Trenbolon Enanthate Tren E

Trenbolon Enanthate, znany jako „Tren E” lub „Tren Enanthate”, Trenbolon Enanthate (Tren E) to długo działająca mikstura trenbolonu, dobra do wzmocnienia siły i zwiększenia beztłuszczowej masy mięśniowej.

Szczegóły produktu

Kulturystyka Tren E Proszek sterydowy Trenbolon EnanthateWitamy na naszej stronie. Nasze główne produkty obejmują surowy proszek steroidowy, półprodukt, proszek do prania i peptydy, a także wszystkie urządzenia do procesu sterydowego.

Nasza firma posiada dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący do pakowania z naszymi najlepszymi dyskretnymi i ukrytymi opakowaniami. I wystarczające zapasy, aby paczka mogła być dostarczona do ręki szybko i bezpiecznie . Whatsapp + 8613302415760 Email cindy1114@yccreate.com


188


Szybki podgląd trenbolonu Enanthate


Tagi: proszek sterydowy, Trenbolon Enanthate, bodyBuilding, tren e, enanthate tren, surowa podaż steroidów, sterydy wypełniające, przepis Trenantonu Enanthate, sterydy homebrwe, przyrost mięśni


Trenbolon Enanthate jest bardzo silnym androgenem o silnej aktywności anabolicznej. Jest dobrze przystosowany do szybkiego wzrostu siły i masy mięśniowej, zwykle zapewniając użytkownikowi wyjątkowe wyniki w stosunkowo krótkim czasie.


Nazwa produktu Trenbolon Enanthate
Alias Tren E, Tren Enanthate
Czystość 99,00%
CAS 472-61-546
Formuła molekularna C25H34O3
Waga molekularna 382,54
Wygląd Biały krystaliczny proszek
Pół życia 7-10 dni
Dawkowanie 200 mg / tydzień do 1400 mg / tydzień
Stosowanie spalaj tłuszcz i zdobywaj mięśnie, kulturystyka
Standard USP
Zbiory Masowe zapasy
Okres trwałości 2 lata
Metody pakietowe setki pakietów ukrytych
Serwis pogwarancyjny Ciepła obsługa po sprzedaży przez całą dobę. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.
Sposób wysyłki FedEx, UPS, DHL, EMS, Fedex i tak dalej, drogą powietrzną lub morską. Wybierz najlepszy sposób wysyłki.
Czas dostawy dostawa szybko w dniu otrzymania płatności, zostanie dostarczona w ciągu 4-7 dni po śledzeniu
Metody Płatności Western union, pieniądze gram, bitcoin i przelew bankowy


Aplikacja Trenanton Enanthate


Trenbolon Enanthate jest znacznie silniejszy i ma trzy razy większy wpływ na miligram na miligram. Podobnie możemy spodziewać się pewnego poziomu androgennych skutków ubocznych przy stosowaniu tego związku. Tłusta skóra, agresywne zachowanie, trądzik i wypadanie włosów nie są więc rzadkością podczas cyklu z tym steroidem. Androgenny charakter tego leku sprawia, że jest to bardzo ryzykowny przedmiot dla kobiet, szansa na bardzo silne objawy wirylizacji przy tak silnym androgenach.


Trenbolon Enanthate jest również znacznie silniejszy w tłumieniu endogennej produkcji androgenów. Wyjaśnia to fakt, że estrogen nie jest jedynym winowajcą z negatywnym hamowaniem sprzężenia zwrotnego, ponieważ tutaj nie ma nagromadzenia tego hormonu, o którym można by tu powiedzieć. Istnieje jednak pewna aktywność jako progestyny zawarta w tym związku, ponieważ trenbolon Enanthate jest pochodną (cechą charakterystyczną tych związków).


Trenbolon nie jest również w stanie przekształcić się w estrogen, jednak wykazuje znaczącą aktywność progestagenną, która może naśladować estrogenowe skutki uboczne przy odpowiednich warunkach fizjologicznych. Trenanton enanthate jest praktycznie wymienny z Parabolan (trenbolone hexahydrobenzylcarbonate), zdolny do promowania silnych przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej, często z towarzyszącym wzrostem względnej twardości i definicji.


Cykl Trenbolonu Enanthate


Jazda na rowerze jest dość prosta. Ogólnie rzecz biorąc, jest on złożony z enanthate testosteronu lub cypionate, podczas gdy niektórzy faceci dodają sustanon do miksu. Dostępne są różne produkty od diananolu po anavar, w zależności od Twoich celów.


W przypadku łączenia nie może być lepszego sterydu niż trenbolonu Enanthate, a w przypadku estru enantatu użytkownicy będą potrzebować tylko jednego wstrzyknięcia na tydzień. Jego działanie anaboliczne jest pięć razy większe niż w przypadku estrogenu, co czyni go wolnym od skutków ubocznych, takich jak gynocomastia, zatrzymywanie wody itp.


Trenbolon Enanthate vs. Trenbolon Acetate


Podczas gdy Trenbolon Enanthate jest zarówno bardzo mocny, jak i skuteczny, octan trenbolonu pozostaje najpopularniejszą formą iz kilku powodów, ale jest jeden powód, który ma szczególne znaczenie.


Jak skutki uboczne stosowania Trenbolonu mogą być trudne, jeśli staną się bardziej niż możesz mieć nadzieję, dla twojego octanu Trenbolonu będzie Tren w systemie. Jeśli osobnik uzupełnia Tren i używa długiego estru Enanthate, jeśli skutki uboczne staną się problemem, a on zaprzestanie stosowania, będzie musiał radzić sobie z negatywną reakcją przez kilka tygodni.

 

I odwrotnie, jeśli uzupełni on wersję Acetate, jako bardzo mała baza estrowa, może przerwać stosowanie i generalnie uwolnić efekt uboczny w ciągu kilku krótkich dni. Z tego powodu bardzo ważne jest uzupełnienie za pomocą Trenbolonu Acetate po raz pierwszy, gdy kiedykolwiek uzupełnisz Tren, aby określić, jak twoje ciało zareaguje.


tren e

Trenbolon Enanthate COA:

ELEMENTY TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis Jasnożółty lub prawie biały krystaliczny
proszek
Jasnożółty proszek
Identyfikacja IR Pozytywny
Analiza 97,0 ~ 103,0% 99,37%
Temperatura topnienia 70 ~ 80 ° C 70,5 ~ 76,5 ° C
Dokładny obrót + 22 ~ + 26 ° + 23,09 °
Strata przy suszeniu 0,5% maks 0,25%
Pozostałość przy zapłonie 0,1% max 0,05%
Metale ciężkie Maks. 20PPm <>
Organiczne lotne zanieczyszczenia spełnia wymagania. Zgodny
Substancje pokrewne Pojedyncze zanieczyszczenie: maks. 1,0% <>

Całkowite zanieczyszczenia: 2,0% max <>Wniosek Specyfikacje są zgodne ze standardem przedsiębiorstwa.


FAQ


P1: Czy jesteś producentem?

Odp .: Tak, produkujemy produkty luzem w naszej fabryce i produkujemy małe ilości i produkty syntezy klientów w naszym laboratorium.


P2: Czy masz akcje?

Odp .: Rozumiemy, że większość klientów woli akcje, więc postaramy się zachować zapasy dla większości produktów. Jednak w przypadku niektórych rzadkich produktów nie będziemy przechowywać zapasów i potrzebujemy czasu na syntezę.


P3: Jakie certyfikaty i dokumenty oferujesz?

Odp .: Dostępne są pewne formalności techniczne, takie jak COA, HPLC itp.


P4: Dlaczego powinienem wybrać ciebie?

Odp .: Potężne wsparcie techniczne pochodzi od naszych wysoko wykwalifikowanych iw pełni doświadczonych pracowników, pracujących średnio w przemyśle chemicznym od ponad 5 lat.

Ścisła kontrola jakości pochodzi z naszego zaawansowanego systemu zarządzania.

Profesjonalny i ciepły zespół sprzedaży - ponieważ wierzymy, że możemy wygrać tylko dzięki naszej ciężkiej pracy w konkurencyjnym świecie

Szybka reakcja i doskonała obsługa przedsprzedażna i posprzedażna - ponieważ uważamy, że nasi klienci zasługują na najlepszą obsługę


P5: Czy mogę uzyskać od ciebie najlepszą cenę?

O: Oczywiście. Nie ścigamy nadmiernych zysków i zawsze staramy się oferować najlepszą ofertę. Jeśli jesteś dobry w targowaniu się, możesz także cieszyć się z targowania się. Tylko nie utrudniaj tego!


P6: Jak mam płacić?

Odp .: Akceptujemy wszystkie rodzaje płatności. takie jak western union, money gram, bitcoin i TT.

 

P7: Czy udostępniasz bezpłatną próbkę?

Odp .: Tak, możemy dostarczyć bezpłatną próbkę, jeśli posiadamy w magazynie, wystarczy, że pokryjesz koszty dostawy.


Przewagi konkurencyjne


 

 

1. Bogate doświadczenie

Specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze sterydy i hormony eksportujemy na cały świat i nawiązujemy z nimi długie przyjazne stosunki współpracy.

2. Świetna jakość, czystość i korzystne.

Dobra jakość to jeden z naszych największych sekretów sukcesu; możesz uzyskać od nas najlepszą jakość i obsługę.

3. Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa

Posiadamy odpowiednie zapasy, abyśmy mogli dostarczyć produkty w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania płatności. Szybka i dyskretna przesyłka zostanie zorganizowana, aby przejść celną.

4. Dobry pakiet

Unikalne sposoby wysyłania proszków od 10 g do 100 kg do miejsca przeznaczenia. Oferujemy topiony proszek do płynnej obsługi i wysyłamy płyn w specjalnych butelkach.

5. Świetna obsługa posprzedażna

Wszelkie pytania lub problemy po otrzymaniu produktu, prosimy o kontakt z nami. Problemy zostaną rozwiązane natychmiast.


trenbolone enan

Hot Tags: trenbolone enanthate tren e, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia

Zapytanie

Może ci się spodobać również