4-Chlorodehydrometylotestosteron Doustny Turinabol Surowy proszek

4-Chlorodehydrometylotestosteron, sprzedawany pod marką Oral Turinabol, jest sterydem anabolicznym. Jest to metandrostenolon (Dianabol) podstawiony chlorem. Jest przeznaczony do pracy bez powodowania retencji wody lub działania estrogenów.

Szczegóły produktu

4-chlorodehydrometylotestosteron Doustny Turinabol Surowy proszek do cięcia
Oral Turinabol Szybkie szczegóły


Turinabol to przełom w świecie lekkoatletyki. Zawsze jest wyzwanie dla kogoś, kto jest szybszy, lepszy, bardziej elastyczny i może cię usunąć z centrum uwagi. Oral Turinabol to wolniej działający steryd. Przy stosowaniu Turinabol wzrost masy, siły i masy mięśniowej nie będzie zbyt dramatyczny; jednak będą dobrej jakości.


Nazwa produktu 4-chlorodehydrometylotestosteron
Alias Oral Turinabol, TBOL
CAS 2446-23-3
MF C20H27ClO2
MW 334,8854
Czystość 99,00%
Wygląd biały krystaliczny proszek
Stosowanie kulturystyka, przyrost mięśni
Aktywne życie 16 godzin
Czas wykrywania 6 tygodni
Skuteczna dawka (mężczyźni) 10-40mgs / dzień
Skuteczna dawka (kobiety) 5-15mgs / dzień
Standard USP
Zbiory Masowe zapasy
Okres trwałości 2 lata
Metody pakietowe setki pakietów ukrytych
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


4-chlorodehydrometylotestosteron


Ustne aplikacje TurinabolOral Turinabol znany jest ze wzrostu jakości zarówno pod względem siły, jak i masy, choć nie tak dramatyczny jak inne doustne związki, takie jak methandrostenolone i oxymetholone.

 

Może być używany przez kulturystów zarówno w cyklach łączenia i cięcia, jak i pomiędzy cyklami, aby pomóc utrzymać zdobyte mięśnie z poprzedniego cyklu.

 

Oral Turinabol charakteryzuje się wyraźnymi efektami anabolicznymi o niskiej aktywności androgennej. Biorąc ten steryd, sportowcy zgłaszają nie tak szybki wzrost, jak by chcieli, ale zamiast tego mięśnie są dobrze zdefiniowane, mają twardy wygląd. Poprzez zmianę 4-chloro nie wchodzi w interakcje z enzymem aromatyzującym.

 

Oral Turinabol nie przekształca się w estrogen, co oznacza, że nie powoduje zatrzymywania wody. W naszych czasach jest często stosowany w medycynie po poważnych zabiegach chirurgicznych.Dawkowanie doustne Turinabol


Administracja (mężczyźni):


Wspólna kliniczna dawka doustnego Turinabolu szacowana jest na 5 mg dziennie; rzeczywiste wytyczne dotyczące przepisywania są niedostępne. Na arenie sportowej skuteczna doustna dawka dobowa mieści się w zakresie 15-40 mg, przyjmowana w cyklach trwających nie dłużej niż 6-8 tygodni, aby zminimalizować hepatotoksyczność. Ten poziom jest wystarczający do mierzalnego wzrostu beztłuszczowej masy mięśniowej i siły.


Ten środek jest najczęściej stosowany jako przedkonkurencyjny lub tnący steroid do celów kulturystycznych i nie jest uważany za idealny środek wypełniający ze względu na brak estrogenności. Sportowcy uprawiający sport, w których prędkość skupia się przede wszystkim na sobie, również znajdują silną przewagę w chlorodehydrometylotestosteronie, uzyskując silne korzyści anaboliczne bez konieczności noszenia dodatkowej wody lub tłuszczu.


Administracja (kobiety):


Częstą kliniczną dawkę doustnego Turinabolu szacuje się na 1–2,5 mg na dobę; rzeczywiste wytyczne dotyczące przepisywania są niedostępne. Na arenie sportowej kobiety zwykle przyjmowały pojedynczą tabletkę 5 mg na dobę, przyjmowaną w cyklach trwających nie dłużej niż 4-6 tygodni, aby zminimalizować hepatotoksyczność. Efekty wirylizacji są mało prawdopodobne na tym poziomie stosowania. W dawnym programie dopingowym GDR często stosowano znacznie wyższe dawki u kobiet-sportowców, ale często ze szkodą dla silnych wirusilizujących skutków ubocznych.


turinabol


O nas


Zawsze chętnie wykonamy dla Ciebie lepszą ofertę. Dla stałych klientów oferujemy wspaniałe oferty.

Gdy stanie się naszym klientem, na pewno wróci po kolejne zamówienie.

 

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom doskonałej obsługi osobistej, która rozwija długoterminowe relacje, zaspokajając ich specyficzne potrzeby w ramach budżetu i ram czasowych. Zapewnienie zgodności regulacyjnej z maksymalizacją kluczowych kompetencji klientów i jakości produktów dzięki zoptymalizowanym walidowanym i kontrolowanym procesom.

 

Mamy wybrane przez klienta metody pakowania wybrane i zalecane przez większość naszych klientów.

Pakujemy, gdy klient życzy sobie, aby opakowanie zostało zapakowane.

 

Wszystkie produkty są produkowane w warunkach GMP zgodnie ze Standardową Procedurą Operacyjną (SOP),

nie z małych podziemnych laboratoriów lub czarnych rynków, więc jakość jest gwarantowana.

 

Ceny zależą od zamówienia, ale zawsze zachęcamy nowych klientów do składania próbek / małych zamówień i sprawdzania naszych usług,

produktów i naszej komunikacji, a następnie stopniowo wykonuj z nami regularną działalność. Oczywiście zamówienia masowe będą korzystały ze zniżek.

 

Wszystkie produkty są luzem w magazynie, zazwyczaj wysyłane w ciągu 24-48 godzin od otrzymania i przetworzenia zamówienia. Szybka dostawa ekspresowa, dostępna z UPS, FedEx, EMS, DHL, TNT i tak dalej,

bezpieczna wysyłka i szybki T / A. USA: 3-5 dni, Wielka Brytania: 4-7 dni, Kanada: 3-7 dni, Europa: 6-10 dni

 

Jeśli potrzebujesz produktów wysokiej jakości i terminowej dostawy, nie musisz iść nigdzie indziej

skontaktuj się z nami, a my służymy Ci dużo lepiej niż ktokolwiek inny.

wickr: puresteroid

WhatsApp: +8613302415760

email: cindy1114@yccreate.com


108

Hot Tags: 4-Chlorodehydromethyltestosterone Oral Turinabol Surowy proszek, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również