Doustne steroidy Związek Mesterolone / Proviron White Krystaliczny proszek

Proviron to doustna pochodna androgenu i dihydrotestosteronu (DHT). Pod koniec lat 70. i na początku lat 80. z powodzeniem stosowano go w kontrolowanych badaniach mężczyzn cierpiących na różne formy depresji. Podobnie jak w przypadku DHT, aktywność tego steroidu jest silnym androgenem, który nie aromatyzuje w estrogen. Provironis zazwyczaj stosuje się do leczenia różnego rodzaju zaburzeń seksualnych, które często wynikają z niskiego poziomu endogennego testosteronu. Zwykle może odwrócić problemy braku zainteresowania seksualnego i impotencji, a czasami jest wykorzystywany do zwiększenia liczby plemników.

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie produktu

Zapraszamy do kontaktu z Morgan po więcej szczegółów. Whatsapp: +8617725670492, email: liuxf@yccreate.com.

Proviron to doustna pochodna androgenu i dihydrotestosteronu (DHT). Pod koniec lat 70. i na początku lat 80. z powodzeniem stosowano go w kontrolowanych badaniach mężczyzn cierpiących na różne formy depresji.

Podobnie jak w przypadku DHT, aktywność tego steroidu jest silnym androgenem, który nie aromatyzuje w estrogen. Provironis zazwyczaj stosuje się do leczenia różnego rodzaju zaburzeń seksualnych, które często wynikają z niskiego poziomu endogennego testosteronu. Zwykle może odwrócić problemy braku zainteresowania seksualnego i impotencji, a czasami jest wykorzystywany do zwiększenia liczby plemników.2. Specyfikacje:

Mesterolone

Nazwa chemiczna: 17beta-hydroksy-1-alfa-metylo-5-alfa-androstan-3-on

CAS: 1424-00-6
EINECS: 215-836-3
Wygląd:   Biały krystaliczny proszek

Stopień: Klasa farmaceutyczna

Przechowywanie: cieniowanie, ograniczona konserwacja

Producent: HE ZHONG

Czas dostawy: w ciągu 12 godzin od otrzymania płatności

Dostawa:   EMS,   DHL,   TNT , FedEx, UPS


3. Zastosowania:

Stosowanie :   Proviron jest pomocny w stosach ze względu na jego wyjątkową zdolność do utrzymywania organizmu w przekształcaniu testosteronu w estrogen, co daje testosteronowi lepsze działanie anaboliczne.

Typowa dawka dla mężczyzn wynosi od jednego do czterech 25 mg na tabletki dziennie. Jest to wystarczająca ilość, aby zapobiec ginekomastii, lek jest często stosowany przez cały cykl. Jak wspomniano wcześniej, często łączy się go z Nolvadex (cytrynian tamoksyfenu) lub Clomid (cytrynian klomifenu), gdy stosuje się silnie estrogenne steroidy (Dianabol, testosteron itp.).

Podawanie 50 mg Provironu i 20 mg Nolvadexu na dobę okazało się niezwykle skuteczne w takich przypadkach i dość rzadkie jest wymaganie wyższych dawek. I tak jak dyskutowaliśmy o kobietach, androgeniczny charakter tego związku jest bardzo mile widziany podczas przygotowań do konkursu. Tutaj również Proviron powinien wyraźnie zwiększyć twardość i gęstość mięśni, zwiększając jednocześnie tendencję do wypalania większej ilości tkanki tłuszczowej


4. szczegóły ochrony


Nazwa produktu

Mesterolone

Wygląd

Biały krystaliczny proszek  

Pakiet

Worek 1 kg / folia aluminiowa zgodnie z wymaganiami

S hipping

Szybka i bezpieczna wysyłka przez DHL, EMS, UPS, TNT, FedEx ..

S czas wyprzedzania

W ciągu 12 godzin od otrzymania płatności

Warunki płatności

Western Union, Money Gram, T / T, PayPal

Cena £

Do negocjacji


5. Pakowanie i dostawa  

Mamy profesjonalny zespół do pakowania i wysyłki. I specjalne metody wysyłki do twojego kraju. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana dla przepustki celnej Gwarancja.  

steryd anabolicznysteryd anaboliczny

6. Przewagi konkurencyjne:

  1. Wuhan HeZhong Bio-Chemical Manufacture Co, Ltd. to profesjonalna standardowa produkcja surowego proszku GMP, zatwierdzona przez rząd w Chinach od ponad 10 lat, a wszystkie proszki są sprzedawane bezpośrednio w fabryce i są najwyższej jakości.

2. Nasze produkty są eksportowane do USA, Australii, Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji i wielu innych krajów, ponad 3000 ton miesięcznie.

3. Profesjonalny zespół specjalny dla paczki i przesyłki i zwracać szczególną uwagę na dynamiczną dostawę 12 godzin dla organów celnych. I 100% przejść do Wielkiej Brytanii, Norwegii, Polski, Hiszpanii, USA, Kanady, Brazylii; 98% przejść do Niemiec, Rosji, Australii, Nowej Zelandii.

4. Większość proszków znajduje się w magazynie, próbki do pobrania są dostępne i mogą zostać wysłane w ciągu 12 godzin.

5. Wysoka jakość, dobra cena, szybka i bezpieczna dostawa Wysyłka przez DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS itp.Hot Tags: doustne steroidy związek mesterolone / proviron biały krystaliczny proszek, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również