Primobolan Methenolone Acetate Powder

Octan methenolonu jest androgennym steroidem o wyraźnym działaniu anabolicznym. Powszechnie używany do nakładania masy i rozmiaru, jednocześnie zwiększając siłę. Hormon ten jest niezwykle skutecznym środkiem wypełniającym i jest jednym z najlepszych znanych budowniczych mięśni.

Szczegóły produktu

Primobolan Methenolone Acetate Steroid Powder do cyklu cięciaSzybka informacja o octanie methenolonu


Octan methenolonu (Primobolan) jest bardzo bezpiecznym sterydem do cięcia, ci, którzy kupują Primobolan, stwierdzą, że jest nieco silniejszy niż Anavar, ale słabszy niż Winstrol; Octan methenolonu jest jednym z najbezpieczniejszych sterydów stosowanych u kobiet, a wiele kobiet uprawiających sport fizyczny regularnie kupuje Primobolan.


Nazwa produktu Octan methenolonu
Alias Primobolan, primo
Czystość 99,00%
CAS 434-05-9
Formuła molekularna C22H32O3
Waga molekularna 344,4877
EINECS 207-097-0
Skuteczna dawka (mężczyźni) 50-150 mg / dzień
Skuteczna dawka (kobiety) 25-75 mg / dzień
Wygląd biały krystaliczny proszek
Stosowanie cykl cięcia, beztłuszczowa masa mięśniowa, kulturystyka
Standard USP
Zbiory Masowe zapasy
Okres trwałości 2 lata
Metody pakietowe setki pakietów ukrytych
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowyJak stosować octan methenolonu


Methenolon występuje w doustnych i wstrzykiwanych preparatach. Preparaty do wstrzykiwania powinny być preferowane, ponieważ mogą być stosowane przez dłuższy czas i wymagają wstrzykiwania tylko raz w tygodniu. Orały biorą codziennie lub wiele razy dziennie. Doustnie przechodzi przez wątrobę dwa razy. Wstrzykiwalny tylko raz. Wstrzykiwany jest bardziej skuteczny, ponieważ mniej ulega rozbiciu.


Methenolon nie jest często używany przez doświadczonych użytkowników. To dobry produkt jako alternatywa dla Deca lub EQ w stosie tnącym, ponieważ ma podobne właściwości, ale nie aromatyzuje i nie ma działania progestagennego. Ale ci co najmniej nieco zorientowani wolą boldenon nad methenolonem jako jego silniejszy gram na gram. Jest dość łagodny, więc nie jest tak podatny na wywoływanie standardowych efektów ubocznych. To również sprawia, że jest bardzo popularny wśród początkujących. Methenolon był dość popularny w latach 70. w stosach z Methandrostenolone. Niektórzy wielcy mistrzowie kulturystyki bardzo lubili ten stos.


Octan metenolonu do cyklu cięcia


Primobolan Depot jest jednym z najbezpieczniejszych dostępnych obecnie sterydów anabolicznych i właśnie dlatego tak wielu sportowców preferuje go ponad wszystkie inne. Chociaż kobiety wykorzystują je z dużym powodzeniem do łączenia, męscy kulturyści widzą najlepsze wyniki podczas poza sezonowych cykli cięcia.


Octan metenolonu jest najczęściej stosowany podczas cykli cięcia, gdy wzrost masy nie jest głównym celem. Niektórzy sportowcy wolą łączyć łagodny anabolik, taki jak „Primo”, z lekami wypełniającymi, takimi jak Dianabole, Anadrol lub testosteron, prawdopodobnie w celu obniżenia ogólnej dawki androgenu i zminimalizowania niewygodnych skutków ubocznych. Przy wyborze pomiędzy wersjami Primobolan, wstrzykiwany jest korzystniejszy niż doustny, ponieważ jest znacznie bardziej opłacalny.


Dawkowanie octanu methenolonu


Octan methenolonu jest wstrzykiwalną wersją proszków methenolonu steroidowego. Skuteczna dawka Primobolanu (octan methenolonu) w rodzaju zastrzyku wynosi 200-300 mg tygodniowo. W przypadku, gdy chcesz przyjmować ten lek doustnie, 50-150 mg dziennie jest ukierunkowanym środkiem. Dla mężczyzn, 50-100 mg / dzień jest dokładną i aktualną miarą doustną, podczas gdy dla kobiet 10-25 mg / dzień jest najlepszą ilością. Jeśli musisz podawać je jako zastrzyki, najwyższa dawka dla wstrzyknięcia Primobolanu (octanu methenolonu) wynosi 350-600 mg / tydzień dla mężczyzn. Kobiety muszą stosować 100 mg tygodniowo tego leku. Aktywne życie wstrzykiwanego Primobolanu (octanu methenolonu) jest bliskie dziesięciu fortenów, podczas gdy dynamiczne życie tego leku w postaci tabletek wynosi około 4-6 godzin. Czas jego znalezienia to cztery-pięć tygodni


Cykl przykładowy octanu metenolonu


1) Cykle bez testów
Primo 600-800 mg pw tygodni 1-12; Anavar 60mg ed tygodni 1-8
Primo 600-800 mg pw tygodni 1-12; Tren Ace 75mg eod tygodni 1-6
Primo 800mg pw tygodni 1-12; Masteron 400-600mg pw tygodni 1-14
Primo 1000 mg tygodniowo do 20 tygodni (drogo)
2) Cykle Primo z testem
Primo 600mg pw tygodni 1-12; Test enanthate 500 mg pw tygodni 1-12
Primo 600mg pw tygodni 1-12; Test prop 100mg eod tygodni 1-14; Tren enanthate 300-400mg pw tygodni 1-10 (Znakomity cykl cięcia dla zaawansowanych użytkowników)


primo


Powód wyboru nas


1. Dobra jakość.

Wszystkie produkty są produkowane w warunkach GMP zgodnie ze Standardową Procedurą Operacyjną (SOP), a nie z małych podziemnych laboratoriów lub czarnych rynków, więc jakość jest gwarantowana.

2. Dyskretne metody pakowania.

Dla własnego bezpieczeństwa i ubezpieczenia dostawy wszystkie produkty zostaną zapakowane w dyskretny sposób, aby zapobiec wszelkim podejrzeniom, na paczkach nie pojawi się nazwa powiązana ze sterydami.

3.99.99% stawki celnej.

Mamy bogate doświadczenie w wysyłce paczek do USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Kanady, Brazylii, Rosji, Niemiec, Polski, Meksyku itp.

4. Steryd iniekcyjny.

Oferujemy topienie proszku do serwisu płynnego. Podamy instrukcje dotyczące sposobu filtrowania krok po przez wtep.

5. Szybka dostawa ekspresowa

Dostępne z UPS, FedEx, EMS, DHL, TNT itd., Bezpieczne hipping i szybkie T / A.

USA: 3-5 dni, Wielka Brytania: 4-7 dni, Kanada: 3-7 dni, Europa: 6-10 dni

 

6. Polityka zwrotów

Ponownie wyślemy 20% -100% zamówienia zgodnie z uzgodnioną ceną. jeśli nieszczęśliwie dostaniesz się.

 

7. Obsługa z sercem

We Truly Chemical oferuje wyspecjalizowaną obsługę logistyczną, w tym deklarację wywozową, odprawę celną i każdy szczegół podczas wysyłki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową obsługę od zamówienia do produktów transportowanych do ręki. Truly Chemical zachowuje porządek w naszym sercu.


Proces zamówienia


Złożyc zamówienie: Proszę podać ilość
Mini Order: 10g
Zacytować: Ceny potwierdzają
Sposoby płatności: T / T, Western Union, Money Gram i Bitcoin
Sposoby dostawy: Wszystkie tryby ekspresowe (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS itp.)
Adres wysyłki: Podaj swoje prawidłowe i poprawne informacje o adresie docelowym (jeśli to możliwe z kodem pocztowym, numerem telefonu).
Uszczelka: Wybierz najlepsze sposoby w zależności od ilości i stopnia bezpieczeństwa (Super dyskretny, profesjonalny i doświadczony)
Czas realizacji: W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
Pakiety zdjęć: Zdjęcia paczki byłyby oferowane do odróżnienia przedmiotów
Numer przesyłki: Oferowane po wydaniu
Czas wysyłki: 5-7 dni roboczych (od drzwi do drzwi)
Obsługa posprzedażna: 24/7 Online na wszelkie problemy


Chcesz uzyskać czysty proszek sterydowy, a następnie znajdziesz odpowiednie miejsce. Udostępniamy również instrukcje techniczne dotyczące homebrew sterydów.

Jeśli uważasz, że jest to kłopotliwe dla homebrew, możemy je dobrze ugotować, jest to półprodukt sterydowy, wystarczy go przefiltrować przed użyciem. Lub możesz zbudować własną markę.

Kuzynki możemy nauczyć Cię, jak krok po kroku filtrować i dostarczać filtry.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji , nie wahaj się z nami skontaktować.

wickr: puresteroid

WhatsApp: +8613302415760

email: cindy1114@yccreate.com


Primo A

Hot Tags: Primobolan methenolone octan w proszku, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również