Stanozolol Winstrol Oral Raw Hormone Powder do kulturystyki

Methandrostenolone (Dianabol lub D-bol) jest silnym związkiem steroidowym zdolnym do wytwarzania dużych przyrostów masy mięśniowej. Jest to również jeden z najstarszych związków steroidowych i pomimo wielu lat doskonalenia technologii sterydów, D-bol jest nadal powszechnie stosowany. Dianabol jest często wykorzystywany przez kulturystów i sportowców do pobudzania wzrostu mięśni lub jako pomost między cyklami innych leków w celu utrzymania zysków. Działanie większości wstrzykiwalnych sterydów anabolicznych jest znacznie zwiększone przez dodanie Dianabolu. Poprawa jest większa niż po prostu zwiększając ilość wstrzykiwanej o tę samą ilość.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


2. Specyfikacje:


Stanozolol (Winstrol)

Alias: STANOZOL; STANOZOLOL; STANAZOL; winstrol l

Nr CAS : 10418-03-8

Numer EINECS: 233-894-8

Stopień: Klasa farmaceutyczna

Przechowywanie: cieniowanie, ograniczona konserwacja

Producent: HE ZHONG

Czas realizacji: w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności

Czas dostawy : 4-6 dni roboczych

Dostawa: EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS

MF: C21H32N2O

MW: 328,49

Czystość: 98%

Wygląd: Biały lub prawie biały krystaliczny proszek3. Zastosowania:


 

Metylotrienolon ma niezwykle silne powinowactwo wiązania do receptora androgenowego, nawet przewyższając testosteron. To oczywiście potwierdza twierdzenie, że trenbolon jest niezwykle anaboliczny, ponieważ przez wiązanie z receptorem androgenowym związek jest w stanie aktywować mechanizmy anaboliczne, które zależą od receptora androgenowego, jeden z wielu sposobów, w jaki sterydy anaboliczne wspomagają wzrost mięśni. Receptory androgenowe występują również w tkance tłuszczowej. Przy stymulacji związkiem, takim jak wiążący się z nimi Trienol, może to prowadzić do wyższego niż normalne działania lipolitycznego. Więc ten lek nie tylko pomaga budować mięśnie, ale może pomóc spalić tłuszcz.


Polecam dawkowanie Winstrol

Dawki winstrolu na ogół nie są tak dramatycznie rozłożone. Od samego początku możemy powiedzieć, że średnie dawki Winstrolu dla mężczyzn wahają się od 50 mg do 100 mg dziennie dla osób o ograniczonej sprawności fizycznej i 10 mg co drugi dzień do każdego dnia dla kobiet. Dla tych, którzy uzupełniają wyniki sportowe, dawki są często nawet niższe. Dla sportowców płci męskiej dawki Winstrolu mogą być tak niskie, jak 20-25 mg co drugi dzień, ale dla kobiet średnie dawki Winstrolu będą nadal spadać w dawce 10 mg co drugi dzień. Należy pamiętać, że zwłaszcza w przypadku sportowców płci męskiej, całkowite dawki mogą być bardziej zgodne z dawkami ciała, ale te niższe dawki nie są rzadkością.

Skutki uboczne Winstrol

Stanozolol może znacznie podnieść poziom cholesterolu LDL. Całkowita dawka będzie odgrywać rolę, jak również genetyczna predyspozycja do wysokiego poziomu cholesterolu, ale dla zdrowego dorosłego może być kontrolowana. Mogą wystąpić efekty uboczne Winstrol, takie jak wypadanie włosów i trądzik. Hormon Stanozolol należy do rodziny sterydów anabolicznych C17-Alpha Alkylated (C17-aa). Oznacza to, że hormon został strukturalnie zmieniony na 17 pozycji węgla, aby przetrwał pierwsze przejście przez wątrobę. Bez tej zmiany strukturalnej hormon zostałby zniszczony, zanim stałby się użyteczny; jednak powoduje również, że hormon jest toksyczny dla wątroby.

Gotowanie przepis Winstrol (stanozolol)

E: 40 ml Winstrolu na bazie oleju 25 mg / ml

1 gram Stanozololu

1 zlewka odpowiednia do przechowywania objętości płynów

7,8 ml PEG 300

31,2 ml 190 Proof Grain Alcohol

E: 100 ml winstrolu na bazie wody 50 mg / ml

Mikronizowany proszek Winstrol 5 gramów

BB = 24 ml (24%)

BA = 3 ml (3%)

Polisorbat 80 = 3 ml (3%)

Woda destylowana (tylko) 62,5 ml
4. szczegóły ochrony


 

COA;


Test

Standard analizy

Wyniki

Identyfikacja

IR:

Przechodzić

UR:

Dokładny obrót

+ 34 ~ + 40 °

+ 36,2 °

Strata przy suszeniu

≤ 1%

0,6%

Inne steroidy

≤2% (TLC)

Przechodzić

Organic Volatile Impuritie

≤2500PPM

1000PM

Analiza

98,0 ~ 100,5%

99,0%

Wniosek

Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP32.


5. Pakowanie i dostawa


Obiecujemy, że większość produktów jest w magazynie i dostępne są bezpłatne próbki . mamy profesjonalny zespół specjalny na paczkę i wysyłkę i patrzymy na kod śledzenia 24h na przejście celne gwarantowane.   Wysoka jakość, rozsądna cena oraz szybka i bezpieczna dostawa to zawsze nasze dążenie.   Z pewnością jest to dla ciebie ciepła usługa posprzedażna. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.Hot Tags: stanozolol winstrol doustny surowy hormon w proszku do kulturystyki, Chin, producentów, dostawców, fabryki, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również