Proszek sterydowy Methenolone Enanthate (Primobolan)

Methenolone enanthate steroidowy surowy proszek do budowy mięśni, fitness, przyrost mięśni. Wszelkie potrzeby kontaktu z whatsapp: +8613378646535 E-maile ; eleven11@chembj.com

Szczegóły produktu

steroid store


Surowy proszek metantolonu enanthate steroid do budowy mięśni

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp +8613378646535

E-maile: eleven11@chembj.com


Nazwa produktu: Enhenhate methenolonu

Synonimy: Primobolan Depot; Primo; PRIMOBOLAN-DEPOT; Metenoloneenantate;

Numer rejestru CAS: 303-42-4

Wzór cząsteczkowy: C27H42O3

Masa cząsteczkowa: 414,62

Test: 98% min

Pakowanie: worek foliowy

Wygląd: prawie biały krystaliczny proszek

Min.Zamówienie: 10 Gramów Methenolone Enanthate (Primoject) Dostępny

Pakowanie: 1) Worek z folii aluminiowej: 100 g, 500 g, 1 kg 2) Bęben światłowodowy: 25 kg

Metoda dostawy: HKEMS, DHL, TNT, UPS, FEDEX, EMS, China Air Post itp.

Stawka: 100% Custom Pass, pakiet Diguised i bezpieczna dostawa

Czas dostawy: 2-3 dni robocze

Warunki płatności: T / T, MoneyGram, Western Union
Opis:


Enantan metenolonu lub enantan methenolonu, to oparty na dihydrotestosteronie (DHT) steroid anaboliczno-androgenny (AAS). Jest to estrowa pochodna metenolonu sprzedawana powszechnie pod marką Primobolan Depot (do wstrzykiwania). Kiedy wchodzi w interakcję z enzymem aromatazy, nie tworzy żadnych estrogenów. [Potrzebne cytowanie medyczne] Jest używany przez osoby, które są bardzo podatne na estrogenowe skutki uboczne, mające niższe właściwości estrogenowe niż nandrolon. Enanthate and Octan (patrz octan metenolonu) jest dostępny odpowiednio w postaci iniekcji lub doustnej. Zastrzyk uważa się za mający wyższą biodostępność. Jest to ester enantanowy, który działa dość długo. Ponieważ omija podział wątroby w pierwszym przebiegu, ma również wyższy wskaźnik przeżycia. Tabletki są w postaci krótkotrwałego octanu. Metenolon nie jest 17-alfa-alkilowany, ale 1-metylowany do biodostępności doustnej. Zmniejsza to stres w wątrobie, ale także dostępność. W dawkach 200 mg na tydzień lub mniej (domięśniowo) ciśnienie krwi jest rzadko zmieniane. [Wymagane wskazanie medyczne] Metenolon enanthate może hamować oś podwzgórze-przysadka-gonad.


Methenolone Enanthate / Primobolan Depot Recipe


Dokonajmy razem zastrzyków primobolanowych. Jeśli moi klienci chcą otrzymać 50 fiolek Primobolan Depot100, oznacza to, że stężenie wynosi 100 mg / ml, a specyfikacja to 10 ml / fiolkę. W tym samym czasie musimy użyć BB, BA, oleju z pestek winogron, aby rozpuścić proszek przy użyciu urządzeń chemicznych. Po całkowitym rozpuszczeniu go, należy go przefiltrować i wstrzyknąć strzykawką Whatman.


25 ml na 200 mg / ml

5 gramów enantanu methenolonu (3,75 ml)

16,25 ml Olej z pestek winogron

1,25 ml alkoholu benzylowego = 5%

3,75 ml benzoesanu benzylu = 15%

Primobolan acetate powder

Dawkowanie:


Medyczne zalecenia dotyczące dawek Primobolanu można podzielić na dwie kategorie: (1) Doustne dawki Primobolanu (2) Dawki wstrzykiwane Primobolanu


Wstrzykiwalny Primobolan (Methenolone Enanthate): Wytyczne medyczne dotyczące wariantu Primobolanu do wstrzykiwania wymagały początkowej dawki 200 mg, a następnie 100 mg tygodniowo przez cały czas trwania terapii. W zależności od leczonego stanu, dawki Primobolanu mogą wylądować w dowolnym miejscu w zakresie 100 mg co 1-2 tygodnie lub 200 mg co 2 - 3 tygodnie. Nie ma oddzielnych wytycznych dotyczących dawkowania leku dla kobiet.


Doustny Primobolan (Methenolone Acetate): Wytyczne medyczne dotyczące doustnego wariantu Primobolanu wynosiły 100–150 mg na dobę przez okres nie dłuższy niż 6–8 tygodni. Podobnie jak w przypadku wstrzykiwanych wytycznych dotyczących stosowania Primobolanu, nie ma oddzielnych instrukcji dotyczących dawek samic Primobolanu.Proces kontroli jakości

1) Zakup

Gruntowne badania rynku, zrozumienie cen surowców i wydajności. Do źródła zaopatrzenia, aby w pełni zrozumieć i w pełni zagwarantować jakość zamówień na surowce.

2) Inspekcja

Cztery etapy: pobieranie próbek, obróbka wstępna próbek, pomiar i przetwarzanie danych.

3) Produkcja

a) Każdy operator musi przeprowadzić samodzielną kontrolę produktów i sporządzić odpowiednie zapisy kontroli.

b) Inspektorzy zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin poprzez sprawdzenie kontroli własnej operatora oraz przejrzenie i podpisanie odpowiedniego zapisu. Inspekcja w pełnym wymiarze czasu jest odpowiedzialna za kontrolę gotowego produktu i sprawia, że zapisy dotyczące gotowego produktu są przychodzące.

4) Przed sprzedażą

Wynik testu można dostarczyć przed sprzedażą.

Instytucja wykrywania osób trzecich jest dozwolona, jeśli wyniki testu nie są satysfakcjonujące.Serwis pogwarancyjny:

1. Wysyłamy towary w ciągu 3 dni po otrzymaniu płatności. Jeśli chcesz anulować lub zmienić zamówienie, poinformuj mnie w ciągu 24 godzin po zakończeniu płatności ... Oboje możemy więc wykorzystać to, co najlepsze w złej okazji.

2. Wysyłamy zamówione przez nas towary przez EMS, DHL, UPS lub FedEx. Postanowimy wybrać kuriera zależnego od różnych krajów. Aby znaleźć najlepszy sposób dostawy towarów dla Ciebie.

3. Jak zwykle możesz otrzymać towar w ciągu 4-7 dni. Jeśli towar został zagubiony lub nie został odebrany z innych powodów, skontaktuj się ze mną natychmiast.

Cena fabryczna, czysty zastrzyk, najlepszy kredyt.


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp +8613378646535

E-maile: eleven11@chembj.com


Steroid


Hot Tags: methenolon enanthate (primobolan) proszek steroidowy, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również