Masterone Enanthate CAS.472-61-145

Jego nazwa chemiczna to Drostanolone Enanthate. Zaletą tego leku jest to, że bardzo szybko rozpuszcza się we krwi i daje wyniki znacznie szybsze niż inne związki anaboliczne należące do jego rodziny. Ten lek jest najlepszym rozwiązaniem dla osób uprawiających sport.

Szczegóły produktu

Sterydy farmaceutyczne Primobolan Depot / Methenolone Enanthate do kulturystyki

Sterydy o wysokiej czystości Primobolan Depot / Methenolone Enanthate dla 303-42-4 Kulturystyka

Foshan Xinhang Biological Technology Co., Ltd.

Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Słowa kluczowe: Masterone Enanthate / Primobolan Depot / Bodybuilding / Masterone


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Jego nazwa chemiczna to Drostanolone Enanthate. Zaletą tego leku jest to, że bardzo szybko rozpuszcza się we krwi i daje wyniki znacznie szybsze niż inne związki anaboliczne należące do jego rodziny. Ten lek jest najlepszym rozwiązaniem dla osób uprawiających sport. Jest popularnie określany jako najlepszy lek przed zawodami dla sportowców i zawodników. Dla kulturystów pomaga w tonizowaniu i twardnieniu włókien mięśniowych, a także przyczynia się do rozwoju jakości i masy mięśniowej. Dlatego zawsze, gdy pytasz profesjonalnego kulturystę o jeden steryd, który może pomóc w szybkim wzroście, Masteron Enanthate jest pierwszym imieniem, które prawdopodobnie podejmie. Dodatkową korzyścią ze stosowania tego sterydu jest to, że pomaga on również w usuwaniu dodatkowego tłuszczu z organizmu. Dzięki temu może być stosowany zarówno w cyklach spęczniania, jak i cięcia.


Stwierdzono, że androgenne właściwości tego leku są silniejsze niż jego właściwości anaboliczne. Dlatego często widzimy, że ludzie używający Masteron Enanthate mają większą agresję niż inni. Ta agresja pomaga im skuteczniej pracować.


2. Specyfikacje:

Methenolone Enanthate (Steroids)

Methenolone Enanthate Alias ot Primobolan depot

Methenolone Enanthate CAS NO.303-42-4

Methenolon Enanthate Einecs No.:206-141-6

Methenolone Enanthate Formula Molecular : C27H42O3

Enhenhat methenolonu Masa cząsteczkowa 414,62

Methenolon Enanthate Purity : 99%

Methenolone Enanthate Wygląd : Biały krystaliczny proszek

Methenolon Enanthate Grade : Klasa farmaceutyczna

Primobolan Depot to wstrzykiwalna forma steroidowego methenolonu. Kupując Primobolan Depot musisz mieć świadomość, że od dawna uważany jest za jeden z najbezpieczniejszych dostępnych sterydów. Enantan methenolonu ma taki sam podstawowy steroid jak octan methenolonu. Primobolan Depot został zmodyfikowany, aby umożliwić powolne uwalnianie methenolonu w organizmie. Primobolan Depot jest umiarkowanie anaboliczny o niezwykle niskim profilu androgennym. Efekty anaboliczne są porównywalne z efektami Deca Durabolin, chociaż androgenne skutki uboczne są znacznie mniejsze. Sportowcy i kulturyści wezmą Primobolan Depot, aby uzyskać beztłuszczową masę mięśniową. Korzyści, które uzyskasz w cyklu Primobolanu, to powolny przyrost jakości mięśni. Możesz spodziewać się utrzymania zysków przez kilka miesięcy po zakończeniu cyklu.


3. Aplikacje:

Dawkowanie Masteron Enanthate

Wiadomo, że Masteron Enanthate dobrze układa się w związki o długich estrykach, które dokładnie obejmują Testosteron i Trenbolon Enanthate. Minimalna dawka tego steroidu, która ma przynieść skuteczne wyniki, wynosi około 400 mg na tydzień. Uważa się, że ma stosunkowo długie aktywne życie, około 2 dni w ludzkim ciele, a zatem powinno być podawane co drugi dzień. Ludzie chcący zobaczyć szybsze i lepsze wyniki mogą eksperymentować z 100 mg Masteron Enanthate każdego dnia. Nigdy nie należy przekraczać tych ilości, ponieważ nadmierne używanie przez dłuższy czas może prowadzić do skutków ubocznych. Lek ten jest głównie sterydem do wstrzykiwania, a miejsce, w którym powinien być najczęściej wstrzykiwany, to pośladki. Podawanie leku w tym samym miejscu każdego dnia może okazać się nieco bolesne i dlatego należy je zmieniać na przemian. Jego zastrzyki można również wstrzykiwać w zewnętrzną stronę ud. Chociaż ten steroid jest szybko wchłaniany przez krew, ma on stosunkowo krótszy okres półtrwania. Mówi się, że przynosi najlepsze wyniki w połączeniu z silnymi sterydami anabolicznymi, takimi jak Wisntrol i Anavar.


4. Szczegóły ochrony

Methenolone Enanthate


5. Kwalifikacja produktu

image002


Funkcje i cechy Masteron Enanthate:

Masteron Enanthate (Drostanolone Enanthate) to steryd anaboliczny oparty na dihydrotestosteronie (DHT). Drostanolone jest po prostu hormonem DHT strukturalnie zmienionym. Zmiana polega na dodaniu grupy metylowej w pozycji 2 węgla. Gwarantuje to, że hormon nie ulega rozkładowi metabolicznemu spowodowanemu przez enzym dehydrogenazy 3-hydroksysteroidowej występujący w mięśniach szkieletowych. Ta prosta zmiana strukturalna sprawia, że hormon jest znacznie bardziej anaboliczny, co daje nam Drostanolone. Po utworzeniu hormonu, zmienionego z DHT, dołączany jest ester, aw tym przypadku dołączonym estrem jest Enanthate. Enanthate nie jest sterydem ani lekiem, ale niczym więcej niż narzędziem do pomiaru czasu używanym w leczeniu narkotyków.


Podobnie jak w przypadku propionianu Masteron, Masteron Enanthate jest dobrze znany jako jeden z niewielu sterydów anabolicznych, który ma silne właściwości antyestrogenowe. Ten steryd anaboliczny nie może zwiększyć poziomu estrogenów; w rzeczywistości może obniżyć poziom estrogenów w organizmie. Z tego powodu Drostanolone odniósł sukces w leczeniu raka piersi, a kombinacja Drostanolonu i Tamoksyfenu była bardzo popularna przez wiele lat. Kulturyści z zadowoleniem przyjmują tę cechę, ponieważ estrogen często jest trudny do kontrolowania za pomocą wielu steroidów i niższy poziom estrogenów, co często prowadzi do trudniejszego i bardziej zdefiniowanego wyglądu podczas fazy cięcia.

Masteron Enanthate posiada jedne z najbardziej mylących ocen anabolicznych i androgennych każdego sterydu anabolicznego, choć nie tak mylące jak Halotestin i Anavar. Drostanolone ma powinowactwo wiązania z receptorem androgenowym, które jest pięciokrotnie większe niż testosteron, co nie tylko powoduje trudniejszy wygląd, ale może również mieć pozytywny wpływ na utratę tłuszczu. Wszystkie sterydy anaboliczne mogą poprawić tempo przemiany materii, ale te o silnym powinowactwie do androgenów mogą mieć wpływ na bezpośrednią lipolizę.


Efekty Masteron Enanthate

Aby uzyskać pełny pozytywny efekt Masteron Enanthate, aby być widocznym, szczupła sylwetka ciała pokaże je najlepiej. Oznacza to, że czas główny dla tego steroidu będzie w trakcie cyklu cięcia, a im szczuplejsza będzie jednostka, tym wyraźniejsze będą efekty. Dla kulturysty uprawiającego konkurencję, który przechodzi 12-16 tygodniowy trening, Masteron najczęściej pojawia się w drugiej połowie przygotowań po usunięciu znacznej ilości tłuszczu. Dodanie hormonu Drostanolone może pomóc mu stracić odrobinę tłuszczu, który wciąż się utrzymuje, ale co ważniejsze, zapewni jego sylwetce pożądany wygląd.


Pozostaje nam wtedy użycie bulkingowe i chociaż każdy steryd anaboliczny może być użyty do łączenia Masteron Enanthate jest prawdopodobnie jednym z najgorszych wyborów. Hormon Drostanolonu nie jest niezbędny do znacznego wzrostu. Pewien wzrost może wystąpić zwłaszcza przy bardzo wysokiej dawce, ale istnieją znacznie lepsze opcje. Są takie, które obejmują niskie do umiarkowanych ilości Masteron Enanthate w ich cyklu dla korzyści antyestrogenowych w fazie łączenia, ale kiedy mówimy o cyklu łączenia, który często zawiera wysokie dawki testosteronu, nie wystarczy to do zwalczać aktywność estrogenową indukowaną aromatazą.


Złóż zamówienie: proszę podać ilość

Mini Order: 10g / 50ML

Cytat: Ceny potwierdzają

Sposoby płatności: przelew bankowy, Western Union,? Money Gram i Bitcoin

Sposoby dostawy: Wszystkie tryby ekspresowe (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS, TOll? Itp.)

Adres wysyłkowy: Podaj swoje prawidłowe i poprawne informacje o adresie docelowym (jeśli to możliwe z kodem pocztowym, numerem telefonu).

Pakowanie: Wybierz najlepsze sposoby w zależności od ilości i stopnia bezpieczeństwa (Super dyskretny, profesjonalny i doświadczony)

Czas realizacji: w ciągu 12 godzin od otrzymania płatności

Pakiety zdjęć: zdjęcia paczki będą oferowane do odróżnienia przedmiotów

Numer śledzenia: Oferowany po zwolnieniu

Czas wysyłki: 3-7 dni roboczych (od drzwi do drzwi)

Obsługa posprzedażna: 24/7 Online w przypadku jakichkolwiek problemów

Hot Tags: masterone enanthate cas.472-61-145, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

Może ci się spodobać również