Dehydroisoandrosterone DHEA

Dehydroisoandrosteron jest hormonem steroidowym wytwarzanym przez nadnercza. Dehydroizoandrosteron zwykle występuje u ludzi, roślin i zwierząt i jest dostępny jako suplement diety.

Szczegóły produktu


Anaboliczny surowy proszek steroidowy Dehydroisoandrosterone DHEA CAS 53-43-0


Możesz kupić surowy proszek sterydów, peptyd, olej do sterydów do wstrzykiwania, sarmy do kulturystyki;

Możesz także kupić sprzęt potrzebny do gotowania oleju lub wytwarzania tabletek lub kapsułek;

Możesz nawet uzyskać od nas wsparcie techniczne, jeśli chcesz stworzyć firmę na tym polu;

Jednym słowem dążymy do tego, aby pomóc Ci w zakupie w jednym miejscu!

mile widziane zapytanie! Wracaj do mnie, jeśli jesteś zainteresowany. Czekamy na naszą wspaniałą współpracę!

whatsapp + 8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com


Dehydroisoandrosterone DHEA Szybkie szczegóły


Nazwa produktu Dehydroisoandrosteron
Alias DHEA, Prasterone
CAS 53-43-0
FORMUŁA MOLEKULARNA C19H28O2
MOC MOLEKULARNY 288,43
Einecs 200-175-5
CZYSTOŚĆ 99,0%
STAN FIZYCZNY biały krystaliczny proszek
Stosowanie Do produkcji steroidowych leków hormonalnych i środków antykoncepcyjnych, głównego surowca.
Przechowywanie przechowywać w chłodnym, suchym miejscu
Metody pakietowe setki ukrytych pakietów
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Dehydroisoandrosterone DHEA Descrption


Dehydroisoandrosteron DHEA to materiał farmaceutyczny i produkty pośrednie, hormon steroidowy. Dehydroepiandrosteron (DHEA) jest hormonem prekursorowym, co oznacza, że sam ma niewielkie działanie biologiczne, ale ma silne działanie po przekształceniu w inne hormony, takie jak estradiol. Dehydroepiandrosteron jest wytwarzany z cholesterolu głównie przez zewnętrzną warstwę nadnerczy, znaną jako kora nadnerczy, chociaż jest również wytwarzany przez jądra i jajniki w małych ilościach. U kobiet dehydroepiandrosteron jest ważnym źródłem estrogenów w organizmie - dostarcza około 75% estrogenów przed menopauzą i 100% estrogenów w organizmie po menopauzie.


Aplikacja DHEA Dehydroisoandrosterone


wszyscy (mężczyźni i kobiety) naturalnie tworzą DHEA w naszym organizmie - hormon odgrywa rolę w ponad 150 różnych funkcjach metabolicznych. W rzeczywistości jest to jeden z najliczniejszych hormonów w ludzkim organizmie! Nadnercza są głównymi producentami naturalnie występującego DHEA, ale mężczyźni również wydzielają je ze swoich jąder. Po wyprodukowaniu organizm przekształca go w kilka innych hormonów, w tym androstendion i kilka hormonów płciowych, uzyskując przydomek „macierzysty hormon”.


W pewnym sensie DHEA działa jak naturalny steryd anaboliczny, ponieważ zwiększa produkcję naturalnych hormonów wzrostu, które pomagają budować beztłuszczową masę mięśniową i zwalczają gromadzenie się tłuszczu. Dlatego forma suplementu jest popularna wśród sportowców i kulturystów.


Dehydroisoandrosterone DHEA wzrasta na poziomie złota, funkcja wydzielania wewnętrznego może być regulacją sprzężenia zwrotnego osi gonad przysadki podwzgórza, zwiększać hormon płciowy wewnątrz ciała, zwiększa poziom męskiego hormonu w organizmie, wzmacnia funkcje seksualne.


Dla mężczyzn złoto może automatycznie dostosowywać zawartość testosteronu w kombinacji hormonów męskich i żeńskich, dostosowując równowagę i poprawiając funkcje seksualne; Dla kobiet, androgen jest głównym materiałem dla kobiet, które utrzymują uczucie, zasada i androgen mogą hamować zanik łechtaczki, poprawiać wrażliwość, poprawiając w ten sposób przyjemność koitalną. Złoto można dodatkowo przekształcić w estrogen, smarowanie, aby utrzymać kwaśne środowisko antybakteryjne kobiecej seksualności, a pochwa i ściana pochwy, może również zachować równowagę hormonów męskich i żeńskich, zwiększyć przyjemność seksualną.


Jak dawkować DHEA


DHEA podawano w dawce 200 mg / dobę przez 24 tygodnie z niewielkimi efektami androgennymi. W innym badaniu stosowano dawkę do 400 mg / dobę przez 8 tygodni z niewielką liczbą zgłoszonych zdarzeń niepożądanych. W badaniu długoterminowym obserwowano pacjentów otrzymujących 50 mg DHEA przez 12 miesięcy, przy czym liczba i nasilenie działań niepożądanych były niewielkie. Inne badanie dostarczyło dawkę 50 mg DHEA przez 10 miesięcy bez zgłaszania poważnych działań niepożądanych.


DHEA powder


Dlaczego właśnie my?

 


Zalety
Bogate doświadczenie

Specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze sterydy i hormony eksportujemy do krajów zamorskich, do Europy, Afryki, Azji, obu Ameryk i innych krajów, a także otrzymujemy bardzo dobre opinie od naszych klientów i nawiązaliśmy długie przyjazne stosunki współpracy.

Świetna jakość, czystość i korzystne.

Dobra jakość to jeden z naszych sekretnych sukcesów, zapraszamy na próbki.Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa

Mamy odpowiednie zapasy i możemy je zorganizować w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Numer śledzenia zostanie szybko poinformowany po wysyłce.
Mamy specjalny sposób na wysyłanie produktów 2mg do 100mg na raz. Oferujemy topienie proszku do obsługi płynów. I wysyłaj płyn w specjalnych butelkach.

Dobra obsługa posprzedażna

Opowiedz aktualizację pakietu jak najszybciej i postaraj się jak najlepiej rozwiązać, gdy klient napotkał różne problemy!Wszystko jest dla klientów

Nasze produkty i usługi skoncentrują się na największym zapotrzebowaniu klientów. Z każdym klientem mamy największy entuzjazm i szczerą współpracę.
Podsumowując, wysoka jakość, najlepsza obsługa, bezpieczeństwo dostaw i konkurencyjna cena to nasze nieustanne dążenie.

 

O nas


Jesteśmy firmą działającą w globalnym przemyśle chemicznym. Nasze produkty są zatwierdzone i bezpieczne. Nasze działania opierają się na wartościach otwartości, szacunku, zaufania, odpowiedzialności, rozwoju zawodowego i satysfakcji klienta. Wartości te są podstawą naszego sukcesu. skup się na rozwijaniu i ulepszaniu standardów. Ciągle szukamy rozwiązań, które zadowolą wszystkich naszych klientów.

Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem produkującym różnego rodzaju sterydy, produkty peptydowe i surowce farmaceutyczne.

Nasze centrum badań i rozwoju oferuje również usługi syntezy niestandardowej.

Możemy dostarczyć różne ilości niestandardowych chemikaliów do syntezy w skali laboratoryjnej, przemysłowej i przemysłowej z ponad piętnastoma latami.

1. Mamy ponad 15 lat doświadczenia w tej dziedzinie.
2. Możemy zapewnić konkurencyjną cenę dla każdego klienta i zagwarantować jakość naszych towarów.
3. zwracamy uwagę na wymagania każdego klienta i budujemy z nim dobre relacje.
4. Mamy długotrwałe relacje biznesowe z wieloma krajami, takimi jak Kanada, Meksyk, Brazylia, Wielka Brytania, Rosja, Niemcy, Indie, RPA, Malta, Egipt, Armenia, Australia, Filipiny, Belgia, Holandia, Dania itd.
Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania, aby mnie skonsultować, skontaktuj się ze mną w każdej chwili.

wickr ID puresteroid whatsapp + 8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com

 

Dehydroisoandrosterone DHEAHot Tags: dehydroisoandrosterone dhea, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurtownia

Zapytanie

Może ci się spodobać również