Trenbolon Enanchate CAS. 472-61-546

W przypadku łączenia nie może być lepszego steroidu niż trenbolonu, a w przypadku estru enantatu użytkownicy będą potrzebować tylko jednego wstrzyknięcia na tydzień. Jego działanie anaboliczne jest pięć razy większe niż w przypadku estrogenu, co czyni go wolnym od skutków ubocznych, takich jak gynocomastia, zatrzymywanie wody itp.

Szczegóły produktu

Trenbolon Enanthate (sterydy) to dobry steryd w obszarze steroidów. Dobrze nadaje się do budowy mięśni, przyrostu mięśni i kulturystyki. Jeśli masz jakieś potrzeby, skontaktuj się z moim WhatsApp: + 8613378646535, e-maile: eleven11@chembj.com


Trenbolon Enanthate (sterydy)

Nazwa chemiczna: 4,9,11-estratrien-17beta-ol-3-on Enanthate

Wzór cząsteczkowy: C25H34O3

Masa cząsteczkowa: 382,54

CAS: 10161-33-8

Test: 97-101%

Standard: Enterprise Standard

Opakowanie: worek foliowy lub puszka.

Dostawa: kurier ekspresowy.

Wygląd: jasnożółty lub żółty krystaliczny proszek; MP: 72 ~ 78 ° C

Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, Anabolin. Jako męski hormon i hormony anaboliczne.


Opis:

W przypadku łączenia nie może być lepszego steroidu niż trenbolonu, a w przypadku estru enantatu użytkownicy będą potrzebować tylko jednego wstrzyknięcia na tydzień. Jego działanie anaboliczne jest pięć razy większe niż w przypadku estrogenu, co czyni go wolnym od skutków ubocznych, takich jak gynocomastia, zatrzymywanie wody itp.


Trenbolon Enanthate jest dostępny tylko w podziemnych laboratoriach i nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi, chociaż uważa się go za idealny lek dla kulturystów, którzy chcą spalić tłuszcz i uzyskać przyrost masy mięśniowej, chociaż jego długi ester czyni nierozsądnym dla profesjonalnych sportowców, którzy poddają się testom .


Trenbolon jest bardzo silnym androgenem o silnej aktywności anabolicznej. Dobrze nadaje się do szybkiego budowania siły i masy mięśniowej, zwykle zapewniając użytkownikowi wyjątkowe wyniki w stosunkowo krótkim czasie.


Wysoki poziom androgenów wynikający z tego steroidu, w przypadku braku nadmiaru estrogenu, może również przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Rezultatem powinno być znacznie ciaśniejsza budowa ciała, miejmy nadzieję, że bez potrzeby ekstremalnej diety. Trenbolon może zatem przyczynić się do powstania niesamowicie twardej, podartej sylwetki i jest idealnym produktem dla kulturystów wyczynowych.


trenbolone enanthate


Zasiłek:

Trenbolon jest silnie androgennym steroidem, z wiązaniem z receptorem androgenowym (AR) w okolicy trzy razy większej niż testosteron. Nie aromatyzuje i dlatego nie podlega estrogennym skutkom ubocznym. Oprócz wysokiej androgenności, jest również wyjątkowo anaboliczny, dlatego jest bardzo dobry w budowaniu masy mięśniowej i utrzymywaniu masy mięśniowej w trybie niedoboru kalorii. Uważa się również, że trenbolon hamuje wytwarzanie kortyzolu bezpośrednio przez receptory glukokortykoidowe. Trenbolon często okazuje się być lekiem przekształcającym organizm, a także może pomóc trochę w utracie tłuszczu. Może to być spowodowane bardzo silnym wiązaniem trenbolonu z AR, co postuluje się, że jest to jeden z mechanizmów powodujących aktywację szlaków utraty tłuszczu, możliwych dzięki bezpośredniemu wiązaniu z AR komórek tłuszczowych. To sprawia, że trenbolon jest ulubionym wśród kulturystów do cięcia, a oprócz tych korzyści trenbolon zwykle powoduje duży wzrost siły ze względu na jego wysoki efekt androgenny.


Aplikacje:

Jak wszystkie formy Tren, Trenbolon-Enanthate jest 19-strunowym anabolicznym sterydem, który ma aż 500 anabolicznych i androgennych ocen w obu kategoriach. Hormon, który silnie wiąże się z receptorem androgenowym, zapewniając silne właściwości anaboliczne i spalanie tłuszczu Trenbolon-Enanthate ma wiele cech wspólnych dla innych sterydów anabolicznych, ale często prawie dziesięciokrotnie wyższą od mocy. Ze względu na swoją dokładną naturę, Tren-E, jak to się powszechnie nazywa, będzie w znacznym stopniu promować uwalnianie silnego hormonu peptydowego IGF-1; masywnie produkowany hormon anaboliczny. Ponadto, podobnie jak większość sterydów, zwiększy retencję azotu, syntezę białek i liczbę krwinek czerwonych, ale jest w wydajności składników odżywczych, gdzie naprawdę świeci. Hormon trenbolonowy ma zdolność dramatycznego zwiększenia wydajności składników odżywczych; co oznacza, że wszystkie składniki odżywcze, które spożywamy, są wykorzystywane w znacznie większym stopniu.


Wszystkie formy Tren mają wyżej wymienione cechy, aw przypadku Trenbolonu-Enanthate mamy formę Tren, która niesie takie właściwości w znacznie wolniejszym tempie działania, a jednocześnie ma znacznie większą masę cząsteczkową. Wersja Tren-E jest największą wersją Tren opartą na estrach i jako taka niesie aktywny okres półtrwania około 8 dni; Fina ma okres półtrwania wynoszący odpowiednio 3 dni i Parabolan 6 dni. Ponieważ Trenbolon-Enanthate niesie większy ester Enanthate, ester zajmuje znacznie więcej masy w całym związku, powodując tym samym większą masę całkowitą estrów niż hormonów. Na przykład, 100 mg octanu trenbolonu, najmniejsza wersja estrowa, da około 87 mg użytego hormonu, podczas gdy 100 mg trenbolonu-Enanthate da około 72 mg rzeczywistego Tren. Oczywiście, całkowita dawka może być dostosowana, aby otrzymać całkowitą pożądaną ilość użytego hormonu, ale musisz zrozumieć konwersję, aby uzyskać pożądany koniec.


Trenbolon enantat 100 mg / ml przy 100 ml przepisu

10 gramów proszku etanonianu trenbolonu (7,5 ml)

2 ml BA (2%)

10 ml BB (10%)

80,5 ml oleju


Trenbolon enantat 200 mg / ml przy 100 ml przepisu

20 gramów proszku etanonianu trenbolonu (15 ml)

2 ml BA (2%)

15 ml BB (15%)

68 ml oleju


Jak złożyć zamówienie:

1. Wymień, jakie masz potrzeby (jaki produkt, ilość)

2. Pełna płatność zostanie dokonana po osiągnięciu porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.

3. Przesyłka zostanie wysłana po otrzymaniu płatności.

4. Zostanie wyświetlona informacja o przesyłce (zdjęcie, numer przesyłki)

5. Wreszcie dostaniesz paczkę za 3 ~ 7 dni.


Nasza przewaga:

1. Dobra jakość. Wszystkie produkty są produkowane w warunkach GMP zgodnie ze standardową obsługą

2. Dyskretne metody pakowania. Dla Twojego bezpieczeństwa i ubezpieczenia dostawy wszystkie produkty będą pakowane w dyskretny sposób, aby zapobiec wszelkim podejrzeniom, na paczkach nie pojawi się nazwa powiązana ze sterydami.

3.99.99% stawki celnej. Mamy bogate doświadczenie w wysyłce paczek do całego świata.

4. Steryd do wstrzykiwania. Oferujemy topienie proszku do płynnej usługi. I wysyłamy płyn w specjalnych butelkach.


trenbolone


Dlaczego my:

1, Wysoka jakość pod ścisłym systemem QC / QA z ceną fabryczną GMP

2, Szybka i bezpieczna dostawa z bezpieczną i dyskretną przesyłką

3, Dostarczając kompletne usługi z naszą integracją zasobów, możemy w ten sposób stworzyć więcej przewag konkurencyjnych dla Ciebie!


Jeśli jakieś nowe zapytanie, prosimy o kontakt!


Produkty powiązane:

Octan testosteronu

Octan trenbolonu

MGF

Cypionian testosteronu

Trenbolon Enanthate

PEG MGF

Dekanian testosteronu

Octan boldenonu

CJC-1295

Testosteron Enanthate

Boldenon undecylenate

CJC-1295 DAC

Izokapronian testosteronu

Cypionian boldenonu

PT-141

Fenylopropionian testosteronu

Propionian boldenonu

Melanotan-1

Propionian testosteronu

Dekanian nandrolonu

Melanotan-2

Undekanian testosteronu

Fenylopropionian nandrolonu

GHRP-2

Mesteron

Undecylan nandrolonu

GHRP-6

Testosteron Sustanon 250

Cypionian nandrolonu

Ipamorelin

Octan Clostebolu

Propionian nandrolonu

Heksarelin

Metylandrostanolon

Metylotrienolon

Sermorelin

Methenolon Enanthate

Propionian drostanolonu

Oksytocyna

Octan metenolonu

Drostanolone Enanthate

TB500

Anadrol

Stanolon

Fragment 176-191

Anavar

Tadalafil

Tryptorelina

Winstrol

Wardenafil

Tesamorelin

Cytrynian klomifenu

Dianabol

Gonadorelin

Cytrynian toremifenu

Cytrynian tamoksyfenu

DSIP

Finasteryd

chlorowodorek

Selank

Hot Tags: trenbolone enanchate cas. 472-61-546, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, hurt

Zapytanie

Może ci się spodobać również