Heksahydrobenzylowęglan parabolanu Tren 75 mg / ml

Parabolan to najbardziej rozpoznawalna marka trenbolonu heksahydrobenzylowęglanu, wolno działającego wstrzykiwalnego estru silnego trenbolonu anabolicznego. Trenbolon pojawia się najczęściej jako octan trenbolonu, który jest znacznie szybciej działającą formą leku (patrz: octan trenbolonu). Stosowany tu ester węglanu heksahydrobenzylu rozszerza uwalnianie trenbolonu na ponad 2 tygodnie, co zawsze uważano za bardziej odpowiednie do stosowania u ludzi z powodu rzadszego schematu wstrzykiwania. Podstawowy trenbolon steroidowy jest w przybliżeniu trzy razy bardziej androgenny niż testosteron, co czyni go dość silnym androgenem. Wykazuje także około 3-krotnie większą aktywność budowania tkanki w porównaniu z jej właściwościami androgennymi, dzięki czemu jej oficjalna klasyfikacja jest sterydem anabolicznym. Wpływ trenbolonu na budowanie mięśni jest często porównywany z takimi popularnymi substancjami wypełniającymi jak testosteron lub Dianabol, ale bez takich samych efektów ubocznych związanych z estrogenem. Jest on najczęściej identyfikowany jako lek budujący masę mięśniową i jest niezwykle popularny wśród sportowców ze względu na jego zdolność do promowania szybkiego wzrostu siły, rozmiaru mięśni i definicji.

Szczegóły produktu


1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.


2. Dane techniczne:

Nazwa produktu Heksahydrobenzyl węglan trenbolonu
Inna nazwa Heksahydrobenzyl węglan trenbolonu; Trenbolon Cykloheksylometylowęglan; Parabolan
Numer rejestru CAS 23454-33-3
EINECS 245-669-1
Formuła molekularna C26H34O4
Waga molekularna 410,5458
Analiza 99%
Wygląd Krystaliczny proszek o barwie białej do jasnożółtej
Stosowanie może być stosowany jako materiał farmaceutyczny
Standard Standard korporacyjny
Cena £ Negocjowane
Minimalna ilość zamówienia 10g
Pakiet: Znakomity i zgodny z wymaganiami klientów
Czas realizacji wysyłki W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
Opcje płatności Western Union, MoneyGram, przelew bankowy
Wysyłka  Ekspresowa dostawa z DHL, EMS, Fedex, TNT, UPS (w ciągu 5-7 dni po dokonaniu płatności)3. Zastosowania:


Steriodes Hormon Parabolan w proszku / Trenbolon cykloheksylometylowęglan / Trenbolon Heksahydrobenzyl węglan / Nr CAS: 234
Hormon asymilacji białka.Trenbolon jest sterydem stosowanym przez lekarzy weterynarii na zwierzętach hodowlanych w celu zwiększenia wzrostu mięśni i apetytu, zwiększenia czasu połowicznego rozpadu, trenbolon nie jest stosowany w postaci nierafinowanej, ale jest raczej podawany jako pochodne estrowe, takie jak octan trenbolonu, trenbolon enanthate ortrenbolon węglan cykloheksylometylu, normalna dawka kulturystyczna może wahać się od 200 mg / tydzień do 1400 mg / tydzień. Octan trenbolonu może być wstrzykiwany raz w tygodniu, a octan trenbolonu jest często rafinowany jako „Fina” przez użytkownika, związki trenbolonu mają powinowactwo wiązania do receptora androgenowego pięć razy wyższe niż testosteronu.

Kulturystyka Parabolan Tren Hexa Zastosowanie:
Parabolan jest jednym z najlepszych sterydów anabolicznych wszechczasów. Jednym z niewielu sterydów, które mogłyby go przewyższyć, byłby octan trenbolonu. Podczas gdy oba składają się z hormonu Trenbolon, często łatwiej jest utrzymać szczytowy i stabilny poziom hormonu we krwi w wersji Acetate. W obu przypadkach masz fantastyczny steryd anaboliczny. Jest nie tylko potężny, ale i wszechstronny. Po prostu oddziela go w taki sposób, że większość sterydów anabolicznych nigdy nie śni.

Dla wysokiej jakości poza sezonem ten steryd jest trudny do pokonania. Dla hardkorowych osobników rotacja Parabolanu i Deca Durabolin wraz z testosteronem może być świetnym stosem poza sezonem. Dla kulturysty wyczynowego, podczas gdy przeciętny człowiek jest mile widziany, aby go bez niego wyciąć, zawodnik powinien mieć w torbie tę lub jakąś formę Trenbolona. Dla konkurenta niezbędne są związki Parabolan i Trenbolon.

Estry Trenbolonu :
Najczęściej stosowanymi estrami są octan trenbolonu i enantan trenbolonu. dostarczamy również Trenbolon Base (Trenbolon No Ester), Trenbolon Hexahydrobenzylcarbonate, który można wykorzystać do produkcji Tren Blend, taki jak Tri Trenabol 150mg, Tri-tren 180mg.

Parabolan Tren Hexa Dose lub Cycle reviews:
Skuteczna dawka (mężczyźni): 300-500 mg / tydzień
Skuteczna dawka (kobiety): Nie zalecane
Aktywny czas życia: 5-7 dni
Czas wykrywania: 4-5 tygodni

 

4. szczegóły ochrony


COA:

Nazwa produktu Trenbolonowy węglan cykloheksylometylu
Wygląd Biały krystaliczny proszek
Strata przy suszeniu ≤ 0,5% 0,24%
Rotacja optyczna + 79 ° ~ + 83 ° 81,4 °
(HPLC) Oznaczenie 97-103,0% 99,5%
Wolny kwas 0,5% maks 0,36%
Zwykłe zanieczyszczenia 2,0% maks 1,5%
Pozostałości rozpuszczalników spełnia wymagania Zgodny
Pozostałość przy zapłonie 0,2% max 0,03%


5. Pakowanie i dostawa

 


Wskazówki
1. Używamy wyłącznie medycznego nośnika, takiego jak BA, BB, olej z pestek winogron, etylowy oleas, gwajakol i tak dalej, aby gotować nasze wstępnie zmieszane oleje.
2. Sprzedawane przez nas oleje są częściowo finiszowane, więc kiedy otrzymałeś oleje, najpierw musisz je przefiltrować, a następnie gotowe do wstrzyknięcia.
3. Podgrzewanie półproduktów do strzykawek do 20 ° C sprawi, że proces filtrowania będzie płynniejszy.
4. Tutaj można dostarczyć butelki, kapsle, etykiety, maszynę do filtrowania, zaciskarkę i całą powiązaną maszynę produkcyjną.Hot Tags: parabolan tren heksahydrobenzylowęglan 75mg / ml, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również