Clomifene Citrate / clomid Anti Estrogen Steoid

Clomiphene Citrate / clomid jest produktem PCT dla anty estrogenów. Produkty te są przeznaczone do budowy mięśni. Utrata wagi, fitness, wyposażenie siłowni i przyrost mięśni.

Szczegóły produktu

sklep ze sterydami

Proszek steroidowy cytrynianu klomidu dla antyestrogenu

Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

E-maile: eleven11@chembj.com


Cytrynian Clomidu

Synonimy: cytrynian klomifenu; cytrynian klomifenu; clomphid; clomid; Fertyl; clomivid; Fertivet; hormony antyestrogenowe; chloramifen; serofen; pergotime; clomphid; Clomid

CAS: 50-41-9

EINECS: 200-035-3

Test: ponad 98%.

Opakowanie: worek 1 kg / folia lub w razie potrzeby.

Dostawa: Kurier.

MF: C32H36ClNO8

MW: 598,08

Charakter: Biały krystaliczny proszek. Temperatura topnienia 116,5-118, słabo rozpuszczalna w etanolu, chloroformie, wodzie, nierozpuszczalna w eterze.

Zastosowanie: Clomid jest antyestrogenem z wyboru dla poprawy regeneracji naturalnej produkcji po cyklu, poprawiając produkcję testosteronu u sportowców wytrzymałościowychCOA:

Przedmioty testowe Specyfikacja Wyniki testów
Wygląd Biały lub białawy proszek biały proszek
Identyfikacja Zgodne z UV Zgodny
Organiczny azotowy Zgodny Zgodny
Cytrynian Zgodny Zgodny
woda Nie więcej niż 1,0% 0,35%
Ciężka woda Nie więcej niż 0,002% Zgodny
Związane z tym zanieczyszczenia Powiązany związek A: Nie więcej niż 2,0% 0,84%
Indywidualny: nie więcej niż 0,5% 0,36%
Izomer (Z) Zgodny Zgodny
Org anicvolatile impuritise Zgodny Zgodny
Analiza Między 98,0 a 102,0% 99,5%

Opis:

Cytrynian klomifenu jest mieszanym agonistą / antagonistą estrogenu (aktywatorem / blokerem), który po związaniu z receptorem estrogenowym, stawia cytrynian klomifenu w nieco innej konformacji (kształcie) niż estradiol. Receptor estrogenowy wymaga wiązania estrogenu lub leku w miejscu wiązania, a także wiązania któregokolwiek z kilku kofaktorów w różnych miejscach. Podobnie jak w przypadku kobiet, jedynym rzeczywistym zastosowaniem cytrynianu klomifenu jest możliwe zarządzanie endogennym poziomem estrogenu w pobliżu czasu walki. Może to zwiększyć utratę tłuszczu i muskulaturę, szczególnie w obszarach kobiecych, takich jak biodra i uda. Cytrynian klomifenu często wywołuje u kobiet niepokojące działania niepożądane (omówione poniżej), a także nie jest bardzo popularny wśród tej grupy sportowców. Komórki są również sporadycznie stosowane okresowo podczas cyklu sterydowego, w celu zapobieżenia zmniejszeniu naturalnego poziomu testosteronu . W wielu przypadkach taka praktyka może okazać się trudna, zwłaszcza w przypadku stosowania silnych androgenów przez dłuższy czas.

Jeśli chodzi o toksyczność i skutki uboczne, cytrynian klomifenu jest uważany za bardzo bezpieczny lek. Kulturyści rzadko zgłaszają jakiekolwiek problemy, ale wymienione możliwe działania niepożądane obejmują uderzenia gorąca, nudności, zawroty głowy, bóle głowy i czasowo niewyraźne widzenie. Cytrynian klomifenu jest lekiem, który stymuluje jajniki do uwalniania jaj. Stymulacja owulacji przy użyciu cytrynianu klomifenu jest dobrze znanym, skutecznym leczeniem. Cytrynian klomifenu jest najczęściej stosowanym ze wszystkich leków na płodność. Inne leki, które można stosować do leczenia zaburzeń owulacji, obejmują metforminę i bromokryptynę


Aplikacje:

Clomid jest antyestrogenem z wyboru dla poprawy regeneracji naturalnej produkcji testosteronu po cyklu, poprawy produkcji testosteronu u sportowców wytrzymałościowych, a także jest skuteczny w zmniejszaniu ryzyka ginekomastii podczas cyklu wykorzystującego aromatyzujące steroidy. Clomid jest antyestrogenem z wyboru dla poprawy regeneracji naturalnej produkcji po cyklu, poprawiając produkcję testosteronu sportowca wytrzymałościowego. Clomid jest stosowany w leczeniu niepłodności u kobiet. Cytrynian klomifenu jest najczęściej stosowanym ze wszystkich leków na płodność.

Cytrynian klomifenu_ 副本

Stosowanie:

Cytrynian klomifenu uważany jest za bardzo bezpieczny lek. Kulturyści rzadko zgłaszają jakiekolwiek problemy, ale wymienione możliwe działania niepożądane obejmują uderzenia gorąca, nudności, zawroty głowy, bóle głowy i czasowo niewyraźne widzenie. Cytrynian klomifenu jest lekiem, który stymuluje jajniki do uwalniania jaj. Stymulacja owulacji przy użyciu cytrynianu klomifenu jest dobrze znanym, skutecznym leczeniem. Cytrynian klomifenu jest najczęściej stosowanym ze wszystkich leków na płodność. Inne leki, które można stosować do leczenia zaburzeń owulacji, obejmują metforminę i bromokryptynę


Cykle Clomida i skuteczne dawki:

Ponieważ PCT jest najbardziej optymalnym czasem na używanie Clomid, tutaj będziemy najbardziej zainteresowani dawkowaniem i czasem trwania. Większość uzna, że okres PCT wynoszący około 4 tygodnie będzie wystarczający w przypadku 3 tygodni terapii całkowitej, w tym Clomid. Wysokiej jakości PCT na ogół zaczyna się od około 10 dni stosowania hCG w Clomid lub Nolvadex. Wielu sportowców z powodzeniem ukończyło okres PCT, śledząc stosowanie hCG przez jeden tydzień Clomidu w dawce 150 mg na dobę, a następnie przez 2 tygodnie w dawce 100 mg dziennie. Jednak dla niektórych nie będzie to wystarczające, a kolejny tydzień około 50-100 mg może być potrzebny.


Clomid Oral Conversion Recipes:


20 ml przy 50 mg / ml

1 gram cytrynianu klomifenu

1 zlewka odpowiednia do przechowywania objętości płynów

7,6 ml glicerolu

11,3 ml 190 Proof Grain Alcohol


20 ml przy 50 mg / ml

1 gram cytrynianu klomifenu

1 zlewka odpowiednia do przechowywania objętości płynów

8,4 ml PEG 600

10,5 ml 190 Proof Grain Alcohol


Wszelkie potrzeby kontaktu:

WhatsApp: +8613378646535

E-maile: eleve11@chembj.com


Wszelkie potrzeby kontaktu:


Imię

Imię

Propionian testosteronu

Letrazole (Femara)

Testosteron Enanthate

Dutasteryd

Dekanian testosteronu

Finasteryd

Octan testosteronu

Formestane

Fenylopropionian testosteronu

Exemestane (Aromasin)

Cypionian testosteronu

Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex)

Sustanon 250

Cytrynian klomifenu

Undecylenian testosteronu

Cytrynian sildenafilu (Vigra)

Izokapronian testosteronu

Octan metenolonu

Boldenon undecylenate (Equipoise)

Methenolone Enanthate (Metenoloneenanthate / Primobolan)

Dekanian nandrolonu

Dehydroepiandrosteron (DHEA)

Fenylopropionian nandrolonu

Heksahydrobenzyl węglan trenbolonu

Octan trenbolonu

Cialis (Tadalafil)

Trenbolon Enanthate

L-trijodotyronina (T3)

Propionian drostanolonu

4-chloro-17a-metylo-androst-1,4-dien-3-17b-dion, Turinabol-doustny

Enanthat Drostanolone

Mesterolone (Proviron)

Oxandrolone, Oxandrin, Anavar

Anastrozole (Arimidex)

Methandienone, Dianabol

Oxymetholone, Anadrol

Stanozolol, Winstrol

2,4-dinitrofenolan (DNP)


Hot Tags: cytrynian klomifenu / clomid anty estrogen steoid, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również