Wysoka czystość Steryd anaboliczny Testosteron Enanthate

Testosteron Enanthate jest jednym z najczęściej stosowanych testosteronów w leczeniu niskiego poziomu testosteronu. Jest również niezwykle popularny w kręgach zwiększających wydajność. Jest to jeden z najtańszych sterydów anabolicznych na rynku, jest bardzo wszechstronny, dobrze tolerowany przez większość dorosłych mężczyzn, a jego dostawa odbywa się przez dach.

Szczegóły produktu

Wysoka czystość Steryd anaboliczny Testosteron Enanthate

 

 

Testosteron Enanthate jest sterydem anabolicznym, który jest idealny na wszystkie poziomy stosowania. Jest to idealny steryd anaboliczny dla pierwszego użytkownika sterydów i będzie równie skuteczny dla osoby z dużą ilością czasu w siodle.   Skontaktuj się ze mną w sprawie jakości surowego proszku testosteronu Enanthate. whatsapp + 8613302415760 skype +8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com


Podstawowe informacje o testosteronie Enanthate


Nazwa produktu:

Testosteron Enanthate

Alias

Test Enanthate, test e

CAS:

315-37-7

MF:

C26H40O3

MW:

400,59

EINECS:

34-39 ° C

Temperatura topnienia

73-77 ° C (świeci)

Czystość

99% czystości

Wygląd

biały krystaliczny proszek

Minimalna ilość zamówienia

10g

Czas dostawy

w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności

Dostawa

Szybka i bezpieczna wysyłka przez EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS

Pakiet

Dyskretny i ukryty pakiet według określonych wymagań

Zasady płatności

Western Union, Money Gram, T / T, Bitcoin, Przelew bankowy

 

 

Testosteron Enanthate   Podanie

 

Testosteron Enanthate jest pojedynczym dużym estrowym związkiem testosteronu. Jest to czysty syntetyczny hormon testosteronu, który ma ester kwasu karboksylowego przyłączony do Enanthate (kwas enancjowy). Sam ester jest przyłączony do hormonu w grupie hydroksylowej 17-beta. Dołączając ester Enanthate, pozwala to na kontrolę aktywnego czasu działania hormonów i całkowitego czasu uwalniania.

 

Po wstrzyknięciu testosteron nie staje się aktywny, dopóki ester nie zacznie odłączać się od hormonu. Całkowite oderwanie nie następuje od razu, ale pozwala na powolne, stałe uwalnianie aktywnego hormonu do organizmu.

 

Po wstrzyknięciu nastąpi gwałtowny wzrost poziomu testosteronu w ciągu pierwszych 24-48 godzin po wstrzyknięciu.

 

W swoim przedziale czasowym testosteron enanthate ma okres półtrwania wynoszący około 8 dni, co pozwoli na zaledwie jedno wstrzyknięcie co 2 tygodnie w warunkach terapeutycznych. Jednak co 7-10 dni okaże się o wiele bardziej skuteczny w utrzymaniu stabilności.

 

Dawkowanie testosteronu Enanthate

 

Enanthat testosteronu jest obecnie najbardziej rozpowszechnionym i najpopularniejszym sterydem, ponieważ jest skuteczny i tani.

 

Początkujący może bezpiecznie i efektywnie zacząć od 250 mg co tydzień, podczas gdy górny zakres może wynosić około 1000 mg. W jednym badaniu stwierdzono, że 600 mg tygodniowo dawało znacznie lepsze wyniki niż podawanie mniejszej dawki. Należy jednak ostrzec, że dawka zależy od kilku czynników i lekarz jest najlepszą osobą, która zaleci odpowiednią dawkę odpowiednią dla Ciebie.

 

Większość ludzi stwierdziła, że dawka w zakresie od 500 mg do 1000 mg jest wystarczająca do zbudowania ton mięśni w ich ciele. Jeśli jednak zamierzasz użyć ponad 500 mg testosteronu na tydzień, musisz rozważyć czynniki ryzyka w porozumieniu z prywatnym klinicystą.


test enanthate

 

 

Pakiet

 

Rozumiemy, że będziesz się martwić o nasze metody pakowania, zanim spróbujesz lub poznasz nas, podczas gdy robimy prawdziwą ofertę i wiemy, jak działa urząd celny.

Mamy profesjonalny zespół do specjalnego ukrytego paczki, na paczkach nie będzie pokazany steryd dotyczący słów, niestandardowa stawka przekroczy 99%.

Zanim będziemy mogli zaoferować pewne szczegóły dotyczące naszych metod pakowania i wysyłki, i lepiej jest porozmawiać pocztą, Skype lub WhatsApp.

 

Dostawa

 

Nasza firma posiada profesjonalny i wydajny zespół do pakowania z naszymi najlepszymi dyskretnymi lub stealth pakietami. Zamówienia zostaną wysłane w ciągu jednego dnia roboczego po dokonaniu płatności. Szczegóły dotyczące przesyłki i numer przesyłki zostaną wysłane do Ciebie. Wysyłka przez DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS, EUB, ETK i tak dalej.

Zazwyczaj trwa to od 4 do 7 dni lub od 7 do 10 dni przez innego kuriera ekspresowego; będzie to 15 do 20 dni przez slowpost.

Nasze produkty eksportowane są do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajów, ponad 100 kg każdego miesiąca.

Będziemy układać stos na paczkach, dopóki nie dostaniesz ich pod rękę, abyś nie musiał poświęcać na to czasu.

 

F. AQ

 

P 1 - Czy masz pełny cennik?

Tak. Oto cenniki: proszki sterydów anabolicznych , półprodukty olejów sterydowych , proszki SARM i pomocnicze surowe proszki .
Ceny można negocjować w przypadku zamówień o określonych nazwach produktów i ilościach.

 

P 2 - Czy oferujecie jakieś gotowe produkty do wstrzykiwania w sterylnych fiolkach lub tabletkach lub kapsułkach?
Przykro mi to mówić, że do tej pory oferujemy sterydy w postaci tylko półproduktów do konwersji oleju i proszku w postaci surowego proszku. Ale jest jeszcze jeden krok do zrobienia. Jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalny pełny przewodnik dla Twojej firmy sterydowej, jeśli zamierzasz produkować własne produkty. Będziemy więc pomocni w rozpoczęciu własnych marek.

 

P 3 - Co to jest konwersja półproduktów olejowych? Jaki jest dalszy proces?
Przekształcone półprodukty olejowe, które oferujemy, są rzeczywiście gotowe. Oleje są już parzone z rozpuszczalnikami i olejem nośnym. Jednak ze względu na problemy z pakowaniem oleje są niesterylne podczas wysyłki lub wysyłki. Wymagany będzie dalszy proces, aby były sterylne i bezpieczne do użycia - sterylna filtracja. Zgodnie ze wskaźnikiem powodzenia przesyłek wysyłanych do wielu krajów lepszym wyborem będzie konwersja oleju steroidowego.


test e

 

P 4 - Czy możesz udzielić instrukcji?
Tak, jesteśmy w stanie zaoferować całą pomoc tylko dla wszystkich klientów, którzy już z nami współpracowali, takich jak oleje steroidowe do zaparzania, przewodnik szybkiej filtracji sterylnej w dużych ilościach, płynne roztwory steroidów doustnych, doustne steroidy w postaci oleju, napełnianie kapsułek, prasowanie tabletek i iniekcje dawkowane w mcg / ml. W przypadku receptur większość z nich znajduje się na każdej stronie produktu.

 

P 5 - Czy masz jakieś zasady dotyczące wysyłki?
Tak, mamy politykę zwrotów.

 

P 6 - Czy oferujecie przesyłkę bez podpisu?
Tak, mamy sposoby wysyłki, które nie wymagają podpisu.

 

Specjalizujemy się w surowym proszku steroidowym , gotowych olejach steroidowych , sarmach , peptydach i surowcach farmaceutycznych,   Wysyłka krajowa w USA, bezpieczna i szybka wysyłka na cały świat. Pls contt ct me for list. Whatsapp + 8613302415760 e-mail cindy1114@yccreate.com

 

Lista produktów

 

Produkty doustne

Oxandrolone (Anavar)

Stanozolol (Winstrol)

Oxymetholone (Anadrol)

Dianabol (Methandrostenolone)

Testosteron

Baza testowa

17-metylotestostero (metyl testos terone)

Test Enanthate

Teron 17α-metylo-Testos

Testuj octan

Oral turinabol (4-chlorodehydrometylotestosteron)

Test Propionate
(Test fenylopropionian)

Turinabol (octan chloroteronu, octan Clostebolu)

Test Isocaproate

Hexadrone

Testuj dekanat

Mesterolone (Proviron)

Przetestuj undekanian

Test Cypionate

1-testosteron

Test Sustanon 250

1-Testosteron Cypionate


Nandrolon

Nandrolon

Undekanian nandrolonu

Propionian nandrolonu

Nandrolon Cypiontate

Nandrolon Decanoate (DECA)

Stanolon (DHT)

Nandrolon fenylopropionian


Mestanolone


Boldenon

Baza Boldenonu


Propionian boldenonu


Boldenon undecylenate (Equipoise)


Cypiontan boldenonu


Octan boldenonu


Trenbolon

Podstawa trenbolonu


Octan trenbolonu (Finaplix)


Trenanton enanthate (Parabolan)


Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu


Tibolon


Metylstenbolon


Methenolon

Propionian drostanolonu (Masteron p)


Methenolon Enanthate

Octan metenolonu

DHEA

DHEA (Dehydroepiandrosteron)

Epiandrosteron

1-DHEA

Octan Epiandrosteronu

4-DHEA


7-Keto-DHEA


 

 

testosterone enanthate powder

 


Hot Tags: Enanthate testosteronu o wysokiej czystości anabolicznej, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia

Zapytanie

You Might Also Like