Cytrynian klomifenu (clomid) CAS.54965-24-1

Cytrynian klomifenu jest powszechnie znaną marką cytrynianu leku klomifenu. Nie jest sterydem anabolicznym, ale lekiem na receptę, przepisywanym zwykle kobietom jako środek wspomagający płodność. Wynika to z faktu, że cytrynian klomifenu wykazuje wyraźną zdolność do stymulowania owulacji.

Szczegóły produktu

Clomid sterydowego surowego proszku na anty estrogen

Nazwa produktu: Cytrynian klomifenu

Alias: cytrynian klomifenu, Clomid, Serophene, Clomphid, Pergotime

CAS: 50-41-9

MF: C32H36ClNO8

MW: 598,08

EINECS: 200-035-3

Wygląd: Biały krystaliczny proszek


COA:

Przedmioty testowe

Specyfikacja

Wyniki testów

Wygląd

Biały lub białawy proszek

Zgodny

Identyfikacja

Zgodne z UV

Zgodny

Organiczny azotowy

Zgodny

Zgodny

Cytrynian

Zgodny

Zgodny

woda

Nie więcej niż 1,0%

0,38%

Ciężka woda

Nie więcej niż 0,002%

Zgodny

Związane z tym zanieczyszczenia

Powiązany związek A: Nie więcej niż 2,0%

0,86%

Indywidualny: nie więcej niż 0,5%

0,38%

Izomer (Z)

Zgodny

Zgodny

Organvolatile impuritise

Zgodny

Zgodny

Analiza

Między 98,0 a 102,0%

99,2%


Aplikacje:

Clomid jest lekiem podawanym kobietom do stosowania jako środek wspomagający płodność. Clomid jest jednak znacznie słabszy niż Nolvadex w mg dla porównania mg, przy czym około 150 mg Clomidu jest równe 20 mg Nolvadexu (1). Należy jednak zauważyć, że 150 mg Clomidu nadal będzie wzrastać do około 150% wartości wyjściowej (1). Jednak nie musisz używać 150mgs; W moich badaniach odkryłem, że dawki tak niskie, jak 50 mg, pokażą poprawę i podwyższenie. W rzeczywistości mój oryginalny reżim terapii post-cyklicznej (jak sugerował Dan Duchaine w oryginalnym podręczniku sterydów podziemnych) wynosił 100 mg dziennie przez tydzień i 50 mg / dzień przez tydzień.


Nie śmiejcie się i pod koniec lat 90., kiedy większość użytkowników sterydów anabolicznych nie wiedziała nawet, jak używać Clomid, uznano ją za „najnowocześniejszą” procedurę PCT. Podejrzewam, że Duchaine pierwotnie wprowadził ten związek do sterydów za pomocą społeczności.


Clomid, podobnie jak Nolvadex, jest bardzo bezpieczny dla długotrwałego leczenia obniżonego, a niektóre badania wykazały jego bezpieczeństwo i skuteczność przez okres do czterech miesięcy. A po cyklu, kiedy osoby używające sterydów cierpią z powodu obniżenia formy, Clomid jest najbardziej skuteczny.


Opis

Cytrynian klomifenu jest powszechnie znaną marką cytrynianu leku klomifenu. Nie jest sterydem anabolicznym, ale lekiem na receptę, przepisywanym zwykle kobietom jako środek wspomagający płodność. Wynika to z faktu, że cytrynian klomifenu wykazuje wyraźną zdolność do stymulowania owulacji.


Osiąga się to poprzez blokowanie / minimalizowanie wpływu estrogenu w organizmie. Bardziej konkretny Clomid jest chemicznie syntetycznym estrogenem o właściwościach agonistycznych / antagonistycznych i jest bardzo podobny pod względem struktury i działania do Nolvadexu. W niektórych tkankach docelowych może blokować zdolność estrogenu do wiązania się z odpowiednim receptorem. Jego zastosowanie kliniczne polega zatem na przeciwdziałaniu negatywnemu sprzężeniu zwrotnemu estrogenów na osi podwzgórze-przysadka-jajnik, co zwiększa uwalnianie LH i FSH. To oczywiście może pomóc w wywołaniu owulacji.

Clomifene Citrate


Jak działa cytrynian klomifenu?

Klomifen wyzwala przysadkę mózgową do wydzielania zwiększonej ilości hormonu folikulotropowego (FSH) i LH (hormonu luteinizującego). Działanie to stymuluje wzrost pęcherzyka jajnikowego, a tym samym inicjuje owulację.


Podczas normalnego cyklu miesiączkowego tylko jedno jajo jest owulowane. Stosowanie klomifenu często powoduje, że jajniki wytwarzają dwa lub trzy jaja na cykl. Klomifen jest przyjmowany doustnie przez 5 dni i jest aktywny tylko w ciągu miesiąca, w którym jest przyjmowany.


Clomid Oral Conversion Recipes:

20 ml przy 50 mg / ml

1 gram cytrynianu klomifenu

1 zlewka odpowiednia do przechowywania objętości płynów

7,6 ml glicerolu

11,3 ml 190 Proof Grain Alcohol


20 ml przy 50 mg / ml

1 gram cytrynianu klomifenu

1 zlewka odpowiednia do przechowywania objętości płynów

8,4 ml PEG 600

10,5 ml 190 Proof Grain Alcohol


Usługi

1) W przypadku każdego zapytania zawsze odpowiadamy terminowo i cierpliwie. Wszystkie istotne informacje zostaną dostarczone, aby pomóc Ci dokonać mądrego wyboru


2) Jeśli zamówisz surowy proszek, możemy dostarczyć Ci COA, Cook Recipes of Steroid Oil, Opinie innych klientów


3) Jeśli zamówisz wstrzykiwalny olej sterydowy, zapewnimy Ci fiolki, gumowe korki, filtry strzykawkowe, automatyczną filtrację, zaciskarkę, prasę, pudełka, a także wprowadzenie i informacje zwrotne od innych klientów.


4) Po dokonaniu płatności, przesyłka i zdjęcia zostaną dostarczone w ciągu 24 godzin; Numer śledzenia zostanie podany w ciągu 36 godzin


5) W przypadku ważnych informacji o paczkach, takich jak: lewy kraj oryginału, przyjechał do kraju docelowego, przekazany urząd celny, wyprowadzony, dostarczony, te informacje zostaną wysłane na czas.

Clomifene


Produkty powiązane:

Cypionian testosteronu

Dianabol

SR9009

MGF

Fenylopropionian testosteronu

Anavar

LGD4033

CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Propionian testosteronu

Anadrol

MK2866

GHRP-2

Octan trenbolonu

Cypionian boldenonu

Cardarine

GHRP-6

Sustanon 250

T3

YK11

Heksarelin

Trenbolon Enanthate

Trenbolon Hex

s4 (anadaryna)

TB50

Dekanian nandrolonu

T4

Rad140

Oksytocyna

Nandrolon fenylopropionian

Sildenafil (viagra)

MK677

HGH 176-191

Równowaga

Cytrynian tamoksyfenu

Aicar

igf-1 LR3

Propionian Masteron

Eksemestan

S-23

PT-141

Masteron Enanthate

Anastrozol

sr9011

Melanotan-2

Winstrol

Letrozol

lgd-3033

BPC157

Hot Tags: cytrynian klomifenu (clomid) cas.54965-24-1, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również