociaż DMHA nie jest substancją zakazaną jako taką w sporcie, ze względu na jej strukturalne podobieństwo do już zakazanych substancji, najlepiej nie brać jej podczas zawodów.

DMHA powderNasze atuty:

Ponad 15 lat specjalizuje się w tej dziedzinie, zapewniając profesjonalne i doświadczone usługi.

1. Najlepsze ceny z wysoką jakością. Posiadamy kompletny system QA&QC, czystość proszku steroidowego wynosi ponad 99% hplc. Używamy odpowiedniej receptury, aby gotować wstrzykiwalny olej steroidowy. Wszystkie nasze zamówienia zostaną wysłane po zdaniu egzaminu testowego.

2. Bogate doświadczenie w dostarczaniu przesyłek do Ciebie. Najbardziej przebrany pakiet i najbardziej profesjonalna firma spedycyjna zapewniająca bezpieczną dostawę. .

3. Wystarczająca ilość zapasów zapewnia szybki czas dostawy.

4. Dobra obsługa posprzedażna.

5. Specjalne są możliwe, gdy zamówienie jest wystarczająco duże.

6. Najważniejsze jest to, że mamy politykę ponownego wysyłania, aby chronić Cię w 100%.


Pakowanie i dostawa:

Mamy profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. Specjalny sposób na wysłanie 100 gramów do 100 kg proszku w jednym czasie do twojego kraju. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana dla przepustki celnej Gwarantowana.


Warunki płatności i wysyłki:

Minimalna ilość zamówienia: 10g

Cena do negocjacji

Pakowanie: 25 kg / bęben lub w razie potrzeby

Czas dostawy: w ciągu 24 godzin od otrzymania pełnej płatności.

Warunki płatności: T / T, Western Union, MoneyGram.

Zdolność dostaw: 200 kg / miesiącWszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Hot Tags: dmha surowy proszek do odchudzania, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like