Anadrol Oral Raw Hormone Powders Anadrol Oxymetholone

Anadrol Oxymetholone to doustny steroid, który był początkowo stosowany w leczeniu anemii i chorób wyniszczających mięśnie. Jako hormon anaboliczny, leki Oxymetholone mogą promować syntezę białek i hamować dysplazję białkową oraz obniżać poziom cholesterolu we krwi, zmniejszać wydalanie fosforu wapnia i zmniejszać supresję szpiku kostnego, promując rozwój, promując pierwiastki i granulację tkanek.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


2. Specyfikacje:


Anadrol (sterydy)

Alias: oxymetholone

Nr CAS : 434-07-1

Nr EINECS: 207-098-6

Stopień: Klasa farmaceutyczna

Przechowywanie: cieniowanie, ograniczona konserwacja

Producent: HE ZHONG

Czas realizacji: w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności

Czas dostawy : 4-6 dni roboczych

Dostawa: EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS

MF: C21H32O3

MW: 332,48 Czystość: 98%

Temperatura topnienia: 173-176 ° C (178-180 ° C)

Wygląd: Biały krystaliczny proszek


3. Zastosowania:


Anadrol (oxymetholone) jest najprawdopodobniej drugim po Dianabolu (methandrostenolone) jako steryd anaboliczny w kulturystyce. Dodatkowo, miało to istotne znaczenie medyczne, szczególnie w leczeniu niedokrwistości, a ostatnio, w celu utrzymania beztłuszczowej masy ciała u pacjentów z upośledzeniem HIV.

Prezentowany najczęściej jako tabletka 50 mg, oxymetholone jest jednym z najsilniejszych dostępnych sterydów androgennych. Pomimo bardzo niskiego powinowactwa wiązania z receptorem androgenowym, oxymetholone jest bardzo skuteczny w promowaniu rozległych przyrostów masy ciała, głównie przez znaczną poprawę syntezy białek. Z tego powodu jest często używany przez kulturystów i sportowców.


Dawkowanie i cykle Oxymetholone:

Jeśli chodzi o prowadzenie cyklu Anadrol Oxymetholone, niż zalecane dawki w zakresie od 25 mg 150 mg (4-5 tabletek) dziennie. Zawsze zaczynaj od niższej dawki i zwiększaj ją stopniowo, aby przyzwyczaić organizm do tego leku. Przyjmowanie dużych dawek od samego początku cyklu może spowodować poważne skutki uboczne i na pewno tego nie chcesz. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy są na pierwszym cyklu sterydowym.

Ponadto, aby uczynić cykl bardziej skutecznym i utrzymać poziom krwi pod kontrolą, podziel 50 mg Anadrolu Oxymetholone na dwie dawki.

Anadrol Oxymetholone działa na zasadzie im więcej bierzesz tym większe są wyniki, ale wraz z tym zwiększają ryzyko potencjalnych skutków ubocznych. Ten lek to syntetyczny męski hormon (androgen lub steryd anaboliczny) stosowany w leczeniu niskiej liczby krwinek czerwonych (niedokrwistości). Działa poprzez zwiększenie ilości hormonu biorącego udział w produkcji czerwonych krwinek. Ze względu na ryzyko poważnych, potencjalnie zagrażających życiu działań niepożądanych, lek ten nie może być stosowany do poprawy wyników sportowych lub wyglądu fizycznego. Anadrol Oxymetholone nie zwiększa zdolności sportowych. W przypadku stosowania zgodnie z zaleceniami pod nadzorem medycznym ryzyko jest minimalne.


4. szczegóły ochrony


Oxymetholone / Anadrol COA:

 

Nazwa produktu Oxymetholone
Analiza 97,0 ~ 103,0% 99,31%
Temperatura topnienia 172 ~ 178 ℃ 172,0 ~ 176,0 ℃
Dokładny obrót + 34 ~ + 38 ° (C = 2, w dioksanie) + 36,3 °
Strata przy suszeniu 1,0% max w próżni nad P2O5 przez 4 godziny 0,26%
Pozostałości rozpuszczalników spełnia wymagania. Zgodny
Organiczne lotne zanieczyszczenia spełnia wymagania. Zgodny
5. Pakowanie i dostawa


Nasze usługi
Szybka dostawa Dostawa w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
Jakość Jakość może być obiecana. Gorąco sprzedam na całym świecie
Zasady płatności Dostępny przelew bankowy T / T, Western Union, Bitcoin i MoneyGram
Próba Próbka dostępna w dowolnym momencie
Śledzenie zamówienia w dowolnym momencie W każdej chwili poinformuj o nowej sytuacji w swoim zamówieniu
Pakiet Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałamiHot Tags: anadrol doustny surowy hormon w proszku anadrol oxymetholone, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

Może ci się spodobać również