Femara / letrozol 5 mg / ml

Femara jest stosowana w leczeniu raka piersi u kobiet po menopauzie - to znaczy kobiet, które nie mają już okresów, zarówno naturalnie ze względu na wiek, jak i po zabiegu lub chemioterapii. .com

Szczegóły produktu

steroid store

Femara / Letrozole doustny olej do anty estrogenów

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Alias: Femara, Letrozoles, TROZET

Dawkowanie: LETROZOLES TABLETKI USP 2,5MG

Oznaczenie: 98,0-102,0%. USP32

CAS: 112809-51-5

Zastosowanie: anty estrogen

Wygląd: Biały krystaliczny proszek.

Aktywny cykl życia: 6 godzin

MW: 285,3

MP: 181-183 stopniCzym jest Femara?


Femara (letrozol) obniża poziom estrogenów u kobiet po menopauzie, co może spowolnić wzrost niektórych rodzajów guzów piersi, które wymagają wzrostu estrogenów w organizmie.

Femara jest stosowana w leczeniu raka piersi u kobiet po menopauzie. Często podaje się go kobietom, które przyjmują tamoksyfen (Nolvadex, Soltamox) przez 5 lat.

Femara może być również używana do celów nie wymienionych w tym przewodniku po lekach.


Aplikacje:


Letrozol jest stosowany w leczeniu wczesnego raka piersi u kobiet, które doświadczyły menopauzy i które miały inne metody leczenia, takie jak radioterapia lub chirurgia w celu usunięcia guza. w klasie leków zwanych niesteroidowymi inhibitorami aromatazy. Działa poprzez zmniejszenie ilości estrogenu wytwarzanego przez organizm. Może to spowolnić lub zatrzymać wzrost niektórych rodzajów komórek raka piersi, które wymagają wzrostu estrogenów.


Letrozol jest silnym inhibitorem aromatazy, który opracowano w celu zwalczania raka piersi. Dla sportowców i kulturystów jest to lek stosowany w zwalczaniu estrogenowych skutków ubocznych sterydów anabolicznych zatrzymujących wodę, trądziku i gynocomastii. Zwiększy to również poziom testosteronu z powodu obniżonego poziomu estrogenu w organizmie.


Stosowanie:


Stosowanie letrozolu w tak niskiej dawce sprawia, że jest to bardzo dobry wybór ekonomiczny w porównaniu z innymi inhibitorami aromatazy.

Letrozol ma okres półtrwania 2–4 dni i należy go przyjmować przez 60 dni, aby uzyskać stały poziom w osoczu krwi


Funkcje:


Letrozol ma na celu blokowanie enzymu aromatazy, który z kolei jest odpowiedzialny za produkcję estrogenu.


Będzie przydatny pacjentowi z rakiem piersi na podstawie takiego nowotworu, który często odżywia się hormonem estrogenowym. Będzie to korzystne dla użytkownika sterydów anabolicznych, ponieważ nadmiar estrogenów często prowadzi do jednych z najczęściej powiązanych skutków ubocznych stosowania sterydów anabolicznych.


letrozole finished oil


Przewaga konkurencyjna:


(1) Nasza firma jest profesjonalną fabryką prowadzącą produkcję w Chinach od wielu lat. Obszary dostaw naszych produktów: USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Czechy, Litwa, Irlandia , Tunezja, Meksyk, Grecja, Puerto Rico, Tajlandia, Izrael i tak dalej.

Metoda płatności: T / T, Western union, Moneygram

(2) Dyskretne opakowanie. Opakowanie pasuje najlepiej, abyś mógł bezpiecznie przejść przez odprawę celną. Lub jeśli masz swój własny idealny sposób, można to również wziąć pod uwagę.

(3) Najwyższa jakość. Wysoka jakość gwarantowana, po znalezieniu jakiegokolwiek problemu pakiet zostanie wysłany ponownie.

(4) Bezpieczeństwo wysyłki: Wysyłka ekspresową (FedEx, UPS, DHL, EMS) drogą lotniczą. Najbardziej profesjonalny spedytor byłby polecony dla Ciebie.

(5) Posiadamy zapasy, więc możemy szybko dostarczyć towar w dniu otrzymania płatności.

(6) Ciepła obsługa po sprzedaży dla Ciebie 24/7. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.

(7) Zniżka zostanie przyznana po złożeniu dużego zamówienia.


Szczegóły dostawy: Specjalny sposób może wysyłać produkty od 0,01 kg do 3,5 kg na raz. Możemy zaoferować topiący proszek do płynnej obsługi. I wysyłać ciecz w specjalnych butelkach. Zgodnie z twoją prośbą i ilością, którą kupujesz, mamy kilka metod pakowania.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

e-maile: eleven11@chembj.com


Hot Tags: femara / letrozole 5mg / ml, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

You Might Also Like