Testosteron Isocaproate CAS.15262-86-9

Izokapronian testosteronu jest hormonem produkowanym głównie w jądrach mężczyzn. To hormon odpowiedzialny za nadawanie mężczyznom specyficznych cech seksualnych. Transdermalny testosteron naśladuje naturalne rytmiczne uwalnianie testosteronu w organizmie poprzez łatkę czasową.

Szczegóły produktu

Anaboliczny surowy proszek Testosteron Isocaproate do budowy mięśni

Testosteron Isocaproate jest dobrym sterydem do budowy mięśni, przyrostu mięśni, utraty wagi, sprawności fizycznej. Stosowany do urządzeń gimnastycznych, sprzętu sportowego. Jest popularnym sterydem na rynku. eleven11@chembj.com


Izokapronian testosteronu

Nazwa chemiczna: Izokapronian 4-Androsten-17beta-ol-3-one

NR CAS: 15262-86-9

Wzór cząsteczkowy: C25H38O3

Masa cząsteczkowa: 386,57

Test: 97,0%

Wygląd: Biały do białego krystaliczny proszek

Standard: BP2003


Szybki podgląd:

Nazwa produktu

Izokapronian testosteronu

Inna nazwa

Testosteron ISO, steryd anaboliczny

Nr CAS

15262-86-9

EINECS

239-307-1

Formuła molekularna

C25H38O3

Waga molekularna

386,57

Wygląd

biały proszek

Analiza

98%

Stosowanie

steryd androgenny


Opis:

Izokapronian testosteronu jest hormonem produkowanym głównie w jądrach mężczyzn. To hormon odpowiedzialny za nadawanie mężczyznom specyficznych cech seksualnych. Transdermalny testosteron naśladuje naturalne rytmiczne uwalnianie testosteronu w organizmie poprzez łatkę czasową.

testosterone isocaproate


FUNKCJONOWAĆ:

Izokapronian testosteronu jest hormonem produkowanym głównie w jądrach mężczyzn. To hormon odpowiedzialny za nadawanie mężczyznom specyficznych cech seksualnych.

Izokapronian testosteronu jest stosowany w celu poprawy niedoborów testosteronu, takich jak hipogonadyzm i zaburzenia seksualne z ograniczonymi skutkami ubocznymi, które mogą być stosowane do leków hormonalnych nadnerczy, przeciwzapalnych, przeciwalergicznych, przeciwtoksycznych.


Podanie:

Doskonały wybór testosteronu, estru Isocaproate ma okres półtrwania pomiędzy testosteronem cypionate a testosteronem enathate w 9 dniu.

Zastosowanie izokapronianu testosteronu: Izokapronian testosteronu jest stosowany w celu poprawy niedoborów testosteronu, takich jak hipogonadyzm i zaburzenia seksualne z ograniczonymi skutkami ubocznymi.

Izokapronian testosteronu można stosować jako materiał farmaceutyczny. Jego główną funkcją jest promowanie metabolizmu. Efekty anaboliczne obejmują wzrost masy i siły mięśni, zwiększoną gęstość i siłę kości oraz stymulację wzrostu liniowego i dojrzewania kości.


Izokapronian testosteronu pomoże zwiększyć masę ciała i pomoże w uzyskaniu siły. Pomaga także w utracie tłuszczu w organizmie i zwiększa libido, czerwone krwinki, wytrzymałość i szybkie wyzdrowienie po ciężkim treningu. Jak powiedziano wcześniej, bardzo trudno jest znaleźć go na rynku w jego najczystszej postaci, ale jego surowa postać proszku jest dostępna na rynku w postaci testosteronu Cypionate i Testosterone Enanthate. Izokapronian testosteronu jest przydatny w zwiększaniu syntezy białka w organizmie, zmniejszaniu kortyzolu, zwiększaniu zdolności do regeneracji, zwłaszcza po ciężkich treningach, zwiększaniu siły i pomaga osobie uzyskać większą masę. Jest również bardzo wydajny zarówno w cyklach cięcia, jak i cykli łączenia. Ale ponieważ jest powiązany z rodziną androgenów, będzie również miał właściwości aromatyzujące. Oprócz tych korzyści ma wszystkie inne korzyści z tym związane, które są również związane z każdym innym testosteronem.


Co to jest izokapronian testosteronu dla cykli sterydowych?

Zanim weźmiemy testosteron Isocaproate, powinniśmy wiedzieć, co to jest i jak to działa. Izokapronian testosteronu jest hormonem produkowanym głównie w jądrach mężczyzn. To hormon odpowiedzialny za nadawanie mężczyznom specyficznych cech seksualnych. Transdermalny testosteron naśladuje naturalne rytmiczne uwalnianie testosteronu przez plaster uwalniający w czasie Testosteron Isocaproate jest stosowany do poprawy niedoborów testosteronu, takich jak hipogonadyzm i zaburzenia seksualne z ograniczonymi skutkami ubocznymi. Obecnie jest to najczęściej stosowany surowy proszek sterydowy wśród kulturystów i sportowców.


Przepisy:

Testosteron Isocaproate 250MG / ML

23,5 ml oleju

10 G. Proszek TI

0,8 ML BA

7,2 ML BB


Nasze zaangażowanie:

1. Zapewnienie jakości

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, nasza jakość polega na pełnym zaspokojeniu potrzeb rynku, aby sprostać wymaganiom klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, wierzymy, że produkt jest bardzo dobry. Czy jest to proszek, czy ciecz, tak, wszyscy wiemy, nasza ciecz jest lepsza.


2. Bezpieczny transport

Nasz sposób transportu jest realizowany w zależności od sytuacji każdego kraju, jest inny transport, podczas gdy nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszały nasze opakowania, gwarantujemy, że otrzymasz je w ciągu 3-5 dni od zakupu.


3. Różnorodność produktów

Nasze produkty to proszki i płyny, tak, bracia, działanie płynu jest bardzo dobre, ale wielu ludzi nie używa płynów, więc masz szczęście, kupujesz nasz proszek, możemy powiedzieć, jak wytworzyć płyn Jeśli kupujesz płyn, powiemy Ci, jak filtrować. Absolutnie gwarantujemy, że możesz bardzo bezpiecznie korzystać z naszych produktów


4. Wysoka jakość usług: nasze pakowanie towarów nie będzie zawierać żadnych informacji hormonalnych i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka odprawy celnej towarów, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy, wynosi 99%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokim obszarze zamknięcia klamry, mamy także nowy sposób na przejście przez odprawę celną. Mamy również całkowicie przesłać politykę do niektórych obszarów.


5. Eksperymentalne zakupy

Oprócz surowego proszku steroidowego i płynu oferujemy rozwiązanie hormonalne i preparat. Możemy cię nauczyć, jak to zrobić. rozwiązanie hormonalne na miejscu. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.


Produkty powiązane:

Cypionian testosteronu

Dianabol

SR9009

MGF

Fenylopropionian testosteronu

Anavar

LGD4033

CJC-1295 z przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Propionian testosteronu

Anadrol

MK2866

GHRP-2

Octan trenbolonu

Cypionian boldenonu

Cardarine

GHRP-6

Sustanon 250

T3

YK11

Heksarelin

Trenbolon Enanthate

Trenbolon Hex

s4 (anadaryna)

TB50

Dekanian nandrolonu

T4

Rad140

Oksytocyna

Nandrolon fenylopropionian

Sildenafil (viagra)

MK677

HGH 176-191

Równowaga

Cytrynian tamoksyfenu

Aicar

igf-1 LR3

Propionian Masteron

Eksemestan

S-23

PT-141

Masteron Enanthate

Anastrozol

sr9011

Melanotan-2

Winstrol

Letrozol

lgd-3033

BPC157


anabolic powder

Hot Tags: testosteron isocaproate cas.15262-86-9, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również